Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

1363
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Durum yanıtları bölümüne Red-King kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ayin saati 2. :

Spoiler

1. Red-King

Red-King

Bu günde ayinde sizleri yalnız bırakmadık :D :D

2. (See 5 other replies to this status update)

2. Japonya gece hayatı ile ilgili çok enteresan bir belgesel ingilizce altyazılı Japonyadaki host kültürünü  anlatıyor benim inanılmaz ilgimi çekti soluksuz izledim. +15 diyelim uygunsuz içerik yok ancak yetişkin hayatı anlatıldığı için daha aklı masum olanların rahatsız bulabileceği konular içerebilir. küçükler izlemesin. 

1. Red-King

Red-King

Dün akşam izlemiştim, şimdi yorum yazma fırsatı bulabildim. Teşekkürler video için, bilgilendirici olmuş. Vize işlerine sabır gösteren, yurt dışı için tonlarca para biriktiren, çeşitli evlilik hayalleri ve türlü ebatlara ulaşmış duyguları ile gencaver otakularımız da bu videodan doyasıya yararlanacaktır eminim. Pardon 2D değilmiş, yanlış oldu :D

2. (See 3 other replies to this status update)

3. belki tepki çekicem ama, cidden Code Geass'ın nesi bu kadar övgü alacak kadar iyiydi de ben (daha doğrusu biz) göremedik?
    sınıftan biriyle tesadüfen eş zamanlı olarak izledik (o benden daha sonra başladı ama aynı gün bitirdik) ama ne Lelouch karakterinde ne de animenin ta kendisinde kayda değer bir şey bulamadık. peki neydi bu onca insanın görüp de bizim göremediğimiz şey? cidden biri beni bu konuda aydınlatabilir mi? :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Red-King

Red-King

@LieWish Güzel, baya erken atılmışsın anime dünyasına :D 2004-2006 dönemlerinde başlamıştım ben. :gosluk:

Şöyle küçük bir liste de benden olsun...

One Outs

Steins;Gate

Monogatari Serisi

Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregototsukai

18İF

Cowboy Bebop

Rurouni Kenshin

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Eyeshield 21

Psycho-Pass

2. (See 16 other replies to this status update)

4. belki tepki çekicem ama, cidden Code Geass'ın nesi bu kadar övgü alacak kadar iyiydi de ben (daha doğrusu biz) göremedik?
    sınıftan biriyle tesadüfen eş zamanlı olarak izledik (o benden daha sonra başladı ama aynı gün bitirdik) ama ne Lelouch karakterinde ne de animenin ta kendisinde kayda değer bir şey bulamadık. peki neydi bu onca insanın görüp de bizim göremediğimiz şey? cidden biri beni bu konuda aydınlatabilir mi? :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Red-King

Red-King

@LieWish Anime izlemeye ne zaman başladın? Soru yağmuruna tutmuş gibi oldum ama :D

5. belki tepki çekicem ama, cidden Code Geass'ın nesi bu kadar övgü alacak kadar iyiydi de ben (daha doğrusu biz) göremedik?

1. Red-King

Red-King

@LieWish Ben Code Geass'ı pohpohlamaya çalışmıyorum bu arada. O zaman izlediğimde öyle hissetmiştim, şimdi bir şey söylemek, eleştiri yapmak falan haksızlık olur çünkü cidden anime hakkında çoğu şeyi unutmuş durumdayım. Bu tür de daha iyi animeler elbette vardır ama LeronKayn'ın dediği gibi belli bir popüleritesi olan animeler her zaman ilk izlenenler arasında olduğu için, o malum kitle biraz fazla kaptırıyor kendini. Seni anlıyorum ve bir şeyi merak edindim. Beğendiğin, bayat bulmadığın animelerden bir kaç örnek verebilir misin acaba?

6. belki tepki çekicem ama, cidden Code Geass'ın nesi bu kadar övgü alacak kadar iyiydi de ben (daha doğrusu biz) göremedik?

1. Red-King

Red-King

Kişisel görüşler eşleşebilir, aynı zamanda da zıtlaşabilir de. Code Geass'ı izleyeli baya oluyor ama benim hatırladıklarıma dayanarak ulvi yorumum şu olur: Bence, ihanet, akıl zarı, mecha, doğaüstü güçler ve devrimci kişilikler oldukça etkili bir şekilde kurgulanmıştı. 

7. Black Desert Türkiye sunucusu gelse de oynasak, ama az kaldı :D

1. Red-King

Red-King

Dediğin doğru ortalık karışık. MMORPG yapımcıları tam olarak istenileni vereceği zaman gelecek ama bence. LoL kitlesinin de aklı başında kaliteli insanlar olduğunu düşünmüyorum, en azından kalanlar için. Tamamen cıvıtmış, çıldırmış, kafayı sıyırmış anormal bir kitlesi var şu anda. Mümkünse malum kalite de kokan MMORPG oyunu çıktığında da orada kalsın ve LoL oynasınlar. Bende hala oynarım ama aram falan atarım try-hard olayını sezon 4 de bıraktım. 

2. (See 9 other replies to this status update)

8. Black Desert Türkiye sunucusu gelse de oynasak, ama az kaldı :D

1. Red-King

Red-King

Zevk için alınabilecek ideal fantasy MMORPG olayı kısaca. 

9. Black Desert Türkiye sunucusu gelse de oynasak, ama az kaldı :D

1. Red-King

Red-King

Aylık ücret diye bir şey yok. Daha geçen günlerde de pubg gibi desert online'ı da hypelediler, ama ortalıkta bu şöyle oyun bu böyle oyun aman herkes alsın lafı dolanmadı. Aslında bu iki oyunu karşılaştırmak bariz hata; ben sadece fiyat karşılaştırması yaptım. İtem olayına gelirsek haklılık payın var ama büyütülecek bir etkisi olsa bile zaten buna sınır koyarlar diye düşünüyorum. Ön paketlerin de büyütülecek aman aman bir etkisi yok. 199 TL de sunulan paketi saymazsak. 

10. Black Desert Türkiye sunucusu gelse de oynasak, ama az kaldı :D

1. Red-King

Red-King

En düşük paketin 49 TL olduğunu düşünürsek normal diye düşünüyorum :D  Diğer türlü oyuncu kitlesi istenilen kalite seviyesine ulaşamazdı bence. Ha ekonomik yönden biraz ağır mı? -Evet ona bir şey diyemem, sadece şahsi görüşümü belirtirim. Bu gün pubg 69 TL değerinde vb. daha bir sürü oyun var. Black Desert'e bakarsak 2014 de çıkmış bir oyun, tasarlaması, grafikleri, karakterleri, oyun, her bakımdan kalite kokuyor ve bence oynanması gereken bir oyun. -Olmaz aga, biz öğrenciyiz diyenler olursa, gözlerinden öperim tabi bende o kaftanım :D

11. Girişimler yeni seçenekler doğurur; düşünce yapısını yapay temeller üzerine kuran insanların ise yolları daha farklıdır. Sadece seçenekleri görürler ama girişimden uzak kalırlar.

12. Bahsettiğim özdeyişlerden ikincisi:
    "Zekâ silahsa, bilgi de kurşundur. Silah ile birine zarar verebilirsiniz fakat silah olmadan kurşun ile hiçbir şey yapamazsınız."

13. Bu efsaneyi atıp kendimi kapatayım. 

Spoiler

14. Flagyl: aşk acısını söndüren, melankolik konuşmaları sonlandıran, stresi azaltan, mucize niteliğinde bir hoşaf değil tabi ki; o bir antibiyotik, o bir kahraman.

15. l4d2 yayınımız 

1. Red-King

Red-King

Ali cadılara vurmadığı zamanlarda bile cadı hep peşindeydi :D

2. (See 4 other replies to this status update)

16. Owarimonogatari season 3 ile birlikte arşiv harekatı başlasın, torunlarıma izletirim artıkın. Daha bitmiş değil gerçi:

Shinobumonogatari (2017)

Yoimonogatari (TBA)

Amarimonogatari (TBA)

Ougimonogatari (TBA)

Shinomonogatari (TBA)

Musubimonogatari 

Bunlar gelecek daha :D :D

1. Red-King

Red-King

Ne demek müthiş? Nefes almadan izledim, efsaneydi. :D

2. (See 6 other replies to this status update)

17.  herkese merhabaaa

18. işte sonun da beklediğim  anime  geldi ilk bölümü izledim 100 üzerinde 99.9 verdim .. spoiler .. ağır dram içerir mendillerinizi eksik etmeyiniz

19. işte sonun da beklediğim  anime  geldi ilk bölümü izledim 100 üzerinde 99.9 verdim .. spoiler .. ağır dram içerir mendillerinizi eksik etmeyiniz

20. Kapak resimlerine konumlandırma seçeneği eklenirse güzel olur. Bu şekilde kaymalar ve orantısız görüntüler ortaya çıkıyor.

21. steam yaz indirimleri başlamıştır :D ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.