Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

İletiler bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Merhaba hoşgeldiniz, Cowboy Bebop izlemiş olduğunuzdan aklıma gelen uzay/bilim kurgu tarzı animeleri önermek istedim bunlar da Uchuu Senkan Yamato ve Legend of the Galactic Heroes. Aslında bu önerdiğim seriler ne kadar çocuk izleyiciler için uygun bilmiyorum. Içerisinde yetişkin konular barındırıyor: Siyaset, savaş, soykırım, romantizm ve drama. Ama ders alınabilecek sahneler, kulağa küpe olacak ön sözleri olan ve bitirdiğinizde kendinizi dolu dolu ama aynı zamanda boşlukta hissettiğiniz serilerden. İyi seyirler dilerim. :)

2. Merhaba Aytaç. Güzel bir seriden başlamışsın ben sadece ilk sezonunu izlemiştim diye hatırlıyorum. Forumdaki manga/anime arşivleri, tanıtımlar vs. genellikle ayrıntılıdır incelemeni tavsiye ederim. Belki hoşuna gidebilecek bir şeyler bulursun. Onun dışında buranın aktif bir muhabbet kanalı da var namı diğer dutluk oraya gelip muhabbet etmeni isterim. Çekingenliğini alsınlar bir :D. Diyeceklerim bu kadar benimde, aramıza hoş geldin :)

3. Güzel sanatlar lisesine kaydolmamam. Ne kadar aptalmışım gerçi hala öyleyim. Kendimi garantiye alabileceğim bir mesleğim olsun diye yeteneğimin olduğu şeyi yapmayı bıraktım. Yıllarca ders çalışmaktan elimde köreldi. Eskisi gibi çizemiyorum. Üstüne birde üniversitede de aynı salaklığı yaptım.  Bölümüm elektrik elektronik mühendisliği. Bölümümü ilginç bulmuyor değilim ama beni mutlu etmeyeceğini de biliyorum. Mutlu değilim.

4. Sanırım heyecanla bir şeyler anlatırken sözünün kesilmesi ve sözünü kesen kişinin başka bir konu açarak seni sohbetten egale etmesi en nefret ettiğim şeyler arasında olabilir. Bunu ailem bazen yapıyor. Arkadaşlarımda veya çevremde pek rastlamadım bunu yapana. Kırıcı bir davranış bence. Ha bunu bilmeden yapıyorlar o başka ama bilmeden de yapılıyor olsa insanın hevesi kırılıyor, sohbette edesi kalmıyor tabii. Bilerek yapılıyorsa işte o zaman savaş çanları çalmaya başlıyor bende :punch-onion-head-emoticon: çünkü gariptir böyle kötü niyetlileri sezebiliyorum. 

5. Bugünkü online dersleri yapmayan hocalar bize kıyak mı geçmek istedi yoksa başka planlar mı var bilmiyorum. Bugün bomboş bir gün. Suç ve Ceza'ya, çizim yapmaya ve blok flüt çalmaya karar verdim ve başladım da :D. İlkokul zamanından kalma müzik defterlerim olsa güzel parçalar vardı onlarda da  ama kimbilir neredeler. Haftaya da sınavlar başlıyor. Kalbim gel final haftası artık bitsin bu çile diyor. Amma hala hazır değilim  :D Neyse çalışan arkadaşlara ben dahil şimdiden başarılar diliyorum :cheer1-onion-head-emoticon: Burası iyice benim motivasyon alanım haline geliyor :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.