Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

86
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne syncdes kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha ben de ilk izlediğim animeleri ajandama kaydediyordum, o sıralar bu kadar çok izleyeceğimi de düşünmüyordum. :D Bir yerden sonra koptu ve kaydedemedim. :D 

Burada sadece kapalı hava... Güneş ne bileyim güzel ama pek aram iyi değil onunla, gözlerimi mahvediyor, cildimi yakıyor falan. :D Mesela yağmursuz kapalı havayı da pek sevmem yani. :D

Sana da günaydın, yemek servisi yapacağım diye niye yemedin ya? :D Ben yemek yapıp servis yapacağımda her türlü karnımı doyurmaya çalışırım. :D Gerçi bir an vardı, hiçbir şeye dokunamadan sürekli servis yapmaya gidiyordum ama onda da kalabalıktık bayağı. :D 

Genel listelere göz attım buldum biraz daha completed kısmını plan to watchtan fazla yaptım. :cheer3-onion-head-emoticon:

En çok para harcadığım şeylerden biri güneş kremi olabilir ama pişman değilim. Güneşi hep seveceğim. :D

Akşam aç değildim de işte şimdi fark ediyorum. Uyanana kadar yetmemişse demek ki. :D

2. Caprihorn, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Yalnız olmadığımı bilmek sevindirdi. :D Bulursan bakarım hemen, merak ettim. :wew-onion-head-emoticon:

Kolay gelsin taşınma işleri yorucu oluyor.

Bir bakacağım hemen. Teşekkür ederim. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Maalesef Covid bizi bir çok şeyden uzaklaştırdı. :/ Ben de bayağı üşeniyorum artık ya not almak için falan, zaten bu üşengeç halimi de yenmeye çalışıyorum şu aralar. :D 

Hahaha maalesef öyle, ben bittim liste bitmedi. :D 

Ayyy taşınma işleri falan çok karın ağrıtıcı bir süreç cidden. Geçmiş olsun şimdiden. :/

Ben sadece kendi odamı havalandırıyorum. :D Yağmur yağarsa biraz dışarıyı izlerim, toprak kokusu geliyorsa harikadır. :D Beni hava pek etkilemiyor herhalde. Bu arada sen yağmuru sevmiyor muydun?

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes MAL'a tekrar baktım da, plan to watch kısmı completed kısmından daha fazla. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Şu anlık öyle. :sweetdrop-onion-head-emoticon: İzlediğim ama unuttuklarım da var o yüzden aslında fazla olması lazım.. Defterimi de bulamadım eskiden her şeyi yazdığım defteri, bulsam onda yazıyordur. 

Sağanak var dışarda... Yağmuru sevmiyor değilim, güneşi seviyorum. Benim derdim yağmurdan çok kapalı havayla. Yağmur da genelde havayı kapattığından biraz aramız bozuk olabilir. "Denize yağan yağmur"u seviyorum bir de. Ayrıyeten dediğin gibi toprak kokusu da güzel ama o yağmurdan sonra güneş açtığında daha güzel. 

Bir de günaydın herkese. Karnım gurulduyor şu an dün yemekte servis yapacağım diye çok yiyememiştim. Hemen çayı koymam lazım. 

3. pegasusejder, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Lisede aslında ben de senin gibi yapardım bak aklıma geldi, hatta not aldığım ajandalar falan hala duruyor. :D Bir ara kitapların üzerine başladığım tarihi falan yazayım dedim ama bazen kütüphaneden falan alıyordum ve kitaba bir şey yazma fikri çok hoş gelmedi. İnsan değişiyor... :D 

Hahaha herkesin izlenecek listesi kabarık ya. :D 

İyi akşamlar.

Ben yorgunum, sen nasılsın? :D 

Benim ajandalarım da duruyor ya eve sürekli bir yerlerden ajanda gelirdi hepsini sahipleniyordum. Not almayı da sevdiğimden bir dönem yaptım işte ama yine yapsam güzel olur.. Tek sorun üşengeç olmam. Ben de aldığım kitaplara direk tarih ve yer adını yazarım. Hala yaparım. Genelde kitap fuarlarından alırdım öncesinde ama son 2 yıldır covid falan da baya uzaklaştırdı haliyle.

İzlenecek listemiz hayatta sonlanmayacak.. :D

Annem kuzenimin eşiyle yeni evlerini temizledi sonra beni arayıp "Biz burdan eve geliyoruz hepimiz, yemek hazırla." Dedi ve bir koşu yemek hazırladım. Yorgunum bayağı yani.. Yarın da taşınmaya yardıma gideceğim. Bir yandan yerleştirme işleri falan. Şimdiden ona da yoruldum..

Caprihorn, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben sen miyim abla?

Caprihorn, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

@syncdes Seninde mi havaya göre psikolojin değişiyor? :D   Sadece bende oluyor sanırdım.

Yok bu bir sendrom ya ben rastladım birkaç kişiye daha. Adını unuttum sendromun da hatırlarsam yazarım. :D Sabah uyandığımda tüm odaları gezip perdeleri açarım hava çok soğuk olsa da her geri havalandırırım kapı pencereleri sonuna kadar açıp. Güneş görmeyince kendime gelemiyorum. Güneş açmadığında yatağımdan çıkasım bile gelmez, tüm gün depresif olurum. Yalnız değilsin ve bensin Capricim. :D

4. pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Başlangıç gayet güzeldi. :D Ben de çok kitap okumuyorum dediğim gibi ara ara okurdum ama  şimdi böyle iyice bir düzen oldu, benim de bahsettiğim arkadaş tam bir kitap kurdu, zaten beni de o teşvik ettiydi bayağı, sürekli öneri de yapar. :D O bana hesap açtırdı, hani benim de öyle çok okuduğum kitap yok ama işte güzel oluyor bazen tarih tarih tutmak. :D 

Haha sağ olasın. :D 

Tamamdır, başka öneriler istersen buradayım. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Ben manuel olarak yapıyordum o kitap düzeni işini de sonradan işte kitapları bırakınca onu da unuttum gittim.. Başladığım bitirdiğim tarihi, içinden sevdiğim kısımları ya da kendimce bir özet yazardım. Pü bana üzüldüm şu an. :D

Öneri için daima buraya yazarım bundan sonra zaten ama izlenecekler listemi görmüşsündür bayağı bir dolu. :D Uzun bir süre almam sanırım.

Zorojuro, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar

İyi akşamlar!! 

Herkes iyidir umarım.

5. narsus, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederimm :) Ben de öyle umuyorum ama pek iç açıcı geçmedi :/ Bu arada SAO'ı kesinlikle bitirmelisin bence :)

Biz iyi ummaya devam edelim sınavların için. SAO'ya da biraz ara verdikten sonra bitireceğim. En fazla 3 kısa serilik bir ara olur o da. :)

pegasusejder, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Martin Eden arkadaşımın bir anda favori kitabı oldu, zaten Jack London'ın yarı otobiyografik bir eseriymiş ve toplumsal sınıf kavramlarına falan değiniyormuş, zengin bir kızla beraber olabilmek için çabalayan üniversiteye falan giden bir insanın hikayesini anlatıyor. Bu arada Goodreads hesabın yoksa açmanı tavsiye ederim eğer böyle kitapları tarih tarih kaydetmeyi seviyorsan.

Haha çek çek, benim çok bir beklentim yoktu başlarken, ilk çıkar çıkmaz başlamıştım yani güncel olarak ama sonra bayağı sevdiğim bir seri oldu ve işte dediğim gibi bir kadının kendi ayaklarının üstüne durarak yapabildiklerini göstermesi civardakilerin yavaş yavaş ona saygı duymaya başlaması falan hoştu.

Haha hayırlı olsun, vesileyle MAL'ı düzenlemiş oldun. :D Yeni pp hayırlı olsun. :D Ben de bu pp'yi çok seviyorum. :D Tamamdır ekledim, benim de Türkanime hesabımda gizemli bir arkadaşım var. :D 

Sao ile alakası olmayan ama bence ondan daha eğlenceli bir seri izlemek istersen; (ki bu da komik bir seridir yer yer :D ) 

https://www.turkanime.net/anime/sword-art-online-alternative-gun-gale-online

Biyografik eserleri severim. O yüzden ileride kesin ekleyeceğim kütüphaneme. Ben çok kitap okumuyorum o yüzden açmadım hiç goodreads hesabı. Bir ara babama açacaktım o tam bir kitap canavarıdır, unutuyorum sürekli. Kütüphane üyeliği bile var. Beni yanına katamadı bir türlü. :D

Düzenlenmiştir inşaallah. :D Şirin bir pp ama. Dikkati üzerine çekiyor iyi seçim. 

Ekliyorum listeme yeni önerini de!!

6. pegasusejder, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamamdır Good Reads'ten ekledim bahsettiğin kitabı unutmamak için. Hmm Lovecraft nasıl desem cidden öyle alayım da okuyayım denilecek bir kitap değil, eğer kafanı veremeyeceksen hikayeler biraz sıkıcı falan gelebiliyor veya kafan almıyor, biraz daha böyle keyfin o tarz istediğin okuyacağın bir kitap, 500'lere kadar geldim ama art arda okuyunca bi durulma oldu onun için Martin Eden'e başladım. Jack London'ın bazı kitaplarını okumuştum ama bunu bende bilmiyordum bir arkadaşım şiddetle tavsiye ettiği için ön plana çektim. :)

Hanamaru Youchien bahsettiğim anime buydu. :D 

Arte soylu bir kızken bütün şanını şöhretini bırakıp kendini ressam olmaya adayan birisi ama o sıralar kimse kadın ressam kabul etmiyor, sadece erkekler var. Kız bütün bu algıyı yıkmakla uğraşırken bir yandan da geçirdiği eğlenceli vakitleri ele alıyor anime. 

Haha ben de yeni yeni MAL'ı düzenlemeye başladım. D: Hesap 2015'te açılmış... :D Yine de verirsen ekleyebilirim. :)

Spoiler için de 

İçeriği Görüntüle

Zaten ilk sezonun kalan kısmını Asuna'yı kurtarmaya adıyorlar.

Birde Hataraku Maou-sama! buna bakabilirsin. :)

Ben de kitap alacağım zaman toplu sipariş ediyorum, sepetime ekleyeceğim Martin Eden'ı. Tanıtımını okudum da duymuştum öyle hatırladım. Merak da ettim bakalım. 

Arte'yi baya öne çektim şu an. :D

Düzenledim gibi MAL'ı ama nedense unuttuklarım var gibi geliyor ki var.. Neyse oradaki iconum Shirayuki'ymiş burda da güncelledim bebeğimi hatırlayıp. Artık sonsuza kadar bu kalacak. Çok kararlıyım. :wow1-onion-head-emoticon: Oradaki nickimi de syncdes yaptım. Bir tane arkadaşım varmış ama kim onu bile bilmiyorum. :D

SAO'a da biraz ara verdikten sonra en azından ilk sezonu bitiririm artık o halde..

narsus, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de çok yorgunum vallahi. 4 farklı sınava girdim bugün. Kafam patlamak üzere cidden.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Geçmiş olsun çok çok. Umarım sonuçları çok iyi gelir.

7. pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Şu an Lovecraftın bütün hikayeleri ve Jack London'ın Martin Eden kitabını okuyorum. Önerdiğine de en kısa zamanda bakmaya çalışırım, teşekkürler öneri için. :) 

Küçük çocuklarla ilgili gayet pozitif ve komik animeler var eğer istersen, okulda da geçmiyor.

Mitsuboshi Colors

Hanamichi devamını hatırlayamadım

Gakuen babysitter okulda geçiyor gerçi bu ama tam sayılmaz.

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ayrıca Arte ye bakabilirsin, bir kadının ressam olma hikayesini anlatıyor çok hoşuma gitmişti, eğlenceli yanlarıda var.

Bakuman ı izledin mi bilmiyorum ama izlemediysen bak, romantik komedidir, ilk başında okul olsada okulda geçmez, ayrıca mangalar nasıl yapılıyor falan insan bi öğreniyor

Barakamon burda da yetişkin + çocuk ilişkisi var, bu tarz şeyler hep hoşuma gider.

Hinamatsuri de gene yetişkin çocuk ilişkisine girer o da gayet eğlencelidir. 

Konosuba isekai animesi ama daha çok isekai dünyasının Gintaması gibidir ben bayağı gülmüştüm

Wotaku ni koi wa muzikoshi 

Ayrıca Slam Dunka bakabilirsin spor ve komedi gibidir.

Ne sposu yedin bu arada?

Birde MAL hesabın varsa paylaş istersen oraya bakıp yardımcı olabilirim.

Haruki Murakami'nin Sahilde Kafka'sını kesinlikle bir kez okumalısın. Ben farklı dönemlerde 2 kez okudum üzerinden bir süre daha geçmesini bekliyorum 3. kez için. Lovecraft'ı da hep okumak istemiştim ama kurgu kitap okumaktan uzaklaştığım bir döneme girdiğimde duydum adını o yüzden fırsatım olmadı o yazarla tanışmaya. İlerde belki.. Jack London'ı da severim ama Martin Eden elime geçmedi nedense. 

Mitsuboshi Colors'a göz attım şimdi diğerlerini de kaydettim. Hamichi Slumdunk Hamichi mi acaba onu mu hatırladın ki? Eskiden bir göz atmıştım ona. Arte'yi baya merak ettim ona da en yakın zamanda bakacağım. MAL hesabım var da aktif kullanmadım nedense en son güncellemeyi 2016da yapmışım az önce baktım. :D Bir ara hatırladığım kadarıyla güncellersem haberiniz olur.

SAO'dan yedim. 

Asuna'nın gerçek dünyaya dönemeyeceğini. 

İlk baştaki kadar severek izlemiyordum ama kalan izleme isteğimin de çoğunu aldı götürdü.

EmiyaKiritsugu, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Grand blue, konosuba

Teşekkürler! Listeme ekliyorum. 

8. pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hmm şu an iki tane kitap okuyorum, ardından okumayı planladığım başka kitaplar var, onları bitirirsem bir bakabilirim. :D Murakami maalesef okumadım. :/

Haha çizim konusunda bilmiyorum, ben bir ara başlamıştım sonra bi yarım kaldı geri toparlayamıyorum. Evet bazen rastgele olan şeyler daha güzel oluyor nedense. :D 

Günaydın herkese.

Sen neler okuyorsun? Murakami okumalısın ama kesinlikle bir araya sıkıştır. Japon kültürü de olunca okumuşsundur diye düşünmüştüm. Çevremdeki herkese öneririm. Adam hayata çok başka bakıyor. Yazdıklarına hayret ediyorum. 40 yıl düşünsem akıl edemem yani.

Günaydın millet!!

9. pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Onun bir tane normalden ayrı bir serisi var küçük bir kızın ana karakter olduğu o benim daha çok hoşuma gittiydi. :D 

Hmmm adını sanki bir yerden duydum ama okumamışımdır onu muhtemelen. Nasıl kitap? Benim lisede iyi kötü alışkanlığım vardı ünide bayağı darma duman olmuştu şimdi gene kitaplara döndüm gibi. :D 

Hahaha sen bayağı eğlenmişsin. :D Aslında elim küçük işlere falan gidiyor gibi ama bi denerim inşallah. :D 

İnce bir kitap böyle arada 10-15 sayfa okumalık. Ben lisede ders çalışırken kaybettim kitap okuna alışkanlığımı sonra da nadiren kitap okur oldum. Arada kitap fuarlarına denk geldikçe Haruki Murakami kitapları alırım ama şu an elimde 2 tane var. Diğerlerini almadım elimde bir sürü okumadığım kitap olduğundan. Nasip bakalım. Okumuşsundur illaki Murakami'yi. Ben genel olarak severim tarzını.

Kendimi bıktırmadan her işe bir göz atarım. Bir ara da çizim yapmaya takmıştım ama onu da kısa sürede bıraktım. Derslerde çizerdim. Çok beğenirdim. Sonra özene bezene çizdiklerim güzel olmazdı. :D

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ahh şu duygu sömürüleri, ebeveynlerin en büyük kozlarından bir tanesi.  :D

Örgü örmek eğlenceli gibi anneannem günün çoğunu örgü örmekle geçiriyor.

Benim biraz başım ağrıyor. :nonono-onion-head-emoticon:   

Geçmiş olsun biraz geç gördüm yani umarım şimdiye kalmamıştır. Ve örgü örmek eğlenceli ya hele de giyilebilecek bir şeyse onu birinin üzerinde görünce insan mutlu oluyor. :D Bir de eskiden normalmiş örgü şeyler giymek, edinmek. Şimdi çok aşırı değer görüyor. El emeği göz nuru dedikleri olay işte. Çoğu kişi nasık uğraştın buna falan diyor üzülüyorum. Çok geleneksel aslında.

narsus, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Valla ben de yeni geldim ama bence sıkıntı yok :) Baksana herkes sıcak kanlı zaten. İyi akşamlar herkese :) Nasılsınız?

İyi geceler diyeyim ben de o halde. Biraz yoğun geçiyor bu ara günlerim. Şimdi de yatağa gitmeden bir uğrayayım dedim buraya.

pambuk, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

bende iyiyim şöyle geçti bu oldu derken araya ana karakterin ders çalıştığı üzmeyecek(kaliteyi kastetmedim hüzün) animeler sıkıştırabilirmisiniz

Hiç rastlamadım desem yeri. Ya da uykulu olduğumdan cümlelerini anlamamış da olabilirim. Sabah yeniden okuyacağım yazdığın şeyleri. :D

Herkese iyi geceleer.

10. pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmmm yani işte o kısımlara kadar her şey iyi hoş, sonra konu çok dallanıp budaklanıyor, iyice sapıyor her şey. Onun için pek sevmedim ben kendisini, ha ayıp olmasın diye sonuna kadar devam ettirdim. :D 

Ne okuyorsun? Haha örgü işini ben de bir denemek istiyorum ama beceremem diye korkuyorum. :D Babannem çok sık örgü örer, bir gün belki uğraşırım. :D 

Ben de ayıp olmasın diye en azından sezonu bitiririm bakalım duruma göre. Haberiniz olur zaten. :D

Büyü Dükkanı adında psikoloji üzerine bir kitap okuyorum. Kardeşim edebiyat klübüne üye de hala sürdürüyorlar birlikte kitaplar alıp okuyorlar. Ben aktif olarak katılmak istemedim ama kitaplardan faydalanıyorum. Önceden çok fazla roman okuduğumdan artık kısa hikayeler falan okuyorum gibi gibi. Daha çok vakit ayırmak istiyorum ama ayıramıyorum istediğim kadar. 

Ve kesinlikle örgü örmeyi denemelisin. Çok eğlenceli bir şey. Şu amigurumi işleri var ya onlardan da yaptım ama seri üretim bana göre değil arada bir zevkine değişik şeyler örüyorum. Kardeşime kazak kendime pofuduk bir yelek ördüm. İşte şimdi de yelek örmeye çalışıyorum. 10 güne biter sanırım. Onu da nadir ördüğümden bitiremiyorum. :D

11. pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

SAO pek sevmediğim bir seri. :D Sadece ilk sezonun ilk kısmını seviyorum, kaçıncı sezon kaçıncı bölümdesin? 

Konusunu okuyunca merak etmiştim bir de çok muhabbetini görünce başladım. Daha ilk sezondayım sanırım 12. Bölümde falanım. Biraz saptı konusundan cidden garip geliyor ama zaten günde 2 ya da 3 bölüm izlediğimden sıkılmıyorum şu anlık. 

Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Naber abla? Ben Sao'nun bir ilk başlarını sevmiştim sonradan biraz kötüleşince yarım bıraktım.

İyiyim Capricim günüm verimli geçiyor biraz kitap okudum, örgi ördüm (Babam zorla kendine yelek ördürüyor, duygu sömürüsü yaptı. Bilmediğim halde örmeye çalışıyorum ama becerdim gibi az bir şey kaldı. :D ) derslerime göz attım falan. Kötüleşiyor gibi SAO da ama az az izlediğimden öyle vakit geçirmelik çok sıkmadı beni şu an.

Pika-sama, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Lise 2 - yaş bugün itibarı ile 16

Ne güzel. İyi ki doğmuşsun Pika. Pika diyebilirim sanırım.

12. gutts, 2 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba arkadaşlar. 27 yaşındayım yeni üye oldum. ilk daha çocukken tvde dragon ball ve one piece izlemiştim kaçırmadan ondan sonra lisede ninja scroll, basilisk, naruto ile devam ettim hala da izliyorum. bugüne kadar anime izleyen herkesle iyi anlaştığımı fark ettim o yüzden üye oldum bende, çok anlamam gerçi forumdan falan. motosiklet ve spor da diğer ilgi alanlarımdan. en sevdiğim genelde berserk, trigun, shigurui tarzı seinen dedikleri animeler. acıklı anime sahnelerinde mutlaka ağlarım sadasffdf hiç sekmez. komedi animelerini de çok severim japonların mizahını çok beğeniyorum. sağlam manga da okurum işten güçten vakit kaldıkça. hepinize sevgiler...

Merhabaa hoş geldin. Ben de 25 yaşındayım. Mühendisim ama öğretmenlik okuyorum. Çoğu kişi garipser neden diye sorma lütfen. Anı yaşayan biriyim. :D Ben de en son bi 5 yıl önce falan aktif bir şekilde forum kullanmıştım ama alıştım sen de alışırsın. Bana bir ara acıklı anime önermeni isteyebilirim o halde. Ama şu an psikolojik olarak çok uygun değilim. :D 

Caprihorn, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar. :spa-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar!! Bugün pek uğrayamadım Sword Art Online sardı. Romantik kısımlarına giriş yaptım bir de. Asla beklemiyordum ama hoş.

13. pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha seninki de iyiymiş. :D Ben ilk tatlılardan başladım, biraz tatlı düşkünüyümdür. :D

Aynen eğlenmek amaçlı girdiğinde güzel oluyor ama zorunluluk olunca bazen yorucu olabiliyor. Birde bulaşık yıkaması da var insanı uğraştıyor biraz. Mutfak gene neyse de bir de ev temizliği falan var, hele hele aşırı titiz bir annen varsa ölümcül oluyor. :D Bayağıdır pek tatlı yapmıyorum çünkü yiyen olmuyor pek sonra kalıyor.

Tatlılar güzeldir. Bir de kilo aldırmasalar. Bugün 10 km yürüdüm öncesinde bir kafede 2 porsiyon tatlı gömdüğüm için... :D 

Şimdi biraz anime izlemeye geçiyorum. İyi geceler kendinize iyi bakın. Uyumak isteyene bolca uyku diliyorum. Bye!

14. pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha sağ ol. :D 

Ben kendimi bildim bileli mutfaktayım sanırsam... İlk puding ile başladı bu macera. :D 

Ben yumurta kırarak başlamışımdır muhtemelen. :D

ElegantWave, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

onu denenecekler listesinin en başına ekledim hayali bile çok güzel bende 4. sınıftan beri mutfaktayım ama 5.sınıfta işi çözdüm. katılıyorum. teşekkürler :)

Ben de mutfağı hep severdim de yemek yapmaya bayağı girişince annem tüm işi bana bıraktı artık o girmiyor mutfağa.. Kahvaltı yaparken "Akşama ne yapsam?" diye düşünmeye başlıyorum ve bu biraz yorucu. :D Cheesecake yaptırıyorlar bana sürekli mesela. Evde en çok yenen şey resmen.....

15. Caprihorn, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Uzun zamandır elime fotoğraf makinesi geçmedi, evde bir tane vardı ama bulamıyorum.Bir gün bulursam çekip atarım. :D  

Bekliyorum o halde. :)

pegasusejder, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah ah evet çok kötü anlar...

Yani ever beni ya bu nick ile yada bahsettiğim nick ile bir çok yerden bulabilirler. :D Kendimi çok saklama amacımda yok ama her şeyin bilinmesine gerek yok. Birde ben şeyi sevmem pek, karşı taraf beni biliyorsa ve ben karşı tarafı bilmiyorsam. Ben de her şey karşılıklıdır, isim olsun, resim olsun falan her şey karşılıklı olduğu sürece iyidir. :D 

Ele-channnn hoş geldin. :))) Naber?

+1 Haklısın valla ekleyecek bir şeyim yok. :D

ElegantWave, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ödev yaptım yokken birde kendim ıslak kek yaptım (yardım almadan tadı da çok güzel oldu en azından bence dün yaptım bugün bir dilim bile kalmadı)

Islak kek dünyanın en güzel ikinci şeyi bence.. İlk beyaz çikolatalı browni. Onu da denemelisin. Evde yemekleri ben yaptığımdan çok aşinayım birkaç yıldır mutfaksal işlere. Ama tatlı yapmak en keyif verenlerden. Ellerine sağlık ve afiyet olsun. :)

16. pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmmm benim gömülüm olan süt dişimi oluyor ne oluyor bilmiyorum, dilimin altına falan dikiş atmışlardı onun için dikişler çıkana kadar yemek yiyememiştim. :/ Amin inşallah öyle çıkar. 

Yani benim adımı internete yazınca ortaya çıkmaması lazım. :D ama gene çoğu yerde aynı kalıbı kullandığım için ve bahsettiğim nick'te de bayağı anlaşılıyor ismim. :D 

İnşallah. :)

Okuyunca canım yandı yine.. Çok zor bu diş işleri.

Aynı nicki uzun süre ve farklı ortamlarda kullanınca gerçek isminden bir farkı kalmıyor maalesef ya, ama gizli de olsa tanınmak güzel oluyor. :D Her platformda ulaşılabilir olunuyor.

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

@syncdes Pek iyi çekmemişim ama o zman 11 yaşında falandım herhalde.

İçeriği Görüntüle

LVSXx2.jpgmphRqv.jpg

11 yaşına göre gayet hoşlar. :) Bence şimdilerde de birkaç deneme yap, onları da görelim. 

17. pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Aldırdığım için ağrısı kötü oluyor dedim. :D Senin 20'likler sorun yaptı herhalde, benim onlar çok şükür sağlam çıkıyor şu anlık. :D 

Heee benim genelde sosyal medyalarda falan kullandığım da adım+soyadımın birleşimi gibi bir şey oluyor. :D Gene güzel bir şey uydurmuşsun. :D 

O zaman bir ara daha da uğraştığın fotoğrafları bekleriz. :)))

Benim hiçbiri çıkmadı hepsini farklı zamanlarda aldırdım, birini biraz geciktirdim de canıma okudu. :D İnşaallah sağlam çıkmaya devam ederler. 

sosyal medyada daha açık kullanıyorum ben de yine ama forumlarda biraz saklamak lazım geliyor nedense daha güzel. İlk başta garip gelmişti ama içime sindi yavaş yavaş, sağ ol. :)

Belki bir gün o halde

18. pegasusejder, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah ah o baş ağrıları... Heee geçmiş olsun benim de bir ara gömülü dişim vardı bayağı kötü oluyor ağrısı falan. Yani ben neden uyuyamıyorum bir türlü bilmiyorum. :D 

Beklentiyi yükselttin o kadar ama. :D Ben de bir ara üşenmezsem atayım fotoğrafları. :)) Bu arada küçük bir uyarı yapayım, fotoğrafları spoiler içine alırsan iyi olur, bazen adminler görünce falan uyarı verebiliyor kural ihlali diye. :)

Ben Syn derim direkt. :D İsminin anlamı ne peki?

İlki pozitif ikincisi ise dark tema olmuş, ikisi de gayet güzel ellerine sağlık. Yani arasından seçemiyorum hangisi daha güzel diye. :))) 

Aldırmadıysan onları kesinlikle aldır tam bir baş belası her biri....... Aslında o spoilerı da düşündüm ama nedense zaten fotoğraflar uzantıdan diye şeyapmamıştım, düzenledim şimdi teşekkür ederim. 

Adımın bir anlamı yok yani gerçek adımı soyadımı evirdim çevirdim eksilttim sonuna bir de "des" ekledim. Tamamen uydurmasyon. :D 

Teşekkürler yine. Yürüyüş gibi olduğundan kısa süreliğine durup çektim fotoğrafları o yüzden sadece ışığa ve çizgilerin doğrultusuna dikkat ettim o kadar. 

Nelwqh, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de aynı şekilde hitap edeyim o zaman. :D Fotoğrafların ikisi de çok güzel bu arada.

Teşekkür ederim, aynen öyle. :)

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende abla demeyi tercih ederim. :)

Çok güzel çekmişsin fotoğrafları. :thank_you__onion_by_elcerbero:

Bende ileride fotoğrafçı olmayı düşünüyorum. Çok önceden çektiğim fotoğraflardan atabilirim birazdan.

Teşekkür ederim. :) At bence de, eminim çok güzellerdir. 

19. pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Yani ben de Ankara'ya ister istemez bayağı alıştım ama sanırım herhangi bir yerde yaşayabilirim, sadece sevmediğim şehirler var oralar olmasın yeter. :D Üniversite için de ben bayağı şehri yazmıştım. :D Sabırsızlıkla bekliyoruz. :admire-onion-head-emoticon:

Ben en az yarım saate uykuya dalabiliyorum, bazen bir saati falan geçebiliyor bazense hiç yatamıyorum kalkıp dolanıyorum falan. :D Haha uyandıktan sonra geri uyuyamıyor musun diyeceğim ama başım ağrıyor çok uyuyunca demiştin. :D Ben zaten her sabah 6'da falan uyanıyorum, sonra uyku durumuma göre ya biraz daha yatıyorum yada uyanık duruyorum ama yapacak bir iş yoksa genelde uykuya gidebiliyorum.

Evet evet asla tekrar uyumuyorum sonra garanti oluyor baş ağrılarım. Geçen hafta gömülü diş ameliyatına girdim dikişli falan haliyle.. Baya zorluydu onun ağrısıyla zor uyuyabildim ama sinirden ağlayacaktım az kalsın. Fotoğraf beklentin yüksek olmasın lütfen çünkü dümdüz çektim. :D

Ari01, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bizim buralarda daha yağmadı sanırım, ya da yağdıysa ben fark etmedim. Hava hala kapalı. :happy-onion-head-emoticon:

O zaman Syn abla ya da sen diye hitap edeyim sana bundan sonra. Olur değil mi? :)

Syn abla kulağa çok güzel geliyor Syn abla bunu beğendi. :) Konyaaltından Laraya gittim ben de Konyaaltında hava baya kapalıydı ama Lara açıktı. Fotoları yüklüyorum sorun yaşamam umarım şu an.

Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ben Capri, 17 yaşındayım. Abla dememde sakınca var mı? Bazıları kızıyor da o yüzden soruyorum. :D

Tabii ki!! En sevdiğim ve samimi bulduğum hitap şekli bu Syn abla diyebilirsin. Sen desen de sıkıntı değil. Öyle şeylere takılan biri değilim. :)

jbhrOg.jpg
    d65r4a.jpg

20. pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Evet daha önce de böyle olmuştu ama bu kadar değildi, elbette geçer de eskisi kadar yine içine dalabileceğimi sanmıyorum. :D Zaten artık insanın o kadar zamanı da olmuyor. 

Ooo gayet iyi yapmışsın, benim öyle şansım olmuyor Ankara'da. :D Yağmur çok güzel ya ben de yağmuru bayağı severim hattaaa @Ari01 ile bunu bayağı konuşmuştuk, o da sever yağmuru. :D Fotoğrafı bekliyoruz o zaman. :)) 

Evet evet o çok kötü bir şey, ben de sadece çok uyuyunca da olmuyor, genelde 09.00 özellikle 10.00 saatlerinden sonra uyanırsam da başım ağrıyor, kaçta yattığımın bir önemi olmuyor pek. Birde geç uykuya dalma problemi var ki çok kötü bir şey. :/

Antalya'dan başka yerde yaşamak çok zor benim için. Üniversite için bile denizi olan şehirlerw bakmıştım. Kocaeliyi seçmiştim o yüzden.. Ve yağmur yapmadı... Ama yine de galerime iç açıcı fotoğraflar kaydettim. Eve döndüğümde seçeceğim sizin için.

Oturduğum yerde bile uyurum ben o yüzden 12den önce uyumamaya çalışıyorum çünkü uyursam sabaha karşı 5 6 gibi uyanıyorum o da iyi olmuyor pek. ?

Ari01, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Biri yağmur mu dediiii? :wow2-onion-head-emoticon:  Gökgürültüsü de var mıı?

@syncdes kesinlikle ben de bekliyorum o fotoğrafı, çekebilirsen tabii. :)

Bu arada daha önce tanışmadık sanırım.

Ben 17 yaşındayım ve YKS'ye hazırlanıyorum. Sınava az kalması dolayısıyla da pek sık giremiyorum artık. Ama sen de yağmuru seviyorsan şimdiden bir ortak noktamız var gibi.  

İçeriği Gizle

Bu arada sen (aramızda 7 yaş varmış, siz mi desem bilemedim ki :D) de mi Antalyalısın? İki oldu ortak noktalarımız. 

Gök gürültüsü yoktu eğer Antalya'da yaşıyorsan sen de farketmişsindir. Antalyalıyım. ♡ Ve siz demene gerek yok. Sen ya da abla diyebilirsin. Bu ortamlarda, sosyal platformlarda neredeyse herkes abla der. :D Fotoğrafı da çektim ama yağmursuz.. 

21. pegasusejder, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet, normalde hiçbir şey izleyesin yokken Nana kendine kaptırdı kendini biraz ve dediğin gibi gerçek hayata benzediği için olayları içselleştirebiliyorsun, birde çok fazla kişiye sinirleniyorsun o animede. :D Bilmiyorum bıkkınlık geçer mi, geçer herhalde illa ki. :D 

Sana da günaydın, inşallah senin de günün güzel geçer. :)

Geçer geçer, en olmadı biraz ara verirsin yine dönüyorsun kürkçü dükkanına, ben tecrübe ettim. 

Günüm güzel geçsin diye kendimi deniz kenarına atma yolundayım şu an. Akşama kadar denizi izleyeceğim. Hava da acayip kapalı umarım yağmur yağar. Denize yağan yağmur ayrı bir güzel oluyor. Fotoğraf da yüklerim güzel manzara yakalayabilirsem.

Caprihorn, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben çok uyuyunca başım ağrıyor o yüzden alarm kurup erken kalkıyorum.

Teşekkür ederim, eşitsizlik ,parabol, analitik geometri falan bakacağız herhalde.

Tabii ki unutmam, inşallah hepimiz istediğimiz yeri kazandığımız zaman çok eğleneceğiz. :wew-onion-head-emoticon:

Çok uyuyunca baş ağrıma olayı bende de var ve cidden gününü iğrençleştiriyor. Kolay gelsin derslerinde ve inşaallah istediğiniz ve sizin için en iyisi olacak geri kazanırsınız. ??

22. pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Hmm anladım, sevdiğin bir bölümden böylesine vazgeçmen biraz üzücü olsa da başka sevdiğin bir bölüme geçmişsin o da güzel, ben de bir ara çocuk gelişim bölümü istiyordum ama bazı şartlar nedeniyle elektrik-elektronik bölümü kesin gibi bir şey oldu, bölümümü seviyorum bu arada. :) İyi dileklerin için de teşekkürler. :) 

Ben şu aralar biraz bıktığımdan bıraktım. :D Nana biraz sardı izliyorum, evet gerçekten de bayağı güzel.

Nana diğer animelere göre çok daha gerçekçi ve çizimleri falan da farklı olduğundan değişiklik oluyor. İyi bir seçim yapmışsın umarım yakın zamanda bıkkınlığın da geçer.

Veee günaydın herkese. Gününüz güzel geçsin. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.