Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum güncellemeleri bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yaklaşık 1.5 yıldır Naruto izlemiyorum... Bir ara kendime ödül olarak Madara vs Guy sensei izleyeceğim :D Daha önce de kendime Madara vs Shinobi birlikleri ödülü vermiştim :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

İlgimi kaybettim ama ya :/ Ama gene de Naruto yu çok severim :)

3. asci

asci

arada çok zaman verince bir soğukluk oluyor,ben de fullmetalden hiç zevk almamıştım 6 ayda izleyince,şarkıları dışında:)

4. historianWeeb

historianWeeb

manganın bititği hafta bırakmıştım :D

2. Admininiz acı çekiyor ;( (bazılarının geber dediğini hissedebiliyorum) nandebayoouuuu

2. Amygirl

Amygirl

Günaydın :) pişman olmazsın inşallah hem sizler mezun olana kadar hekim açığı bayağı kapatılmış iş yükü azaltılmış olur inşallah :)

3. Zaten bir animeyi de mantıklı tam olarak bitirsinler :S

4. Forumda pembe dizi çeviren bir ekip var.. Olayları anlamıyorum ama adminleri dizinize Ceyar yapmayın ajskdjdkff

2. Sina

Sina

Ya forumda sadece anime konuşsak? Olmaz mı? Hiç mi olmaz? İmkansız mı yani? Peki...

3. Witch

Witch

Pembe dizi fkfn '-'

Zor...

4. Dj-Morphosis
  5. Kangoku Gakuen afişi... Bakı bakın göğüslerin kızı var ?_?

2. houston

houston

sabah sabah-.-

3. Pingu

Pingu

A cup A cup <3

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Böyle abartı vücutlarda insana itici geliyor, göğüsleri kızın kendisinden büyük, hiç olacak iş mi :P Normal yapınca izlenilmeyecek mi sanılıyor acabe :D

6. İmza yükseklikleri 250'nin üstünde olan forumdaşlar... Lütfen imzaları düzeltelim!

1. houston

houston

düzeltmeyenlerin imzasını '250h dedik dedik dinlemediniz bak ne oldu' yazan bir resimle değiştirin derim ben

7. Beğeni sayım çok kral bir sayı : 1881 alsfkdgkfldfsd

2. Amygirl

Amygirl

Adamlar çizgiyi hiç bozmuyorlar :D

3. Rosiecy

Rosiecy

aahahaha aynen geçen siyasetle ilgili şeyler izliyorduk sonra içimiz bunaldı, kanal geçerken flash tvyi açmışız gene pavyon havası vardı :D

4. Amygirl

Amygirl

Ankaralı Turgutun klipleri gibi askdkf hep aynı sahne hep aynı karılar :D

8. Bikini Warriors'ın afişi... Beynim error veriyor -.- O nasıl bir yer çekimine asimetrik meydan okumadır ?.?

2. historianWeeb

historianWeeb

4 dk çalıyor niye hala izliyom anlamıyorum

3. Amygirl

Amygirl

Keşke adamakıllı seriler yapılsa :(

9. Ölmüşsünüz -.-

2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D Benden 4-2 öndesin Allah kolaylık versin ._.

3. houston

houston

Noha Amy okurken yoruldum ben,, bu kadar yoğunlukta hala yaşıyor olman bir mucize fgdj Allah kolaylık versin doktorlarımıza

4. Amygirl

Amygirl

Amin cümlemize kolaylık versin :) Hele de işini hakkıyla yapmaya çalışanlara

10. İlle de aşk illaaaa illaaaa illlaaaaa ilahi laylilaylalaylam :D Çok eğlenceli bir şarkı evet.. ama yani düş dilimden tarzım değilsin :S

1. houston

houston

Güleyirum haluna katula katulaa

2. Amygirl

Amygirl

yameroooo o da dilime dolanır şimdi :D

3. houston

houston

Saçma bir şekilde 2gündür davut güloğlu dinliyorum dhjzd canım sıkılınca dinliyorum dinletiyorum evde son ses

Dolansın nolcak diğerlerinden daha iyi dsdgdjs

11. Selam ben Amy'nin beyni! Sık sık gezmeye giderim ama yerime bir torba sümük bırakırım!

12. http://onedio.com/haber/-insanoglu-baska-bir-hayvandan-evrilseydi-neye-benzerdi-sorusuna-cevap-veriyoruz-561717 eğer durum bu ise piyasada bir çok insan farklı farklı hayvandan evrimleşmiş :D
    1. HolySpirit

HolySpirit

:D hiçbirini sevemedim :D

2. Amygirl

Amygirl

Kedi ile at güzeldi şimdi :D

3. HolySpirit

HolySpirit

baykuş komiğime gitti baya :d

13. Aaaahhhhh eğleniyoooorrr kendi başınaaağğğğ aaaahhh neşesi yeteeeğğğrrr

1. LeornKayn

LeornKayn

Amaney Duman-sensei

14. Bir Adanalı olma ayrıcalığı : Düğün yemekleri :*

1. historianWeeb

historianWeeb

hıh sanki bizde farklı <3

2. HolySpirit

HolySpirit

Sıcaklık var bide işte

3. Witch

Witch

Mardinli/Diyarbakırlı olmanın ayrıcalığı da ette usta olmah 8) Ağır yemek yabıyolaa bizimkiler köye gidince 5 kilo en az alıyosun o.o D:

15. Anaaaaammm yüraaağğğğğm dağlandı :S

16. Yare yareeeğğğğğğğ :D Bu ikinci email :D güya aynı soyadına sahip olan amerakda yaşayan çok zengin bir akrabam ölmüş de 8.5 milyon dolar bırakmış da mirasçısı olabilirmişim de :D buna benzer email alanlar var mı yoksa inanacam :D

2. Amygirl

Amygirl

Üstelik parada tutarsızlık var ilkinde ölen kişinin mal varlığına 6.2 milyon demişler :D

3. HolySpirit

HolySpirit

:D parayı şu şu nolu hesabıma yatırın de :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Bizim akraba ölse borç çıkar :/ Emel,yeğenim :D :D

17. Çukurovanın salyangozları yazın yayla diye kuru otların başına tırmanır: Es rüzgar delikanlı adamın bağrına bağrına dermiş :D http://img01.imgfotokritik.com/fk_new/lowres/3/5/3/35321/623155-salyangoz-ailesi.jpg

18. Çukurovanın salyangozları yazın yayla diye kuru otların başına tırmanır: Es rüzgar delikanlı adamın bağrına bağrına dermiş :D http://img01.imgfotokritik.com/fk_new/lowres/3/5/3/35321/623155-salyangoz-ailesi.jpg

19. Bir adet derleme konusu açacağım ama biraz araştırma dolayısı ile boş vakit bulmam gerek :)

2. jans09

jans09

Selam bu amcamız da baya bi filme müzik yapmış :D Joe Hisaishi :)

3. asci

asci

Geçenki verdiğim listede yoktu bu:)

Emel abla işin zor,102 mi ne etti şimdi:D

4. Amygirl

Amygirl

Hey maşallah :D bakarım en önemli olanları ayrıntılı açıklar diğerlerini ismen geçerim artık :)

20. Hayal kırıklığı :S Orijinal bir şey yaptığını düşünürken aslında herkesin düşündüğünü yapmak.. Hevesim de kırılırmış :S

1. historianWeeb
    2. Amygirl

Amygirl

Boş ver bro ya kendi kendime depresyona girdim gene :D şu azim denen şeyi bana da gönderseler :D

21. Huuuu huuuu forum ölmüş resmen gene -.-

1. Pingu

Pingu

Son çare Eren :D

2. houston

houston

Çare sarıgül

22. Kenan Sofuoğlu'nun çocuğu vefat etmiş... İnsan bu milli spprcumuzun genç yaşta kaybettiği sevdikleri ile dolu olan hayatını okuyunca çok üzülüyor.. Allah rahmet eylesin :)

2. Amygirl

Amygirl

Smile yanlış olmuş :/ evet geçen yıl da genç yaşta bir kuzeni suda boğuldu.. Arkadaşlarımdan birisinin teyzesinin oğlu olur ... Bir de ciddi anlamda yokluk çekmişler... Asıl yarışçı vefat eden abisi... Onun üzerine bu spora başlamış

3. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Allah rahmet eylesin

4. Hera

Hera

Geçen sene kendisiyle görüşme fırsatım olmuştu gerçekten çok başarılı bir sporcumuz, kardeşleride trafik kazasında vefat etmişti. Allah sabır versin..

23. Bu son uyarımdır: Forumdaki durum güncelleme kısmını başka üyelere (arasında ne geçerse geçsin) laf sokma mekanı haline getiren üyeler... Forum huzurunu bozmaktan ve gruplaşmaya neden olmaktan banlanırsınız.

24. pilavda pro olmak B)

2. slimjack

slimjack

:D Tamam tamam kızma hemen ya :)

3. Strix.

Strix.

Pilavda pro mu :D

Güldürdün beni :D

Eline sağlık ne diyim :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.