Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

502
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Haruka kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Seher, Ezgi'yi bir kez daha gözümüze soktuğun için nasıl mutlu olamadık bilemezsin :D

@Emel, fotoğrafına for istiyorum ♥ :D

Ha bu arada bu da ben, foruma yeni katılanlar, tanımayanlar bilmeyenler falan var.

çocukken geçirdiğim bir hastalıktan sonra böyle oldum.

Resmi ekleyen

Hastalığın adı

whereis kıymetlimuss

Mutlu olacaksınız tabi koskoca admini gösterdim o kadar. <_< Dayak mı istiyon? <_< :ph34r:

O değil de suratın cuk oturmuş ya. -_- sdfadsf

2. Çirkin olduğunu düşündükleri için çoğu kişi cesaret edememiş fotoğrafını atmaya gizemini korumaya..

Fotoğrafını gösteremeyenlere söylüyorum bunu çirkinsiniz.. Her bahsine varım güzel değilsiniz. Hadi biz erkeklerde çok sorun olmaz ama kadın kısmı sorun eder.. Herkeste bi kendini beğendirme kaygısı ya beğenmezlerse bi daha merak ettiriyim havası var..

İnsanlar yazarken ve konuşurken aynı değildir.Burda çok kaliteli yorum yapan biri aslında karşınıza geçse konuşamaz iki kelimeyi bir araya getiremez. Siz ayrısınız içinizdeki kişi ayrı.. O yüzden hiç uğraşmayın fotoğrını gösterenlerin özgüveni kendine tamdır. Kötü de olsa ben böyleyim beni seven böyle sevsin deyip fotoğrafını atan arkadaşlarımıza söylüyorum.Öz güveniniz tam sizin bence dik yürüyorsunuzdur kimseyi umursamıyorsunuzdur. Kendini saklayan insanlardan hep nefret etmişimdir.Sanal ortam burası tabiki avatarımız sevdiğimiz anime karakterlerinde biri olabilir.Ama kendini gösteremeyenler kendini saklayanlar çirkin yada bakımsızdır.. Ben sanal aleme foto mu atarım diyen arkadaşında bence çok yerde fotosu vardır.. Bunlar bana göre doğrudur.. Böyle bu tarz olayları tecrübe etmiş biri olarak düşüncelerim bunlardır.

Bence yanlış düşünüyorsun. Fotoğrafınızı göstermeyenler çirkinsiniz nasıl bir laf ya? İnsanların farklı farklı nedenleri olabilir. Burası sanal ortam diyerek koymak istemiyorlarsa onlara çirkin diyemezsin. Sonuçta buraya bir sürü insan bakıyor, fotoğraflarını paylaşmak istememeleri gayet normal. Tabi ki koyanlar koyuyor ama o da onların bileceği iş.

Ben mi görmedim yoksa sen de fotoğrafını koymadın mı? Toplu bir fotoğraf var onu saymıyorum. Ağzıma tükürseler içinden seni bulamam. Sen bu fotoğrafı koyunca diğerlerinden daha mı özgüvenli oluyorsun? Bence bununla özgüvenli olunmaz. Bunlar da bana göre doğrudur, düşüncelerim bunlardır.

Neyse.. Şimdi sayın seyirciler konuya asıl geliş amacıma dönüyoruuuumm. :D

İşte bu müthiş admininiz Ezgi. :D Tü tü tü puh maşallah. Şu güzelliğe bakar mısınız? afdsf Hiç boşuna talip olmayın onu kendime alacam. :ph34r: asdfas

Resmi ekleyen

İşte bu da ben. B) Kedimiz çok tatlı dimi la. :wub: Sıpa ya yicem bitirecem. :ph34r: Ve evet amele yanığım var. afsdasda

Resmi ekleyen

3. evet küçük bir paylaşım

Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen

süpeeeer sonicoooooooooooooooo

Resmi ekleyen sizi müzikle iyileştirmeye geldi

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=fWRO4YyH6uU :3

Çok küçük olmuş. O kadar küçük ki gözlerim kör oldu. :D

Bu arada Ezgi senin Emel için paylaştığını falan göremedim. <_<

4. Teşekkür ederim. :D

Bu arada admin yanımda ve imzasını düzeltsin diyor. Yoksa... ^_^ Şaka maka cidden büyük düzeltiver onu yoksa admin düzeltecek öyle dedi valla ben onun yalancısıyım. :D

Edit:

edit: aşağılarda bi postta daha resimler koymuşsun, onları da şimdi gördüm :D

Lelouch'un bi gözüne ne yapmışsın öyle :D o resimde C.C'yi çok beğendim, ama C.C'den çok Lelouch'un gözü dikkatimi çekti :D

Aaa bunu yeni gördüm. Biliyom biliyom. O resmi gece çizdim ben, o anda uğraştım uğraştım olmadı en sonunda aman be seninle mi uğraşacağım lanet şey diyip bıraktım o gözü öyle. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.