Jump to content

Nami-swan

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Nami-swan got a reaction from Luffy-kun in (Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?   
    Komedi,korku,gerilim,macera,aksiyon,Shoujo,bazen Shounen,fantastik,gizem,romantik,dogaustu,dram filan yani kısacası ben önüme geleni izliyorum.
  2. Beğen
    Nami-swan got a reaction from Luffy-kun in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    One Piece den Nami nin yerine geçmek isterdim.
  3. Beğen
    Nami-swan reacted to DaemonBia in One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)   
    naruto son bölümlerdeydim. bleach, ao no exorcist, kroshitsuji, death note, full metal alc vs birsürü anime izlemiş ama one piece izlememiştim. artık bunu bir görev gibi düşünürken, izlemeye başladım. başlarda çizim kötü, sıkıcı vs derken, bir açıldı pir açıldı anime narutoyu içimdeki koltuğundan etti. 

one piece izlememek pişmanlıktır. 
  4. Beğen
    Nami-swan reacted to stingbull in Zoro vs Luffy   
    kral haki bir namiye işlemez çünkü luffy bir tek ondan korkuyor :D aile haricinde :D
  5. Beğen
    Nami-swan reacted to kawaii kereste in One Piecedeki En Sevmediginiz Karakterler   
    1. akainu
    2. arlong
    3. helmeppo
    4. marshall d. teach
    5. spandam
    sıraladım aslında. arlong'la akainu arasında kararsız kaldım, hala da kararsızım. arlong'un nami'ye yaptıkları falan ağır kin gütmüşüm adama :D
  6. Beğen
    Nami-swan reacted to Solitary in One Piece Neden Sevilmez?   
    Bu yazıdan sonra okudum ve beğendim. Vede zaten aneme ve mangaların 1. kuralık fizik kurallarının olmaması.
  7. Beğen
    Nami-swan reacted to Monkey D. Luffy in Zoro vs Luffy   
    hayır yanlış bılıyorsun zoro orda luffynın tum acısını ıcıne alıyor ve luffy baygın yerde bılıncsızce yatarken zoro dımdık ayakta kalmıştı ve oncekı hasarları saymıyorum. kım ne derse desın dayanıklılıkta zoro onde(luffy lastık olmasının avantajı oldugu halde) ama hızı bılemıyoruz dediğim gibi arkadaslar zoronun hızı luffye esıt cıkarsa luffy yenılır herkes baskareter dıyor ama ozaman amırallere neden yenılıyor yada baska karekterler neden ondan guclu sadece luffy dusunmeyın zoro gercekten cok guclu bır karekter
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.