Jump to content

FrailSym.

Üyeler
  • İçerik sayısı

782
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne FrailSym. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Tahmin ettiğim gibi, hastalanmışım :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. FrailSym.
    3. aizen-

aizen-

bide ben kısa kolla geziyorum evde sıcaktan ama bizimkiler üşüyor :D

4. Skadi

Skadi

Gecmis Olsun.

2. Çok yorulduuuuum.

1. xemerius

xemerius

Yaa bende :D 2 ve 3. Ders sinav olduk sonrada beden dersi :/ ve yarin cografya sinavi -,- anime izlemek istiyorum ben :/

3. İyi geceler, hafiften başım ağrımaya başladı en iyisi yatayım ben.

1. xemerius

xemerius

Iyi geceleer off yarin hocalara bir sey olsunda en azindan bir tane sinava girelim yaa :'( bugun normalden biraz daha fazla calisama ragmen dogru duzgun hic calismamisim gibi geliyo :/

2. Anonymmy

Anonymmy

Tatlış rüyalar

4. Şeyy, bilgisi olan varsa bana biraz astım hastalığını açıklayabilir mi?

5. Korku filmi seven var mı? Canım korku filmi çekti :D Yabancı ama.

6. Az daha kırıyordum gene bacağı. Anlık bir şok yaşadım da, bu sefer şanslıydım gerçekten.

2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Daha dikkatli olmayı denemelisin. Her konuda.

3. xemerius

xemerius

Benimde bir akrabam var lise sonda iste baya iyi basketbol oynuyo iste sirf basketbol icin izmirde mi ne bi tane universite varmis oraya gidicekti ama sonra basket oynarken bacaginda bir sey olmus o yuzden gidemedi ama cok istiyodu diye hatirliyorum :/ oyle iste :D

4. FrailSym.

FrailSym.

Sakatlanmadan önce Antalya'da kendi jenerasyonumun en iyi 3 oyuncusundan biriydim. Ama sakatlığım tamamen kendi açgözlülüğümün sonucuydu, kaşınmıştım. Eğer zamanda geriye gidebilseydim ilk iş olarak o pozisyonda zıplamamak olurdu.

7. Birisinin gelip sizi öldürmesini mi tercih edersiniz? Yoksa o gelemeden intihar etmeyi mi?

8. Ölüm ile olan dansıma 2 gün kaldı.

2. Strix.

Strix.

Red King mesajı aldım ben :D

okuma diyosun :d

3. Red-King

Red-King

Strix yapma kardeşim ben öyle demedim, insanlar yanlış anlıcak dayı dedi öyle :D

4. Strix.

Strix.

iyi tamam :D

9. Sizleri en çok ne motive eder? Bir işe tüm gücünüzle asılmanızı ne sağlar?

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Sakindim zaten durumunu ve bu güzel ortamı kirlettim kusura bakmayın. Bu arada Muhammed galiba sende kusara bakma, tüm kabahat en başından bende. Değerli oldugunluğunla vatana millete hayırlı işler yapman dileğiyle. Bildirim alan arkadaşlardan tekrar özür diler, iyi günler dilerim. (Şah geri sürülmez ya feda edilir yada .... lafı mod on.)

3. Kai

Kai

ao ve sis neyden bahsediyorsunuz anlamış değilim :D

4. FrailSym.

FrailSym.

Geçti gitti. Kilitliyorum durumu. Daha fazla tartışma istemiyorum.

10. Bir düşünün. Hayatınız boyunca vücudunuzun alt kısmını kullanamayacaksınız, ömrünün sonuna kadar tekerlekli sandalyede yaşayacaksınız. Ama size bir seçenek daha sunuluyor, sapasağlam olacaksınız. Ama ömrünüzün sonuna kadar bir adada yalnız başınıza yaşayacaksınız. Yaşamınızı devam ettirmeniz için gerekli her şeyin olduğu bir adada.

11. Sürekli uykum gelip duruyor. Okuldayken teneffüste, öğle aralarında hep uyuyorum. Böyle sürekli bir bitkinlik var üstümde. Neden olduğuna dair bir fikri olan varsa söyleyebilir mi?

12. Elimizden geleni yapmamıza rağmen istediğimiz sonuca ulaşamayınca kendimizi ''Sen elinden geleni yaptın'' diyerek avutmalı mıyız? Yoksa başaramadığımız için kendi kendimize kızmalı mıyız? Bilmiyorum.

2. Kai

Kai

Kendi kaderimi kendim belirlemem kaderdi diyon yani :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Oyle diyorum aynen. :D Hani su her seyin yazilmis olmasi durumu. Bizim tercihlerimiz sonucta. Onlar yazilmistir. :D Dine baglamadan gidiyorum ben. :D

Sen elinden geleni yaptigini aoylediginde icin rahat etmiyorsa buyuk ihtimalle elinden geleni yapmadigindandir ya. Biraz daha dene. Aksorodl

13. Konuşmak isteyenleri buraya toplayalım.

14. Gintama izleyin, izlettirin.

2. Kadir-

Kadir-

İnsan takan gözlük Shinpachi :D

3. FrailSym.

FrailSym.

Şimdilik öyle bir durum yok da... bunun esprisi baya dönüyor dur bakalım :D

4. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Ben bilmemek. Ben burdan uzaklaşmak. >.>

15. Herkese Günaydınlar.

1. HolySpirit
    2. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Günaydın! (  ゚,_ゝ゚)

3. Anonymmy

Anonymmy

Günaydın (geç olduğunu biliyor)

16. Slam Dunk'a yeniden mi başlasam? Yoksa Gintama'ya mı başlasam bilemedim.

17. İnsanın sevdiğiyle konuşurken dilinin sürçmesi kadar lanet bir şey olamaz. Net yani.

1. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Çok iyi bilirim bir de yüzünün şekilden şekile girmesi var. Bir merhaba bile diyemiyorsun kdkdkdkdk tabi sen hangi anlamda seviyorum dediğine bağlı?

18. Yaklaşık iki yıldır yalnız yaşıyorum ama hala yemek yapmayı beceremiyorum -_- Normal mi? Kaç gündür doğru düzgün bir şey yiyemiyorum ya :(

1. Atakan ~

Atakan ~

Acını anlıyorum kardeşim, gel sarılalım bi.

2. LeornKayn

LeornKayn

Bir adet yemek tarifleri kitabı al.

19. İyi geceler^^ tatlı rüyalar

1. Anonymmy

Anonymmy

İyi geceler tatlı rüyalar

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.