Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Perfectum kullanıcısının paylaşımları

1. Yav şu bir ay beni acayip yordu yaşlandım! :oh-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Perfectum

Perfectum

Bugün boyadan sonra gelirim mekana yaparız fiskosu :) 

3. pegasusejder
    4. Perfectum

Perfectum

Allah iyiliğini versin ya :D 

2. Nolsun öğrencilik vazifemi yerine getirdim şimdi de ustalara yemek hazırladık. Stresli ve yoğun bir gün geçiriyorum. Sen de iyisindir umarım. Bu kura ne zaman olacak acaba? Niye almıyorlarki :D
  3. Sorma özellikle bizim üniversite.
  4. Bizim sistem açıldı ders kaydı yapayım.
  5. Evet tesadüfen önüme çıkmıştı :D
  6. Ergo Proxy. Kendilerine Vincent Law derler :D Bu kesiti openingde en beğendiğim yer ve şanslıyım gifini bulabildim.
  7. Biraz ekşın biraz drama yürür bu iş :D Ancak hikayenin boğulmaması için de birşeyler yapmak lazım. Ferris seviyor sanırım yazı yazmayı. Bende severim ancak bağlamdan kolay kopuyorum yazarken :D Diyaloglarda cabası. Star Wars yönetmeni Georgle Lucas'tan iyi olduğumu söyleyebilirim. :D Neyse kolay gelsin :)
  8. Uuu :D Zor bir tema seçmişsin. Benim kafam pek basmaz aşk meşk konularına :D Okumadım ama bir göz atarım :)
  9. Konusu nedir, ne tarz temalar kullanıyorsun?
  10. Bizim üniversite dahil başka birkaç üniversitenin sistemlerinde çökme gerçekleşmiş. Bizim seçimleri yarına ötelediler. Ancak gariptir sisteme girebildim. Çok yavaş ama. Ben de yardımcı olmaya çalışıyorum çömezlere bir zamanlar bende bizde çömezdik :D Teşekkür ederim sende iyiysen tamamdır. Ben de iyiyim gerçi biraz stresliyim. Şu aralar tadilatta olduğu için ev yapacağım işler de kısıtlandı. En kısa zamanda bitirirsek bende yoluma bakacağım inşallah :) FF işleri nasıl gidiyor?
  11. Dosya kağıdı demişim bu şeffaf poşet dosyalar varya onlardan bahsetmiştim aslında yanlış anlatmışım. Neyse senin nasıl daha kolayına geliyorsa artık :)
  12. Efendiler merhaba, ders seçimi için sayfanın açılmasını bekleyen açılmadığı için yenile butonunu kıran ve kırmaya devam eden bendeniz üstüne üstlük evde tadilat yapıyor. Sizler iyisinizdir umarım. Haller vakitler nasıl :)
  13. Bu pandemi süreci beni çok tembelleştirdi. Güz döneminin gelmesini bir parçam hiç istemiyor. :sigh-crazy-rabbit-emoticon: Kendime gelmem lazım.:calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

2. Perfectum

Perfectum

Haklısın. Ben genelde öyle yapıyorum :D 

3. Beytize

Beytize

Bende projeyi nasıl düşünüp halletcem diyorum işimiz zor :D  ben defter kapamadım direk bünyeyi kapadım 1 hafta full uyumuştum :'Dd 

Bu dönem için başarılar kolaylıklar diliyorum :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

Teşekkürler herkese başarılar diliyorum bende :D:yesss-crazy-rabbit-emoticon:

14. Ainz çizimini çok beğendim. Işık gölge oyunlarını biraz daha geliştirebilirsin ve bunu yaparken dosya kağıdı kullanmanı tavsiye ederim. Genelde kurşun tozları dosya kağıdına tutunmazlar böylece daha temiz iş çıkarırsın.
  15. Şu Solo Leveling okurken hızlı hızlı geçmediğim tek webtoon olabilir. :loveloveplz:

16. Perfectum

Japonya'da Müzik

Bir sokyoku performansı paylaşmak isterim @LysSa
  17. Perfectum

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

la corda d'oro
  18. Tomb Raider oyunlarından kurulum esnasında çalan bir şarkısı bana hemen Basilisk'in Jakumetsu isimli parçasını hatırlattı. Dahası dikkatle dinlendiğinde Kürtçe ve Türkçe'nin kullanıldığını farkedebilirsiniz. Zira yorumlarda da bazı kullanıcıların dikkatini çekmiş ve bende yanılmamış olmaktan ötürü bir mutlu oldum diyebilirim :D Kim okumuşsa şarkıyı çok iyi bir iş çıkarmış kanımca. Bir de her iki parçanın kullanış şeklinin farklı olması da çok güzel değil mi ? Birinde bir ağıt gibiyken ötekinde ise sanki farklı bir dünyanın kapılarını aralıyormuşsunuz gibi hissettiriyor.

Bahsettiğim parçalar:

Keyifli dinlemeler :)

19. Claymore geri gel ne olur :( Şöyle bir sisterhood görsek, seven ghost ve sonrasını izlesek fena mı olurdu?:sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Heimatlos

Heimatlos

Gelmez getirmez hainler.Ama ya bir gün gelirse diye bekliyorum :D

2. Perfectum

Perfectum

Sen de mi bekliyorsun :o şöyle bir remake ya da finalin devamı kıvamında bir şey çıkarmalarını o kadar çok isterim ki :,( Mangası efsane. Berserk'in gelip Claymore'un gelmemesi büyük yılanlık olur. 

20. Dorohedero izlemeye başladım ve ilk dört dakikasında salak salak gülüyorum. Abi bu ne :D Ama çizimlerini çok beğendim konusunu da bilerek okumadım. Bakalım nasıl bir şeymiş. :patpat-dance-crazy-rabbit-emoticon:

2. Lycaenidae

Lycaenidae

Ben de seriyi manga olarak oldukça yarıladım, oldukça değişik şeyler olduğunu söyleyebilirim. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Ama tavsiyem mangayı baştan itibaren okumaya başlaman, eski çizim tarzını görmeni isterim. Oldukça kasvetli güzel bir atmosferi var. Mangasının atmosferi daha iyi, animesine göre. 

Esmer doktor da kendisine göre sağlam bir bilim insanı, tam kendini bir alana adamış. Ben de çok seviyorum ama değişik bir hava katıyor seriye, aslında her karakter bile öyle. Çapraz gözleri bile sevdim seride diyebilirim. :D

Caiman ve Nikaido konusuna katılıyorum. En ve ekibi de olsa razıyım, az çatlak bir grup ama olsun. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

3. Perfectum

Perfectum

Mangasını kesinlikle okuyacağım ancak mangada sırada hala bitmeyi bekleyenler var :( Neyse sıra sıra zamana yayarak okuyacağım. Böyle güzel seri kaçmaz :)

4. Lycaenidae

Lycaenidae

Maalesef o bekleyenler herkesin sorunu ya. :( Keyifli okumalar! 

21. "Ben gölgeyi getiren ışığım."

22. Ben Tsunade babaannemi çağırırdım. Bir yumrukla stratosferdesin daha ne :D Ayrıca tıbbi kunoichi ;)
  23. Masterchef bu sene Itachi arkadaşlar :D 

24. Son zamanlarda keşfettiğim ve de çok hoş bulduğum bir editi sizlerle paylaşayım dedim.  

2. Lycaenidae

Lycaenidae

Orochimaru'nun klasik theme'i ile birlikte cidden çok epik bir sahneydi ya, küçükken izlerken beni biraz ürkütmüştü bile. 

3. Perfectum

Perfectum

Ben sanıyorum ki sen ilk sezonun o karanlık atmosferini kastediyorsun bende çok seviyordum çizimler açılış müzikleriyle ve hala özel buluyorum ilk sezonu. 

4. Lycaenidae

Lycaenidae

Shippuuden de güzel ama harcanan çok karakter vardı. Bir de Akatsuki'nin bazı üyelerinin tam potansiyeli kullanıldığını düşünmüyorum. Tabii bir de Madara, Naruto en sevdiğim karakterlerden biriydi. Ondan sonra animeyi bırakmıştım.  Bir de ilk sezonu küçük yaşlarda izlemenin getirdiği samimiyet midir nedir ona karşı ayrı bir sevgi besliyorum. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.