Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Beytize kullanıcısının paylaşımları

1. Beytize

( 01 / 01 ) Koe no Katachi

Yayınlandığını nasıl kaçırmışım yaaaaa o kaa bekledim sonundaaaa emeği olan herkese teşkürlerrr
  2. Geç oldu ama kaçırmadım halaa doğum günün kutlu olsun eoncuk :thank_you__onion_by_elcerbero:

1. Rıse
    2. Beytize

Beytize

ahaha :'DD telefonun takvimine kaydetmişim unutsam hatırlatma gelirdi  :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Bir şarkı dinliyorsun gözlerin dolmuş yaşlar akıyor...

4. Spoiler

1. Beytize

Beytize

niçin sevdin beni beni ah ah 

5. O kadar istemiyor ki asıl acıtan bu crazy-monkey-emoticon-163.gif?1292792421

6. yaaaa beti samaaaa burdasın demek beti samaaaa :loveloveplz:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Beytize

Beytize

haha :'D aynen sen gittin ondan sonra çorap söküğü gibi olaylar peş peşe oldu :dizzy-crazy-rabbit-emoticon: beti sama diyoruz ama beti samamız yok ortada arada gelsede :oniontortureplz: forum bağımlılık gibi her şeyi bırak bunu bırakamıyosun ben onu anladım bu sene bide çok sevdiklerin oluyor onlarında etkisi var :loveloveplz:

3. Lynx

Lynx

Dimii. :loveloveplz: O zamanlar konuştuğum herkes de gitmiş sanırım tek sen kalmışsın. Ahh ah bunlar böyle işte ehueheu. :smoking1-onion-head-emoticon:Arada gelip kontrol etmek yetiyor çok takılmak da güzel değil yeni nesle bırakalım sahneyi ehueheu.

4. Beytize

Beytize

yeni neisl bu hale getirdi zaten ah ah :D aynen o dönemden herkes gitti pelinde fazla durmuyor :/ 

7. Beytize

İtiraf Köşesi

Önce arkadaşımı aldı daha sonra sevdiğim kişiyi aldın buda yetmedi sevdiğim grubumu yıktın az geldi sevdiğim hayatımda önemli yeri olan animeleri izleyip öneride bulundun onuda geçtim sevdiğim beğendim anime karakterlerini de ismi yaptın daha ne kaldı acaba daha benden ne alacaksın daha senle neyi paylaşmak zorunda olucam ha neden sen
  8. Beytize

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Harika olmuş ben değişecek diye kötü ve karmakarışık olur demiştim tam aksine daha güzellll ellerinize sağlık
  9. Daha o kadar izleyemedim :D Altta ki 100 ?
  10. Beytize

Bu Animeyi İzledin mi?

Elbette izledim Zerooo Alttaki Uragiri wa boku no namae wo shitteiru izlemiş midir ?
  11. Beytize

Anime İstek ve Önerileri

Teşekkürler izlememiştim listeme aldım izleyeceğim
  12. Beytize

Anime İstek ve Önerileri

Michiko to Hatchin gibi aksiyon türü anime önerisi yapabilir misiniz? (Black Lagoon ve Gangsta bunları izlediğimi de belirteyim :D)
  13. Beytize

( 13 / 13 ) Blade and Soul

Çizimler hoş duruyor da izlemeye değer bir anime mi yoksa saçma bölümleri fazla olanlar gibi mi Çeviri içinde teşekkürler.
  14. Biraz ürkütücü gözüküyor ama komedi yazıyor aya merak ettirdi :D Zetsubou-sensei de kendimi gördüm *-* Kolay gelsin çeviride diğer eski animeleride çevirmeniz dileğiyle
  15. Beytize

Yaoi Fc (+15)

uragiri wa boku no namae wo shitteiru bu anime de ki tüm karakterler eş cinsel mi bilgisi olan biri cevaplasın artık :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.