Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. TTNET Ve Smile ADSL'i lanetliyorum.. Yok yok sorun sizde değil bende. >:(

2. TTNET Ve Smile ADSL'i lanetliyorum.. Yok yok sorun sizde değil bende. >:(

3. TTNET Ve Smile ADSL'i lanetliyorum.. Yok yok sorun sizde değil bende. >:(

4. TTNET Ve Smile ADSL'i lanetliyorum.. Yok yok sorun sizde değil bende. >:(

5. TTNET Ve Smile ADSL'i lanetliyorum.. Yok yok sorun sizde değil bende. >:(

6. Sınavda hoca(kendisi kardiologtur) bana kalp nerede diye sorarsa Rukia'nın teğmeninin söylediği sözü söylicem :) bakalım bana kaç verecek :D

7. Benden hoşlanan varsa lütfen söylesin, yarın çok geç olabilir.

8. kağıtları top yapıp yaktıktan sonra sokağa atıp milleti korkutma fikri neden benden başka kimsenin aklına gelmiyor ya :D

9. O kadar gereksiz adam varken niye Neji :(

10. O kadar gereksiz adam varken niye Neji :(

11. Forum anasayfaya bakınırken sitenin chatangosunda elemanın biri çok anime izlediğini 500 den sonrasını saymadığını yazmış geri kalanları da sevmedikleriymiş zaten :)) üşenmedim hesapladım aralıksız 80 günden fazla eder :o elemanın yaşını cidden merak ettim :))

12. Forum anasayfaya bakınırken sitenin chatangosunda elemanın biri çok anime izlediğini 500 den sonrasını saymadığını yazmış geri kalanları da sevmedikleriymiş zaten :)) üşenmedim hesapladım aralıksız 80 günden fazla eder :o elemanın yaşını cidden merak ettim :))

13. Forum anasayfaya bakınırken sitenin chatangosunda elemanın biri çok anime izlediğini 500 den sonrasını saymadığını yazmış geri kalanları da sevmedikleriymiş zaten :)) üşenmedim hesapladım aralıksız 80 günden fazla eder :o elemanın yaşını cidden merak ettim :))

14. Forum anasayfaya bakınırken sitenin chatangosunda elemanın biri çok anime izlediğini 500 den sonrasını saymadığını yazmış geri kalanları da sevmedikleriymiş zaten :)) üşenmedim hesapladım aralıksız 80 günden fazla eder :o elemanın yaşını cidden merak ettim :))

15. İnsanlar Sosyalleşmiş Birer Hayvandır. Hayvanlığımla Gurur Duyuyorum!!

16. İnsanlar Sosyalleşmiş Birer Hayvandır. Hayvanlığımla Gurur Duyuyorum!!

17. Aslında biz kızlar çok şey istemiyoruz. Bir usui, bir nobu, bir kazehaya olmak bu kadar zor olmamalııı!

18. Herkesin, anlaşmış gibi ters giydiğimi zannettiği lacivert çorabımın modeli öyledir. İlanen duyurulur.

19. 2 tane bıcırık kedisi olan bir insana "alerji sebebin kediler" denir mi hiç:'(

20. Bleach'in öğrenciler üzerindeki etkisi " Cetvelle Ban Kai açmaya çalışmak '' .

21. Koskoca Anime formunda 100 kişi yok nirde devlet!!!!

22. Forumda kimse yok yaaa :((

23. Forumda kimse yok yaaa :((

24. Forumda kimse yok yaaa :((

25. Ya bir arkadaş Sebastian Michealis'in FC'ını açabilir mi üye olmak istiyorum :) ben açamıyorum çünkü foruma giremeyeceğim hafta içleri bundan sonra :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.