Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

502
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Haruka kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Eveeett. Üşengeçliğimi yenip sonunda çizdim. B) Tek bir problem var yapım aşamasında fotoğraf çekmeyi unutmuşum. Hayır hadi ben unuttum ama her zaman yanımda olan sevgili adminimiz de bana hiç hatırlatmadı. Buradan onu kınıyorum. :P Neyse aslında bir başta ve bir de ortada çektiğim fotoğraflar var onlar da yeter. :D

Buyrun...

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Ders çalışıyordum kafamı bir kaldırdım kaldırmaz olaydım manyak Kyoko ve manyak ruhları kalem kutumdalar neyse benim de dersten kalkmak için bir bahaneye ihtiyacım var oturdum bunlarla konuşmaya başladım. Sonra da dedim ki what can i do sometimes :D

Resmi ekleyen

Neyse işte daha fazla saçmalamadan susmam gerektiğine karar verdim. Bu arada ilk defa paper child yaptım beğenmeyenin kafasını uçururum. :ph34r: :P

Ay ay bu arada neredeyse unutuyordum. May sivitime selam olsun. :wub:

2. İtiraf ediyorum bugün olduğumuz sınavdan sonra alabileceğim notun ancak 25 olduğunu biliyordum ve bunun getirdiği psikolojik bozuklukla oturdum pembe mezarlık şarkısını bulunduğumuz duruma uyarladım. :D Aha alın yazıyorum.

Affet bu gece ölmek istedim.

Siyah bir mezarlık olmak istedim.

Karanlığı 100le bölmek istedim.

100ü cok özledim.

Cok istedim bu gece kendimi yakmak.

100süzlüğümle kendi mezarımı kazmak.

Elimden gelen oturup sızlanmak.

Belamı bulmak.

Bu şarkıyı da hic acıp dinlemedim oradan buradan duyduklarımla bu kısmını ezberlemiş bulundum. :D

3. Önceki mesajını düzenlesene oğlum iki mesaj atma. <_< Sonra modlar kızar falan hoş olmaz. -_-

Edit: Cevap vermeyi unuttum. :D Sağolsun yatağım da beni cok sever bekliyorum canım öğlene kadar beklemek ne ki seni ölene kadar beklerim dedi. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.