Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum yanıtları bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

baya olmuş bende uzun anime izlemeyi sevmiyordum Sailor moon izledikten sonra ilkim sonum olsun istedim bu senede yapcak bişi bulamayınca başlayım demiştim :') 

2. (See 24 other replies to this status update)

2. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

yaaa eveti :wew-onion-head-emoticon:ben lisede anime op end şeklinde değilde direk japon gruplarına ilgim vardı çok dinlerdim. Bu sene bleach izlemeye başladığımda şok olmuştum :D bu da mı , inanmıyorum hayır bu daaa mıııı tepkileri dinleidkleirmmin hepsi bleach op end çıkması çok duygulandırmıştı :angel2-onion-head-emoticon:

3. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

4. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

bölümlerin altındaki yorumlar ya

Spoiler

294 de bak :'D 

5. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

Bleach  hangi  birine bakcan acaba ldşsfkldsflşi

6. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

bende yapıyorum da başkalarının gelip saçma saçma konuşması bu sabah çıldırttı :D 

7. Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce uğraştım ne zormuş be :sweating-onion-head-emoticon:

1270037387_2(1360x1146).thumb.jpg.64f4eb63799e0e41e3cb7de8c8ff0094.jpg

8. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Beytize

Beytize

işte böyleler ne yaparsın :D ama ikizlerle arkadaşlık çok eğlenceli dengesizlik fln var ama acayip eğlenceli oluyor :D

2. (See 35 other replies to this status update)

9. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Beytize

Beytize

bende ikizlerle çok iyi anlaşırım ev arkadaşımda ikizler :D

ayy bi ikizler akadaşım vardı ( erkek ) aramız iyiyidi bir gün ne oldu hala bilmem bir trip attı engelledi beni gidiş o gidiş .... dengesiz :D 

10. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

ahahah manyak @HolySpirit yeni gördüm buraya yazdığını -,- napam kolaydı sanki eskisi gibi ileti şey etmek hem uğraşmıyorum <_<

@suyibe amaaan napalım bizde yavaş yavaş ilerleyerek bir 3 seneye imza ekleyebilirz 

11. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Beytize

Beytize

bende bu burç muhabbeti nerden çıktı diyordum ben teraziyim ama bu burçların hepsi tek başına insanın karakteirne etkisi olmuyor yıldız haritaları fln fişman var her ikizler dengesiz değil a da benim gibi terazi dengey sağlamıyor bende dengeli dengesizim mesela slşfjklsdjfl

ama hala anlamadım tanıyamadı ... haa nasıl tanıyamazsın dediğimden sonra aamn boş verdim şeysi mi acaba neyse D::::

12. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Beytize

Beytize

hangi olay gibi anlamadım başta sorduğunu :D 

13. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Beytize

Beytize

hem hem ben değişken ruhluyum çabuk sıkılırm ondan hep ama buda kimsenin seni tanımamasına sebep oluyor o biraz sıkınıtı :D

14. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Beytize

Beytize

ayy benim bir kullanıcı adı listem var seç beğen eskiden çok uğraşırdım böyle şeylere isme göre profil fotosu imzası konumu başlığı fln baya güzel şeylerdi şimdi yeteneğimde kalmadı sanırım :D 

15. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Beytize

Beytize

iisimlerden başka şeyle oluşturmak çok eğlenceli helede mantıklı şeyler olunca :D

16. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Beytize

Beytize

prenses Tutu da vardı uzura diye kendimle çok bütünleştirmiştim çok severim animeyide öyle çok severek kullanıdğım bir adı

benim adımın ve soyadımın baş harflerinden BUZ oluşuyor discord da onu kullanıırm kimse anlamıyor burda da çook eskiden kullanıyordum ama artık kullanmıyorum _-_

17. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Beytize

Beytize

durumunu okuduğumda bende aynısını düşünüyordum eskiden daha fazlaydı şimdi bildiğim kadarıyla kimse kalmadı diyordum bir kişi daha çıktı kyaa:cheer3-onion-head-emoticon:

teşekkür ederim ^.^ bir anda değil aktım tüm hesaplar farklı bir isim  diğer hesaplarla bağlantılı olsun diye değiştirdim . Beytize de adım geçiyor diye zaten sevmiyordum öylesine koyup değiştirmemiştim :D 

18. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

banda verdiler rahat rahat yapıyorum kasmadan okul zamanında veirlen projelerde stresten arada bayılıyordum skjdfkldjflşd

19. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Beytize

Beytize

ilginç olan benimde Ankara da yaşıyor olmam  :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

20. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Beytize

Beytize

Ankara Üniversitesin de okuyorsun  demeek  vaay ilginç 

21. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

sorma sorma fena , staj evrak işleri olmasa iyi hoşta bunlar çok uğraşyırıyor geçen sene bu yüzden stajımı geçerli gösteremedim  iş yerindekiler staj evraklarını doldurmakla uğraşmadıkları için -_- 

22. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

ayyy seninde her sene staj demek usandım valla bu sene son stajımda defter doldurmak var ayrı bir işkence -_-

23. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

ben de aynısını lisede kazandığım okuldan ayrılmak zorunda kalınca yaşadım lise sona kadar toparlamadım bırakmıştım bir şekilde üni kazanınca  bir açıldım pir açıldım onca yıl ders çalışmayıp ünide uyumadan ders çalışıyordum :'DD farklı açıdan bakmak gerekirse en azından bitiriyorsun okulu boşver uzamış yok erken bitmiş önemli değil bence bitirdin mi ona bak zararın neresinden dönersen kardır  dimi :D 

24. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

benimde işler karışık normalde 2 dönem sonra mezunum fakat bi bölümüm daha olduğundan onu yaz okuluna bırakmayı planlıyorum ondan 3 dönemim var gibi olcakta bakalım ben öyle planlarken hayat ne diye planlar yapıyor acaba :D bir şekilde mezun oluruz :cheer3-onion-head-emoticon:

25. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Beytize

Beytize

mimarlık okuyorum son 1 senem inşallah biticek 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.