Jump to content

uchiha_n

Üyeler
  • İçerik sayısı

938
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne uchiha_n kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ben dövmemi yaptırmadan önce anime karakteri yaptır diyen çok olmuştu.

Belli bi' anime karakterindense animevari bi çizimler daha mantıklı oluyor bence. Ama yine de şu kızın dövmeleri favori dövmelerimden birisidir;

Resmi ekleyen

Şahsen böyle bi' şey yaptıracağımı hiç ama hiç sanmıyorum ama yaptıranları da cidden tebrik ediiyorum. :D

kanka seninki ne dövmesi hazır konu açılmışken :D
  2. Resmi ekleyen

koyduğun gifin kurbanı olayım :D :D ayrıca orohime ichigo gifini hangi mahluk yaptıysa şapkamı çıkarıyorum -_-

gülmekten ağladım resmen :lol: bence de gintoki_ nurcan :lol: şaka bir yana kirito asuna

zaten bilmiyor musun benim sakata nurcan olduğumu ? illa evlilik cüzdanı göstertittirecekler arkadaş ya.. :P :D

haha yanki ben otakuluğun da sınırları aştım bakma bana sen :P aşık oldum gintokiyeee :wub:

3. Ohooo yokluğumda neler yapılmış. :D Ezgi benim yolumda ilerle. B) Devam. Herkesin girdiği bir siteye resim konulur mu? :angry:

kızım seni de sevgilini de öldüreceğim :angry: nerdesiniz la siz kaç gündür?!?!?!?!

hem ezgi de ben de yolunda ilerliyoruz bethçiğim :D

4. Nereden gördün oğlum :o ?

Yok ben daha koymam yeterince durdu zaten. Hiçbir kuvvet tekrar koydurtamaz onu bana. Bu konudaki düşüncelerim 180 derece döndü.

Adresimizi de verdi Yankı. :o :D

hepimiz bethin yolundan ilerliyoruz :D internete resim fln koymak yok :D
  5. Merhaba arkadaşlar ben altyazı renklendirmek istiyorum çünkü izlediğin animeyi yükleyen arkadaşım ingilizce gömülü altyazıyla vermiş. Başka renk olursa üstüne ekleyebilirim diye düşündüm bu arada bu program altyazı gömüyor mu ?

mkv merge diye bir program var ezgi onunla ing olan altyazıyı çıkarabilirsin sonra zaten istediğin altyazıyı koyarsın. ama hardsub değilse geçerli dediğin. :)
  6. Kızım çok yavaş çeviriyorsun: D Güncel bir anime cevirsen yandık yani :D Çabucak çevirde izleyelim şu animeyi :D

dövcem seni hitsu :angry: nerdeydin kaç gündür ???? :angry: :angry: annenmiş gibi konuştum ama haklıyım :D sevgilini de çağır o da gelsin ikinizi birlikte dövcem :D

ya kanka okul açılana kadar hızlandırıcam diyorum ya.. bu bile bayağı vaktimi alıyor.bir bölümü çevirmek 2 saat . ama hardsub yapmak için tüm gün pc yi açık bırakmam gerekiyor. ztn pc eski olduğundan çok yavaş çalışıyor program :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.