Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. MuraTika, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Hangisinin dünyası daha fantastik?

One Piece / Hellsing

İkisini de izlemedim fakat küçük bir araştırmadan dolayı bana göre One Piece daha fantastik geliyor. diğerine baktığımızda kan emicilik günümüz insanında da var belki ıstırıp kan içmek olarak değerlendirmezsek ( ki bunu yapanlar var neyse :P )  ve  fazlaca canilik yapmayabilirler ama animedeki karakter özelliklerini parçalayıp böldüğümüzde insanların içinde barındığını görebilmekteyiz. One Piece gelince çok fazla hayali durumlar var belki güç veren meyve gibi durumlar da daha fantastik algılamamı sağlamış olabilir. Ayrıca çizimler renkli dünyalar karakterlerin mimiklerine kadar bakarsak çokta normal değil diyerek daha fantastik olanın One Piece olduğuna karar verdim ^-^ 

Hangisi daha çok ağlatmıştır. (Dramı daha ağır olan hangisidir? )

Anahana --- Clannad 

2. MuraTika, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Yazılan şey spoiler'a girebilir yalnız, başka bir şey yazsan istesen iyi olur:victory-onion-head-emoticon:

sanırım bu konunun ilk sayfalarını okumadın diye sayıyorum ayrıca  atılan resimler ve karakterler zaten spoiler içinde paylaşılıyor bakmak istemeyen bakmaz bende istediğime göre spo yemek istiyorumdur. düşüncen için teşekkürler ama isteğimi sen istediğinden ötürü değiştirecek değilim spo olursa da köşede bildir var zahmet olacak ama basarsınız :) 

ayrıca üyelerin adminlik taslaması da ne kadar komik şuraya eğlenmeye giriyorum keyfim kaçıyor :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.