Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Perfectum got a reaction from parabola for bir durum güncellemesi, Forumdaki sohbetten duyduğum Aoi Bungaku... Sen nasıl bir animesin. Bunları gerçekten   
    Forumdaki sohbetten duyduğum Aoi Bungaku... Sen nasıl bir animesin. Bunları gerçekten bir insanın yaşadığını düşünürsek benim için gerçekten bir başka başyapıt oldu bu anime ve sanırım ilk işimde Osamu Dazai'nin Ningen Shikkaku' sunu okumak olacak. Animenin şu güzel ost'unuda şuraya kondurayım. 

2. Beğen
    Perfectum reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Nabıyosun RİTTTTTTTTTOOOOOOO ya ben zaten oyunda en pahalı ücret olarak Ay savaşçısı   
    Nabıyosun RİTTTTTTTTTOOOOOOO ya ben zaten oyunda en pahalı ücret olarak Ay savaşçısı  Lux'a vermiştim de şimdi ben bu seriyi almak için 1 yıl bekliyeceğim sanırsam param yok bu aralar böyle sağ sola atıcak :) efsane olmuş ama zaten Jinx'te tek başına 27tllik bir kostüm :) 

3. Beğen
    Perfectum reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, az gta V takılayım özledim motorumu fıstık yeşili modifiyeli motorum :D   
    az gta V takılayım özledim motorumu fıstık yeşili modifiyeli motorum :D
  4. Beğen
    Perfectum reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Days'i izliyorum şu ara, gaza geldim. Spor animelerini ayrı bir seviyorum, çok samimi   
    Days'i izliyorum şu ara, gaza geldim. Spor animelerini ayrı bir seviyorum, çok samimi ve eğlenceli oluyorlar ^.^ ben yine 17 yaşında olmayı özledim :')
  5. Beğen
    Perfectum reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Ne güzel bir staj bitişi ve vedalaşma yaşadım, baya mutlu oldum.   
    Ne güzel bir staj bitişi ve vedalaşma yaşadım, baya mutlu oldum. 
  6. Beğen
    Perfectum got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Sağol cillit bang reklamı :P She is a maniac, maniac on the floor :) ♪ ♪   
    Sağol cillit bang reklamı :P
    She is a maniac, maniac on the floor :)  ♪  ♪ 
  7. Beğen
    Perfectum got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, İlk defa Kazak rock' ına denk geldim, bilinen rocktan farklıymış hissi veriyor bana b   
    İlk defa Kazak rock' ına denk geldim, bilinen rocktan farklıymış hissi veriyor bana baya, sevdim :)

8. Beğen
    Perfectum reacted to Barış for bir durum güncellemesi, bitmez diyordumda hakkaten gerçekmiş. aynı darbeyi ilk başta ciddiye almayıp sonradan   
    bitmez diyordumda hakkaten gerçekmiş. aynı darbeyi ilk başta ciddiye almayıp sonradan olayın ciddiyetinin farkına varışım gibi. ya bu shounen jump'dakiler serinin durumunu bilmiyorlar mı. daha tonla anlatılması gereken şey var burda seri mi biter? madem kötü performans gösteriyordu editör aracılığıyla niye uyarılmadı bu adam zamanında? 50-100 bölümlük bi seri olsa bişey dememde bu kadar yatırım yaprığınız bi adama 1 seneyi veremediniz mi. yerine getireceğiniz seri sanki çok mükemmel olacak.
  9. Beğen
    Perfectum got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, 91 Days openingiyle olsun konusuyla olsun karakterlerinin kişiliği olsun süper çıkmış   
    91 Days openingiyle olsun konusuyla olsun karakterlerinin kişiliği olsun süper çıkmış be vee dram.. 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.