Jump to content

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

220
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
    sShoguNn reacted to Fumi in Uzun bir aradan sonra..... Herkese Adele'den helloooooooo   
    @sShoguNn Hoş buldum onii-chan
    @LieWish ehehe uğrarım
    @Rakuncuk valla ben de bilmiyorum xhekhdke
  3. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Fumi in Uzun bir aradan sonra..... Herkese Adele'den helloooooooo   
    hellüüü
    hoş geldin
  4. Beğen
  5. Üzgün
    sShoguNn reacted to Witch in Merhaba, yüzyıldır falan girmiyorum hadi bana güncelleme spamlayın... Neler oldu?   
    Ağlıyorum... Ben dönmeyi düşünüyordum oysaki.
  6. Beğen
  7. Harika
    sShoguNn reacted to sadece okan in Ruh halim   
  8. Harika
    sShoguNn reacted to Singularity in Ruh halim   
  9. Harika
    sShoguNn reacted to Barış D. Baryshx in Ruh halim   
  10. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl in Ruh halim   
    Muko chan işe yarıyor kısmen 
  11. Beğen
    sShoguNn got a reaction from ayanatsume in Herkese iyi forumlar ^^ Uzun bir vize haftası atlattım. Bana şöyle bol bol güleceğim   
    bende vize haftasını atlattım oh be
  12. Harika
  13. Harika
    sShoguNn reacted to Rakuncuk in Skyrim efsanesinin 6. yılı kutlu olsun 11.11.11 - 11.11.17 Yılların eskitemediği oyun   
    Şimdi oynayasım geldi ha XD 3 aydır falan oynamıyorum görev yok diye tekrar başlasam mı XD Güzel olur hem yaptığım adamlar hep tipsiz yapardım umarım ablam gibi Leonardo dicaprio çakması gibi bir şey yapabilirim XD
  14. Teşekkür
    sShoguNn got a reaction from Rakuncuk in Skyrim efsanesinin 6. yılı kutlu olsun 11.11.11 - 11.11.17 Yılların eskitemediği oyun   
    Ben 1 yıldır oynamıyorum kar yağmasını bekliyorum geleneklere bağlı kalmak için :D
    Oyunda da kar yağınca dışarda da yağınca çok güzel atmosfer oluyor ayrıca odanın kalorifer peteğini açmadığım zamanda + soğuk da buna ekleniyor pencereyi açıyorum kar kokusu geliyor al sana 5 boyutlu oyun keyfi :D
  15. Harika
    sShoguNn reacted to Rakuncuk in Skyrim efsanesinin 6. yılı kutlu olsun 11.11.11 - 11.11.17 Yılların eskitemediği oyun   
    OuO kutlu olsuuuun :) Bir Dragonborn olmanın mutluluğu ileee (diğer görevlerden sadece winterhold kolejini yapabildiğim oyunda favorim ejderha avlayıp shout atmaktı) :) 
  16. Üzgün
    sShoguNn reacted to veritas in Skyrim efsanesinin 6. yılı kutlu olsun 11.11.11 - 11.11.17 Yılların eskitemediği oyun   
    benim bilgisayarın kaldırdığı oyunu parası yüzünden alamamak dramdır
  17. Harika
    sShoguNn reacted to Fumi in Hiç gerçekleşmeyecek bir aşka yelken açıyorum...   
    @LieWish -,-
    @sShoguNn çok geç;-;
    @sadece okan osjdldjwldukwd
    @CAN maalesef...
    @LeornKayn ohahahah ne klişe bir espri:D
    @Ladybug iyilik senden wp sildim
    @Rakuncuk ahahaahah-,-
     O değilde çocuğun sevgilisi varmış başlamadan bitti ;-; 
  18. Karmaşık
    sShoguNn got a reaction from Krep in Hiç gerçekleşmeyecek bir aşka yelken açıyorum...   
    Açmaaaaa
  19. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Rakuncuk in Bir adam varmış Muz yemiş   
  20. Harika
  21. Harika
    sShoguNn reacted to LieWish in Dün gece böyle bi kanal buldum bu nasıl bi kanal kafam allak bullak oldu https://www.   
    döndü baya. hareket çekerken fotoğrafları falan bile var :D
  22. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Gallardo in "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemlili   
    İyi seyirler sana. Ama sonlardaki ürpertiye hazır ol biraz rahatsız olabilirsin. Benim psikolojim etkilendi biraz :D Ama severim böyle etkileyici animeleri o yüzden sorun olmadı
  23. Beğen
  24. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Gallardo in "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemlili   
    Bende baştan çizimleri özellikle karakter çizimlerini kötü buldum ama 6-7. bölümlere doğru unuttum o düşüncelerimden eser kalmadı hele 9-10. bölümlerde ve finalde her şeyi unuttum her şeyi
  25. Beğen
    sShoguNn reacted to Gallardo in "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemlili   
    İçimdeki ''acaba''ları doğrulayan bir yorum. Oyuncak gibi çizimlere rağmen o puanları alması çok sağlam bir konusu olduğunu gösteriyor. Daha yetişkin çizimleri olsa, 9 puanı rahatlıkla geçerdi muhtemelen.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.