Jump to content

Mutaika

Üyeler
  • İçerik sayısı

65
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Mutaika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Gerçekleri böyle değiştiremezsiniz Murat Bey :)

Çok kasmana gerek yok ya gir direkt :D

Gorjek, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam o zaman seni destekliyorum pega.

@Mutaika çocuğun falan olmada bile bizim için bir çocuğun var ve onunla eba izliyosun ve bunu değiştiremezsin :evil-smile-onion-head-emoticon:

Ya yeter şu :) Benim çocuğum varmış hatta 8 yaşındaymış vay be :D 

Zorojuro, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen kaç yaşındaydın da çocuğun var. Ben seni 15 falan diye biliyordum :)

15 diyen de oldu. Neye göre bu tahminler anlamadım tavırlara göre olsa bu kadar çeşitlilik olmazdı

YuuOtosaka, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Dostlar beni hatırladınız mı, özlemişim sizi valla. Bana Clannad önermiştiniz hani :D.

Bu pek ayırt edici değildi başka bir bilgi var mı?

2. MikasaWithInTheFire, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Hani şey demiştin ya kendimle ilgili fazla bilgi sahibi olunan yere artık sık girmemeye başlarım oradan soğurum felan:crying2-onion-head-emoticon:

(Sana fazla soru sormuştum bir zamanlar, fazlada merak doluydum)

Hala bilmiyorsunuz ki :d Sadece bazıları 8 yaşında çocuğum olduğumu düşünüyor ve onunla eba tv falan izliyormuşum

3. pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Sen Mika'yı bilmiyorsun daha, kızdırırsan neler oluyor bir bilsen :D 

İlham mı gelmiyor??? 

Hımmm ilham gelmedi tüh bugün de selam yazamadık. 

Mikayi kızdırmadım ama ben değil mi @MikasaWithInTheFire

Yok ilham yanlış anlaşılmış, diksiyonum iyi değildir :d Böyle tam bir şey yazacağım derken yazacak bir şey bulamıyorum selam yazmak kolay tabii ki canım, iş sadece selam vermekse bundan sonra yazarım. 

4. pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ara ara bakıyom bazen geldiğinde de selam falan vermeden çıkıyon ayıp ediyon :/ 

Yani Mika başka bir şeyi mi kastetti bilmiyorum. Gerçi @MikasaWithInTheFire artık seni ölü gibi kabul ediyorum diyorsa bence olabildiğince uzağa kaçmaya çalış. Gerçi hoş ölümden nereye kadar kaçarsın ondan emin değilim

Ne oluyor ya ölümden kaçamam falan :d nadiren uğruyorum onda da yazacak bir şey bulamıyorum, ilham gelmiyor. Hisashiburi da na?

5. pegasusejder, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Sen daha benim formumdayken kaç mesaj alıntıladığımı bilmiyorsun :D 

Nerden böyle bir yanılgıya düştün :D Her yerde de söylerim sarışın olduğumu :D

Kötüye kullandığım yok, inanma öyle şeylere :) @Mutaika bak milletin aklını karıştırıyorsun :)

Bir tane eşek düşün böyle kanatları olan :D Gerisi senin hayal gücüne kalmış :D

Günaydın

Beytize, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Genelde toplu mesaj atıyorsun da rekorun kaç bilmiyorum :D

Ankaralı diyince ister istmez kara kuru işi geliyor ondan :D (abisi ablası da saırşın bu kızın niye böyle bir algım varsa bilmiyorum :'DD )

Tamam tamam inanmıyorum hep @Mutaika bu arkidişın yüzünde sdlkfjlkds suçuda sana attık oh mis :D

ya hayal ettim inanmıyorum kendime uf :DD 

Yine mi ben suçluyum :(

6. Beytize, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

düşününce şöyle azcık alttan alttan laf soktuğunda da kullanıyordu bana :D iyi anamda kullandığı da olmuştur belki :D bunu bilen tek kişi bulutlarda :P @pegasusejder

biraz yalnız tekim burada oranın güzel olmasına sevindim :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

@pegasusejder girdiğinde de çok bildirim gelecek ya :D

Burası kalabalıkta ne oluyor? Herkes kendini önemsiyor sadece :depressed2-onion-head-emoticon:

7. Sejiuku, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben çok kullanırım bunu da düz gülücük olarak yani şuan mutluyum bu durumdan ya da senle muhabbet etmekten demek için:)

İyi, iyi güvenilir o zaman

Spoiler

Beytize, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

hello beybim uzun zaman oldu napıyon :D

ve aynen :) bunu sık kullanıyordu da kötüye kullanım olarak hiç düşünmemiştim ilginç geldi :'D

Valla ne yapayım, iyiyim sen napıyorsun asıl :D?

Genelde beni linç ettikten veya benimle dalga geçtikten sonra kullanıyor, senin için iyi kullanıyormuş demek ki :D Öyle mi @pegasusejder?

Bu arada bulutların altında hayat güzel orada nasıl?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.