Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bir erkek sevgilisi için diz çökebilir; ama bir kadını diz çöktürebilecek tek şey, mağazadaki alt raflardır :D :D

2. Ezgi napion kız :D o kadar yorgunum ki özel mesaj bölümünü açmaya üşendim :D

3. Ezgi napion kız :D o kadar yorgunum ki özel mesaj bölümünü açmaya üşendim :D

4. Ezgi napion kız :D o kadar yorgunum ki özel mesaj bölümünü açmaya üşendim :D

5. Ezgi napion kız :D o kadar yorgunum ki özel mesaj bölümünü açmaya üşendim :D

6. Terket derdini; benden almadığın...

7. Terket derdini; benden almadığın...

8. Terket derdini; benden almadığın...

9. Bir zamanlar tek cips paketinden 2 kişi ile birlikte yiyen çocuk artık büyüdü ve akıllandı.Artık 3 paket alıyor :D Bknz: Zeki arkadaşım :D

10. Sevmek mi daha zor? Alışmak mı? deseler.. Sabah erken uyanmak derim.

11. Kızkardeşimle (10) K-Project izledik sonunda hıçkıra hıçkıra ağladı. Ablasının kardeşi dedim. Gurur duydum.

12. Fairy Tail nasıl bi seri ? High School serilerinden sonra eğlendirebilir mi beni ?

13. bana güzel dövüş sahneleri olan 100 bölümü aşmayan abime önerir misiniz? fmab' ı izledim..

14. Şöyle bi üye listesine bakam dedim bakmaz olaydım ercan ne çenesi düşükmüş arkadaş benle aynı iletiye gelmiş :)

15. H.O.T.D izliyorum da gece gece i

16. H.O.T.D izliyorum da gece gece i

17. Chatte kız olduğumu öğrenen anon bekar olu olmadığımı sordu *-* Evliyim 3 çocuğum var dedim :D

18. Chatte kız olduğumu öğrenen anon bekar olu olmadığımı sordu *-* Evliyim 3 çocuğum var dedim :D

19. Ya birisi bana FT'nin animesinde neden KAN olmadığını açıklasın :/

20. Ağlamadık sokaaakk köşe kalmadıııı yalnızım dostlarım yalnızım yalnız.....

21. Sonunda bilgisayarım -ve ben de- döndüüük!!

22. Merhaba, ben ramenin suyuna ekmek banmis tombul turk kizi. Memnun oldum siz de bay cok bilmis olmalisiniz. :)

23. Animelerden iğrenen bi kız arkadaşım var, sizce ne yapmalıyım ? :)

24. Lanet Onizuka :'( Senin ne işin var Californ'ya da :'( Öğrencileri bırakıp Amerikalara gidiyon :| Şimdi senin yüzünden mangayı okuyacam, o da çok karışık :'((((

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.