Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

646
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

İletiler bölümüne Pseudohomophylus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hawa, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Benden 12 yaş büyüksün ama önemli değil :D alıştım:smooth-crazy-rabbit-emoticon:

Senden küçükler de var burada için rahat olsun:embarrassed1-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne yaptın? :D

Bu arada abla çizim atacaktım normalde ama sana sadece kafa çizimi attığım için bu kez vücudunu da atmak istedim.Ama vücut çizmede o kadar iyi değilim biraz daha iyi çizeyim öyle atarım.Sınavlar falan da yaklaştı 3 haftaya anca atarım.:lonely-onion-head-emoticon:

Söylemem çoktan günah çıkarttım bile:embarrassed3-onion-head-emoticon: çizimleri bana atmasan bile ikinci bir göz tarafından değerlendirilsin isterim daha önce bahsettiğim site bunun için bir vaha sayılır senin çizdiğin kafadan ilham alıp ben de bir şeyler karalamıştım o gece :good-job-onion-head-emoticon: güzel sebep oldun

2. Ucanbirkedi, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi akşamlar, neler yaptınız bugün ?:waiting-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar ? bugün illegal işler yaptım her an içeri atılabilirim:full-onion-head-emoticon:

Hawa, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Oyun oynuyordum şimdi gördüm pardon adım havva ama hawa diyebilirsin:victory-onion-head-emoticon: senden fazla küçüğüm:D ve yeni anime izlemeye başlamış sayılırım

Memnun oldum ? Hawa-chan

Ne kadar küçüksün ya? Sen küçük değilsindir ben fazla yaşlıyım:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

3. tueqx, 18.02.2021 - 01:12 tarihinde yazdı:

İsmim Alp, 18 yaşındayım üniversite 1. sınıf öğrencisiyim. Anime izlemeye hatırladığım kadarıyla 2 ay kadar önce arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım. Ne kaçırdığımdan gerçekten haberim yoktu. Derslerimin hafiflemesi ve kız arkadaşımdan ayrılmamdan sonra iyice gömüldüğüm bu dünyada, çoğunlukla 'romance' tagından animeleri izledim. Kalın kafalı ana karakterlere ve yarım bitmiş animelere de kin ve nefret besliyorum. Arada beni başlatan arkadaşımın önerisiyle kendime yakıştıramadığım 'ecchi' taglı birkaç anime izlemiş olsam da (aramızda gerçekten High School DxD izlemeyen var mı ?) 2 aylık deneyemimden oldukça memnunum ve yeni şeyler denemek için sabırsızlanıyorum. Sağlıcakla ve animeyle kalın arkadaşlar.

Hoş geldin Alp arkadaş

Evet, High School DxD izlemeyen var :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

Forumda iyi eğlenceler:taichi-crazy-rabbit-emoticon:

4. Amygirl, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçen gün Makuro no Danshi diye bir anime gördüm Türkçe çevirisi "Yastık Çocuklar" ve animeye başka bir ad bulamıyorum :sad__sad__onion_by_elcerbero:

"Makura no Soshi" diye kült bir kitap vardı onu bile "Yastıkname" diye çevirmişlerdi:full-onion-head-emoticon: ona atıf yapıldığını sanmıyorum ama birebir çeviri yerine animeyi "Yastıklı Fıstıklar" da diyebiliriz bence

5. Caprihorn, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Kim seni üzüyor?:super-sayan-onion-head-emoticon:   Tamamdır bir daha sormam mutlu musun diye.

Benim pc benimle büyüdü zaten. :D

Ne yapayım bende yarın dersler başlıyor,zoomda ki şifreleri falan kayıt ediyordum.

O kadar büyük bir gelişme yok çizimlerde.Ama artık daha rahat çizmeye başladım,elim alışıyor yavaştan.Hoşuma giden bir çizim yaparsam atarım discorddan.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Mutluyum ben^^ sen sorsan da sormasan da :pretty-onion-head-emoticon: Genel olarak hayat yoruyor enerji bırakmıyor geriye ama bir şeyler bulup mutlu oluyorum.

Kono sekai wa zankoku nandakara derdim de fazla melankolik olur şimdi:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Burun tam kırbaçlanacak insan geleydi eyiydi  :whip-onion-head-emoticon: 

6. Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim bende.Benim pc de yaşlandı artık,iyice yavaşladı. :sigh-onion-head-emoticon:

Geçen haftaki mutluluğunu arttırabildin mi?:waiting-onion-head-emoticon:

Bak güzel kardeşim, hayal kırıklığına uğratmak gibi olmasın ama ben çok nadir o kadar mutlu oluyorum. O yüzden cevap hayır. :suicideoniplz: 

Yani benim pc 6. yılına girmişti geçen ay, artık geçti ondan-.- güncelleme geldi yeniden başlatayım dedim 8-10 saattir açılacak da açılacak diye bekliyorum.

Sen neler yaptın? Gelişme var mı çizimlerde varsa görmek isterim şahsen :cool-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.