Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Mental wars sezon 2 geliyor inşallah beğenirsiniz çünkü bir kaç bölüm yazdım ve ben kendim çok acemice olduğunu düşünüyorum yani konu anlatımı flan okuyucuları derinden etkiliyecek ve istediğim duguları uyandıracakk kelimeri seçmek inşallh bu konuda daha çok geliştiririim kendimi ama şu an çok klişe buluyorum

2. uzun bir aradan sonra tekrar merhaba

3. Ben de bu partide olmak istiyorum yaaaa ;( Tsukuyo'yu göremedim ama olsun Kagura ile Sougo gene yıkıyor :D http://o1305.hizliresim.com/19/j/n3yvm.jpg

4. 'Cause your soul is on fire, a shot in the dark What did they aim for when they missed your heart? I breathe underwater, it's all in my hands What can I do? Don't let it fall apart, a shot in the dark A shot in the dark

5. Bu forumda anne var mıdır bilmiyorum ama tüm annelerin anneler günü kutlu olsun :)

6. Bu forumda anne var mıdır bilmiyorum ama tüm annelerin anneler günü kutlu olsun :)

7. 5 senedir baktığım muhabbet kuşum öldü.. Hiç kimse için bu kadar üzülmemiştim.

8. haha bunu neden daha önce düşünmedim ki :D Amy oğlak Karen de boğa burcu :D Boss övünebilirsin 8)

9. haha bunu neden daha önce düşünmedim ki :D Amy oğlak Karen de boğa burcu :D Boss övünebilirsin 8)

10. Korktuğum Şey başıma Geldi Doktor bana Bu Hastalık Normal değil , Astım Başlangıcı Dedi ;(

11. Dün o kadar kısır kalırsınız inşallah diye beddua ettiğim evimin önünde korna çalıp Angara havası oynayanlar bizim sınıftakiler çıkınca bayağı dayak yedim okulda ;(

12. Dün o kadar kısır kalırsınız inşallah diye beddua ettiğim evimin önünde korna çalıp Angara havası oynayanlar bizim sınıftakiler çıkınca bayağı dayak yedim okulda ;(

13. Dün o kadar kısır kalırsınız inşallah diye beddua ettiğim evimin önünde korna çalıp Angara havası oynayanlar bizim sınıftakiler çıkınca bayağı dayak yedim okulda ;(

14. Sustukların büyür içinde...

15. Sustukların büyür içinde...

16. Hoca ya bak...Ödevi Twitter'dan vermek ne arkadaş ? Okulda dağıtsana..." Ekleyin beni ders notlarını arada ordan dağıtırım" diyor.Ya yeme beni hocam kabul et reklam kokan hareketler bunlar...

17. Hoca ya bak...Ödevi Twitter'dan vermek ne arkadaş ? Okulda dağıtsana..." Ekleyin beni ders notlarını arada ordan dağıtırım" diyor.Ya yeme beni hocam kabul et reklam kokan hareketler bunlar...

18. Tabanca gördüğüm herkesi Helsing'den (adı neydi o adamın :P ) sanmaya başladım. :D İzleyip kurtulayım şu dertten artık. :D

19. pilav yapıyorum off ne güzel kokuyor :D yeminlen fakirlikte gintokiyi geçtim pilavın üzerine yumurta kıran kardeşim birde temizlik yapan shimpachim yok ne yazıkki :D

20. pilav yapıyorum off ne güzel kokuyor :D yeminlen fakirlikte gintokiyi geçtim pilavın üzerine yumurta kıran kardeşim birde temizlik yapan shimpachim yok ne yazıkki :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.