Jump to content

selene

Üyeler
  • İçerik sayısı

125
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    selene reacted to Sudee in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    Ya Aquarius ya çok önemli birşey söyleyecek Lucy hakkında ya da onu sevdiğini
    Ayrıca Yıldız Ruhu Kralı fazla gevşek :D Kuralları arada bozabiliyor
  2. Beğen
    selene got a reaction from Sudee in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    benim kafami hala Aquarius'un sözleri karistiriyor...O Brandish'e Lucy benim sahibim demisti...Anahtari baska bir yerde yeniden dogmussa eger nasil hala Lucy onun sahibi oluyor...Anahtarin yeni bir sahibi olmasi gerekmiyor mu?...Ama yeni bir sahibi olmasa da eger yeni bir anahtar dogmussa bu artik Lucy onun sahibi degil demektir....Aquarius'un anahtarini yeni bir yildiz ruhu büyücüsü bulana kadar kimse onun sahibi degil...yani su anda bir sahibi yok...Bu durumda neden hala "Lucy benim sahibim" diyebiliyor... Beynim eror verdi yine...Ayrica Happy ortaya atilmadan önce Aquarius ne diyecekti?...Gelecege gönderilen ejder avcilarinin kimliklerini mi söyleyecekti? yoksa Natsu'nun E.N.D oldugunu biliyordu da onu mu söyleyecekti?...Ama burda karisik bir seyler var eger Aquarius Natsu'nun kimligini biliyorsa bu digerleri de biliyor demektir buna Loki ve ruh krali da dahil...Bu durumda Natsu'nun bir seytan oldugunu bile bile  yildiz ruh dünyasina gelmesine nasil izin verdiler?....Her ne kadar E.N.D mühürlü olsada sonucta icinde yasayan bir seytan veya kendisi bir seytan her türlü oraya girememesi gerekirdi...Böyle bir kural olasi gerekir...cünkü orasi sadece yildiz ruhlarina ait...ve Kralin bu kurali bozmayacagini ve kim olursa olsun bir seytani iceri almayacagini düsünüyorum...Sonucta Loki bile tek bir hatasi yüzünden ruh dünyasindan kovulmustu ve Lucy olmasaydi asla dönemezdi..Kral izin vermiyordu cünkü kurallar degistirelemez deyip duruyor adam...Bu yüzden belki de kimse Natsu'nun kimligini bilmiyordur diye düsünüyorum...Sonucta Natsu'nun E.N.D olmasinin yildiz ruh büyüsüyle bir ilgisi yok tamamen Zeref'in kara büyüsü ve eger ruhlar sadece kendi dünyalari ile alakali seyleri biliyorsa bunu da bilmemeleri gerekir....Ama yinede Aquarius'un finaldeki bakislar bana acaba mi dedirtiyor...  Off offf haftaya kadar zor sabrederim ben....
  3. Beğen
    selene got a reaction from Sudee in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    ya simdi Aquarius tamamen döndü mü? yoksa bir sadece bir an icinmiydi? Eger bir an icinse bile tekrar Lucy'e geri dönme sansi varmi? Ayrica Benim tahminim Zeref E.N.D'nin kitabina bir sey yapti...Natsu da ondan etkilendi yoksa Happy kendini böyle yirtmaz diye düsünüyorum ama görecegiz...dedigin gibi aquarius'un bakisi bakis degildi....neler oldugunu biliyor gibiydi....Eeee ne demisler yildizlar herseyi bilir... ;)
  4. Beğen
    selene reacted to Sudee in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    Ehem ehem şurda en kaldıramadığım şey "geberse de kurtulsak " lafıdır :D Lütfen jdkdndjd. Ki bence Lucy neredeyse tüm shounen heroinelerinden daha başarılı ve uselless değil. Sadece biraz fazla saf o da her seride var
    Bölüme geçecek olursam
    -Aquarius niye gittin niye geldin oldu hiç beğenmedim cık cık cık
    -Lucy çok safsın gerçekten
    -Brandish den daha havalı bir geçmiş isterdim fazla sönük
    -Kagura vs Dimaria umarım fanserivisi adeti olmaz yada Erza savaşa gelmez - o kadını mümkün olabildiğince vslerden uzak tutsalar memnun olurum oluruz
    -Ne Laylaymışşş ki bence Layla değilde eclipse projesinin gerçekleşmesi için Zeref öldürmüş de olabilir
    Ayrıca Brandish 'in intikamını neden Lucy den alıyor. Annesinin ölüm nedeni Lucy değil Layla. Lucy 'yi öldürmeye çalışması intikam olarak ona birşey kazandırmazki. Bu yüzden kanımca Layla yaşıyor olabilir. Ya 12 spriggan dan biri (Ki açıklanmamış iki spriggan daha var ve bir tanesi kadın umarım layladır ve bence diğer taraftan olması işi daha eğlenceli yapar.) ya da Alverez de yaşıyor olabilir. Tabikide yaşıyorsa yaşamıyorsa Brandish'in intikam nedeni çok mantıksız
    Haftaya ki bölüm umarım full flashback olur Layla ile ilgili azcık konuştuğunu göreyim şu kadının kafamda seiyuu bile seçtim yani :D
  5. Beğen
    selene reacted to Lenny in Herkese Merhaba!   
    Hoşgeldin, Keyifli Forumlar :D
  6. Beğen
    selene got a reaction from mustafalrsm in Herkese Merhaba!   
    malesef benim pek umursamamak gibi durumum yok zaten 3 dil ile mücadele etmek zorunda kaldigim yetmiyormus gibi bir de burda derslerimden elde ettigim kredi sayesinde vize alabiliyorum....yeterli kredi toplayamazsam vize vermiyolar....bu yüzden calismak zorundayim...sen ne okuyorsun peki?
  7. Beğen
    selene got a reaction from lntegral in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    Kapiyi Hisui denen prenses aciyor o da bir yildiz ruhu büyücüsü ve festival sirasinda bir anligina 12 anahtari birden ele gecirme firsatini buluyor ve ejderlerin gelisinden bir kac gün öncesinde kapinin kilidini aciyor ve kapinin acilmasi icin ilk asma tamamlaniyor... zaten o kapiyi actigi icin Lucy ve Rogue gelecekten gecmise gelebiliyor..Lucy'nin anahtarlari oldugu icin oldugu gelecekte kapiyi kendisi aciyor ve gecmiste zaten acilmis olan kapidan iceri giriyor benim kafami karistira Rogue... o nasil anahtarlari elde ediyor bilmiyorum ama o da Lucy gibi geliyor....Bu yüzden onlar sorunsuz geciyorlar kapidan.....Ancak ejderlerin kapindan gectigi gün kirmizi ay sebebiyle eclipse düzgün calismiyor ve kapinin acilmasinin ikincisi asamasi tamamlandiginda zamanin ve kapinin kontrol edilememesiyle ejderler iceri giriyor...Acikcasi ejderlerin kapidan gecmesi biraz sans gibi bir sey oluyor...O sirada kapinin acildigi zamanda  ve yerde kim varsa onlar gecitten girebilirdi ve kirmizi ayin büyüsü sebebiyle karsi taraftan bir kapi acilmasina bile gerek yoktu...Cünkü kirmizi ay bir sekilde kapinin büyüsünü bozuyor...Zaten o gün Zeref'i öldürme planin basarisizliga ugramasinin sebebi de bu.... 
  8. Beğen
    selene reacted to SiyahDranza in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    101.bölümdü sanırım Cennet Kulesi Arc'ının son bölümü
    Bence Zeref kavga etmesini bilmiyor dövüşlerde kendini kasacak biri değil yumruk bile atmadı kavgada büyüyle saldıran tiplerden birini öldürmesi saniyeler süren bir adam sonuçta ama Acnologia vs Zeref görürsek anlarız o zaman
    Siz iyi parti yapmışsınız burada yorumlar teoriler havada uçuşmuş :D :D
  9. Beğen
    selene reacted to sadece okan in Uzayla ilgili ilginç bilgiler - Uzayla ilgili videolar - Uzay Tartışma   
    ya varya bayılıyorum şu uzaya , yıldızlar arası filmini izlerken ağzımdan salyalar akıyordu sinemada millet uyuyordu -_- 

herşeyimi verebilirim ya uzaya çıkmak için o derece :D 
  10. Beğen
    selene got a reaction from Strix. in Herkese Merhaba!   
    Hosbuldum..tesekkürler...Daha önce hic bir manga anime de bu kadar cok agladigimi hatirlamiyorum...kac izlesem ve okusamda yinede o sahneyi her gördügümde bir kez daha agliyorum..Ama animede daha cok agladim...Müzikler isin icine durduramadim kendimi  :crying2-onion-head-emoticon:
  11. Beğen
    selene got a reaction from Sinsine in ( 26 / 26 ) Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal   
    Anladim....Bilgilendirme icin cok tesekkürler...büyük bir merak ve heyecanla bekliyor olacagim... :D
  12. Beğen
    selene got a reaction from xemerius in Herkese Merhaba!   
    Hosbuldum...tesekkürler...ya ilk izledigim zamanlar bende pek takip etmiyordum ama olaylar kizisinca tam bir Fairy Tail delisi oldum resmen....Hatta en bastan bir kez daha izledim belki kacirdigim yerler vardir diye.... :D
  13. Beğen
    selene got a reaction from Lizardon in Herkese Merhaba!   
    Anladim cok tesekkür ederim....ilk kez bir forumda bu kadar aktif oldugum icin biraz cekiniyorum sadece :embarrassed4-onion-head-emotico ve ilk kez bir forumda kendimi böyle bir sekilde tanittim ama bu forumu baya sevdim...
  14. Beğen
    selene got a reaction from Follow The Map in Herkese Merhaba!   
    Herkese Merhaba Arkadaslar,

Öncelikle size kendimi tanitmak isterim.Adim Selen ve 20 yasindayim...Ilk animeme henüz cocuk yasta baslamistim (tabi o zaman izlediklerimin anime oldugundan habersizdim cizgi film olarak adlandiriyordum hepsini) Ilk izledim anime Sailormoon ya da bilinen adiyla ay savascisiydi. sonrasinda da bir cok anime izledim...ve bir süre sonra Manga okumaya da basladim...Su siralar en favori mangam Fairy Tail...Hayal kurmayi cok seven biri oldugum icin genelde okudugum veya izledigim animeler ile farkli farkli teoriler ve seneryolar üretmek en büyük zevklerimden biridir...Sizlerle tanismayi ve arkadaslik kurmayi cok isterim...
  15. Beğen
    selene reacted to Lance The Gun Freak in Herkese Merhaba!   
    Hoş geldin umarım güzel vakit geçirirsin ayrıca yeni yılın kutlu olsun :)
  16. Beğen
    selene reacted to AlucardHell in Herkese Merhaba!   
    Hoş geldin Selen :D
  17. Beğen
    selene reacted to aizen- in Herkese Merhaba!   
    Hoşgeldin.
  18. Beğen
    selene reacted to Red-King in Herkese Merhaba!   
    İyi forumlar hoş geldin :)
  19. Beğen
    selene got a reaction from Lizardon in Herkese Merhaba!   
    Herkese Merhaba Arkadaslar,

Öncelikle size kendimi tanitmak isterim.Adim Selen ve 20 yasindayim...Ilk animeme henüz cocuk yasta baslamistim (tabi o zaman izlediklerimin anime oldugundan habersizdim cizgi film olarak adlandiriyordum hepsini) Ilk izledim anime Sailormoon ya da bilinen adiyla ay savascisiydi. sonrasinda da bir cok anime izledim...ve bir süre sonra Manga okumaya da basladim...Su siralar en favori mangam Fairy Tail...Hayal kurmayi cok seven biri oldugum icin genelde okudugum veya izledigim animeler ile farkli farkli teoriler ve seneryolar üretmek en büyük zevklerimden biridir...Sizlerle tanismayi ve arkadaslik kurmayi cok isterim...
  20. Beğen
    evet haklisin yani tam olarak spoiler sayilmaz sadece ben belki dogru cikabilir diye düsündügüm icin  spoi olarak belirtmek istedim..Eger dogru cikarsa spoi olmus olacak cünkü  :admire-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:
  21. Beğen
  22. Beğen
    Gildarts değildir ya inanmam açıkçası :p FT güçsüz kalır sonra gene nakama p-up ..

23. Beğen
    Keşke ..  :crying2-onion-head-emoticon:

Ama FT 'nin yayımlandığı Magazine Jump (herhalde ) Noel vaktinde 2 hafta yayımlamıyor 
  24. Beğen
    Bence Lucy'nin annesinden kalan her anahtardan farkli bir sey cikacak...Zeldo olayini biliyoruz zaten Grimore Heart olayinda bu sayede Capricorn'u almis ve gecmis de neler yasandigini ögrenmistik... Simdi Aquarius ve dedigin gibi sonradan da Canser ile ilgili bir olay cikabilir ve bence bu olaylar bir sekilde Zeref'e Ejderlere ve Layla'nin ölümüne baglanacakmis gibi geliyor...Hadi hayirlisi...
  25. Beğen
    Yarın yok üzgünüm :D :D Pazartesi bekleyebilirsen.. Bu spoiler bir haftadan beri var resimler bile çıktı ara ara 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.