Jump to content

GodGilgamesh

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    GodGilgamesh reacted to AraharaFox in YN: Yeni Dünya [FF] [4.bölüm 18.06.2020 GÜNCEL/Yeni bölüm!]   
    Yeni Nesil: Yeni Dünya Mucizesi

Dünya beklenmedik bir felaketle karşı karşıya! Önlemeyi bırakın; düşünecek zamanları kalmadı!? Bu kıyamet sonrası filmlerin gerçek olması anlamına mı geliyor?
    Bu karanlık gelecek, bir kahramana gebe olabilir mi? İnsan ırkı hayatta kalabilecek mi?

Kıyamet sırasında ufacık bir bebek olan Noa'nın hayatını ve kahramanlıklarını anlatacağım bu seriyi okuduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Umarım hepinizin taktirini kazanacak, keyifle izleyebileceğiniz bir hikaye olur!

Bölüm 1: Kıyamete Beş kala

Bölüm 2: Wave X

3.Bölüm: Yeni Çağın Başlangıcı
    4.Bölüm:  Mucize Bebek

2. Teşekkür
    GodGilgamesh reacted to Fusion_Kanao in Hiçbir fansub altyazı dosyası paylaşmıyor   
    1. Adam gidip de mp4'ten elini kolunu sallaya sallaya alt yazı çıkartamıyor anca yazıları okuyup yazan programlar var onlarda düzgün çalışmıyor.
    2. PlanetDB gibi sitelerde çoğu animenin yine alt yazısı mevcut.
    3. Animenin rawına ise herhangi bir torrent sitesinden rahatça ulaşabilirsin hatta ben sana söyleyeyim. "nyaa si"
    4. Senin saatlerini ayırıp yaptığın işi başkasının ben yaptım diyip sen para kazanmadığın halde onun gidip kendi 1000 pop-uplu sitesine koyup oradan para kazanması hiç de hoş hissettirmez.

3. Harika
    GodGilgamesh reacted to Gktrk in TurtleSubs   
    Denizin derinliklerinden yalıya vuran inciler gibi bir anda aklımıza düşmüştü bu ekip.
    İçinde bir sürü kaplumbağaların yüzdüğü bu denizde kaplumbağa gibi hızlı ve güzel çevirileri sizlere sunacağız ^^
    3 arkadaş başladığımız bu işe sizlerin de katılmasını çok isteriz
    Başvurular için: Discord sunucumuz
                          İnternet sitemiz

-Ekibimiz-
    Çevirmen: Pain
    Encoder: Nojo, Pain
    Uploader: Pain
    Marketing: Konan

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.