Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Durum güncellemeleri bölümüne Rakuncuk kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  

Spoiler içine alamadım mobilde gözükmüyor.s

Da ne harika konser öyle *-* Bana da veriiiin XD

2. Spoiler

En sevdiğim bölümler:

00:01

00:55

01:05 

Kutsal video dediğimiz bu olur

3. Spoiler

Aksiyon büyük

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Fumi

Fumi

Haykırdım fhekdhkehdjehsks

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Küçük çocukla izliyordum yere düştüğü anda kahkaha attım ama sonra dedim ki olumsuz örnek oluyorum korkmuş gibi yaptım jxjxkxkdkdkdödö

Ama büyük aksiyon hem haykırıyorsun hem de bağlıyor bu nedir dodkkxösls

4. Fumi

Fumi

Ya haykırdım var ya cjdkhfkehdkdhfktk

4. Spoiler

Ağladım jdjdodksksksö

5. Spoiler

Sözleri ile beraber söyledim yav. Giderek tırrekleşiyorum. Sınıfta bağıra bağıra "vay delikanlı gönlüm vay"ı söylüyorum.

Ki eğlenceli yani inkar etmeyelim .n.

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Spoiler

Bu da ekstra olsun. Beraber yakalım. (Zaten bu benim fon müziğim oluyor ben nereden geçersem bu şarkı orada.)

2. sadece okan

sadece okan

onun orjinali budur 

Spoiler

6. Spoiler

Günlerdir bu videoyu izliyorum ve hiç bıkmıyorum yav.s

Spoiler

Eto: Watch me spin this pen!

BLORGHAHAGAHAH!!

7. Spoiler
    Spoiler

6.42

Spoiler

-Hello Beautiful.

-You're messing with the wrong girl.

-But it feels so right.

Favori bölümüm.:loveloveplz:

8. Spoiler

Vay be bu tatlış çalışmayı uzun süredir fark etmemiş olmam bir hayal kırıklığı.

Prusya, harikasın.

Prusya titrettin beni XD

9. Spoiler

İlgili resim

:panda-16:

10. Spoiler

YouTube'da şu videoya bakın:

Herkese iyi akşamlar. En sevdiğim 3. Hayvanın olduğu bir video ile birlikte.

11.  

KOPMACA BEBEĞİM

12. Ağlayacağım T.T niye hep sevdiklerim gidiyor T.T Huzur içinde yat Jonghyun oppam. Seni hiç bir zaman unutmayacağız.

Spoiler

jonghyunlarge.jpg 

2. Fumi

Fumi

Yaaaa ben de çok fazla üzüldüm ama fazla abarttılar abi 42 kişi intahar etmiş kpop dinleyen arkadaşlarım kendine faça atmış deli mi bunlar

13. Akşam animesi planları boşa gitti. Aşağı kattan oynamak istemediğim kız geldi çünkü gelince tablete yapışıyordu... Ben de uyuyor taklidi yaptım. Halbuki kız başımda dikiliyor. Ben de gerçekten uyumuşum. Dırıt dırıt nalet olsun bu hayat nalet olsun bu sevgim:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

14. Bana güzel tarih ve mitoloji kitapları önerebilir misiniz? ;3

Özellikle mitoloji için Çin mitolojisi çok güzel olur. Japon mitolojisi de olabilir.

15. Bayadır girmemiştim ya. Özlemişim buranın havasını. Kuudereliğimden çıkarıp şen şakrak bir kıza dönüştürüyor burası beni. :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Bir de Ben Azra dedikçe kendimi çok himedere hissediyorum bu yüzden demek hoşuma gitmez ama poppy izledikten sonra otomatik olarak demeye başlıyorum *-*

3. Fumi

Fumi

*-* olur öyle şeyler kafana takma

Neyse ben teoga hazırlanmak için çalışam 

Görüşürüz :*

4. Rakuncuk

Rakuncuk

Görüşürüz :*

Çalış bakalım djskdsdj

16. Ben bir gözlüklü ineğim

Her sınavdan full çekerim

Test kitaplarında gezerim

Eloy eloy inek loy :ballerina-crazy-rabbit-emoticon::panda-13:

1. Barış

Barış

bunu andırdı 

17. Ben Dirty Dan'im.

1. okanmih

okanmih

Bende Eren

18. Benim doğumum bir hataydı diye düşünen insanları anlamıyorum... Eğer bu dünyaya geldiyseniz ve bu süre kısıtlıysa, neden bunu daha da kısaltmak isterler ki? Ölüm bir kurtuluşsa eğer, güzel bir hayat için geçerlidir. Eğer hayatından memnunsan ve gülümseyerek son nefesini verdiysen, bence o Zaman kurtulmuşsundur. Fakat kendisinin hiçbir zaman bu hayatta bir yeri edilmeyeceğini düşünen insanları düşününce yumruklarımı sıkıyor ve onlara adeta şöyle diyesim geliyor: İstersen bu hayattaki yerini kaldırmana yardımcı olayım.

Biz bu dünyaya bir sebep için geldik. Belirli bir süremiz var. Tıpkı bir sınav gibi. Bu düşünceler aynı sınavda hiçbir soruyu yanıtlamamak gibidir. Düşününce oldukça saçma geliyor. Oysaki artık çoğunluk insanda bu düşünce hakim.

Uçmayan kuşlara şunu sormak gibi: Madem kanatlarınız var, neden uçmuyorsunuz?..

19. Bill Nye the science Guy

Spoiler

Bilimi seven reisler için. :>

1. Barış

Barış

showmen o adam başka bişey değil. benim için bilim adamlığı şu video'dan sonra bitmiştir. 

neil degrasse tyson'u izle daha iyi. 

20. Bir anime daha bitirmenin sevinci, Selena Gomez şarkısında bale yapmaca, gece uyumadan yaoi izlemenin sonucunda burundan akan kan...

Lanet olsun federal çok mutluyum ^.^

1. Kikuchi

Kikuchi

Aramıza hoş geldin :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Ewuwewuwewe arigato:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

3. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

@Kikuchi Olum ili saattir dislike butonu arıyorum tüm dislike lar senine olsun

21. Burası bayağı boşaldı yalnız o eski güzel samimi sohbet ortamı yok kawaii üyeler yok :cry-milk-bottle-2-emoticon:

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Öle mi düşünüyorsun :ahaaah-onion-head-emoticon:hmmmmmmmmmmmmmmmmmm @sShoguNn

3. sShoguNn

sShoguNn

Evet öyle :evil-smile-onion-head-emoticon:

4. Beytize

Beytize

sanmıyorum forum tam anlamıyla öleli 2 3 sene oldu 

22. Country müziği, yaşasın be. Uyandırdın beni sen tek. Bıktım şu kpop tur, Lil peep tir(ablam dinliyor), hetalia  müzikleri falan. Hurra Hurra Country müziği. Özellikle Johnny Cash. Havama  döndüm artık. 

:angel2-onion-head-emoticon:

Artık dünyanın 7 harikası bts diyen fangirlleri ve içimi huzursuzluk ile kaplayan melankolik müziği hiç takmayacağım, bana country yeter. 

:dream-milk-bottle-emoticon:

1. kamatsuritachi34

kamatsuritachi34

metali denedin mi? ya da hard rock?

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Onlar benim favorilerim. Hiç bırakamadıklarım. :33

3. kamatsuritachi34

kamatsuritachi34

aynen müthiş 

23. Ders çalışmak için kitabımı açtığımda, ortaya bir koku yayılıyor. Bu koku bana anılarımı hatırlatıyor. Öğretmenlerin aldırdıkları onlarca kitap, fotokopi ödevler, sınavlarda çalışmak için açtığımız kitaba başımızı koyup ağlayacak gibi olduğumuz anlar... İyi kötü ne varsa hatırlıyorum.

Bu yüzden okulumu seviyorum.

NOT: Şu an bir çok kişi beni yargılıyor kesin. "Senin sorunun ne?" havasını hissedebiliyorum kdkxkskslslsl.

24. Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 

Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.

Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM :dread-milk-bottle-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.