Jump to content

Mutaika

Üyeler
  • İçerik sayısı

821
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Mutaika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. tutturuuu, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

son cümleyi anlamadım... :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Çok iyi çarsın ne demek 

Ne anlatmak istersen onu öğrenmek isterim :)

Ben niye @Gorjek senin tabin çırağın olarak görüyüorum 

Bence çırak değil de az az büyüyen rakip :dandyonionplz:

Hoş bulduk ağa nabersin

Yazmamış tekrar yazayım: İyiyim sen nasılsın?

sakurademon, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

ovaları izliyorum zaten ama ovalara geçmeden yazarım asıl konuşacağımız şey ana hikaye zaten değil mi?

Şöyle yani ilk sezon dışında ova var ve hikayeden tamamen bağımsız hatta alternatif evreni anlatıyor dediğim gibi sen 2 sezonu (Clannad ve Clannad After Story) izle o zaman Anime hakkında konuşuruz zaten konuşmak isteyeceğine eminim :)

2. sakurademon, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

yani her ikisi de uyar bana hangisini anlatmak istersen :D ne okuyorsun?

Bölüm olmaz bölümü no no no onu söyleyemem bende gizli o. Ben sana hobilerimi anlatayım :D Anime ve manga dışında film ve dizi izlemeyi severim (Evet çok şey değişti) kitap okumayı da severim tabii moralim olduğu zaman ama en çok müzik... müzik dinlemeyi severim

3. sakurademon, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

yok ya daha uzun seriler izlemiştim avatarın direkt kendisinin bende böyle bi etkisi var :D bu arada sen neler yapıyorsun gorjek ve pegasusejder ile az biraz tanıştım ama seninle anime dışında bir sohbetimiz olmadı

Ben mi? Ben de işte okuyorum sürünüyorum :D Neler yapıyorsun derken hobiler anlamında mı yoksa hobi dışında mı?

4. sakurademon, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

evet ya o tartışmadan haberim var o yüzden yazarken bi kararsız kaldım ama yine de bende özel bir yeri var avatarın daçan netflixte görünce yine başlayıp bitirdim hala etkisindeyim ve kötü hissediyorum :(

Yani benim bildiğim kadarıyla yapımı Japonya'da olmadığı ve mangadan uyarlama olmadığı için değil herhalde 

Etkisinde kalma çok var mı sende?

5. sakurademon, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

yani sanırım en sevdiğim avatar olabilir. onun dışında darling in the franxx, kakegurui, no game no life, chuunibyou, toradora, black butler, kiznavier, assosination classroom, b the beginning... böyle baya uzuyor liste ya seçim yapmıyorum sizin en sevdikleriniz neler?

Avatar anime mi değil mi uzun süren tartışma :D Toradora ve Chuunibyou'yu bizim de favorimizdir özellikle @pegasusejder :D Benim facori 3 animem Monster, Evangelion ve Clannad bunların 3 benim için özeldir 

6. sakurademon, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

evet dediklerin mantıklı geldi arkadaşlıklarım uzun süreli olur sıkmaz ama herhalde ilişkilerimde karşı tarafın bazı hareketleri yoruyor beni. Teşekkürler yorumun için :) siz burada baya kaynaşmışsınız sanırım, sıcak bir ortam var 

Evet zaten hemen hemen herkes gördüğünde böyle diyor :D teşekkür ederiz

7. Beytize, 7 saat önce tarihinde yazdı:

evet o mavi iğrenç salıncaklar :D belediye parkında var her cinsten de şu coronadan orayada gidesim gelmiyor içimde kaldı öylece işte q.q

ooo daha çocuklukta çoğu yaptığımız ettiğimiz şeylerin hatırlarım da rezil etmeyim iyice .d lisede yaptığım çoğu şeyi hatırlamıyorum var mı bilmiyorum da aklıma gelen ilk şey blok derslerim vardı lise 2 de 80 dk uyurdum istisnasız :D @pegasusejder senden lisede ilginç şeyler bekliyorum gel anlat 'o'

İçeriği Görüntüle

ayyy bide her hafta illa acile gidiyordum saçma saçma sebeplerden  dsljflksfjlksşjşsfk

Evet o salıncaklar bir tuhaf ya, 

:D yok be ne rezil olması çocukluk bu sonuçta, hiç lise aşkın falan da mı olmadı?

Spoiler

Niye o,o?

8. Beytize, 3 saat önce tarihinde yazdı:

ahaha iyimiş buda :D  tuvalet kağıdı olsun havlu peçete olsun onların rulolarını çizgileirnden açmaya çalışırdım acayip eğlenirdim aklıma o geldi okurken :D

ayy sabrına hayran kaldım küçükken hiç sevmezdim öyle şeyleri ayırmayı anneannemle ipleri düzenlerken bile fenalık gelirdi :D

valla şu ortamda millet parasına bakıyor zaten kapitalist sistemin kölesi olduk iyice üst tabakada iyi yönlendiriyor .d aynen onlar şimdiki gibi koruması olmayanlar ahşap olan aklıma geldi sonra ahşapları kaldırıp deri yapmışlardı mükemmeldi sallanmayı özledim şimdi sığamıyorum küçücük bebek salıncağı takmışlar q.q 

aslında çokta enerjik değildik gelde evde oynardım  da hayal gücümüz çok fenaydı topraktan fln efsane yemekelr yapardık :D yani 5 ile 10 yaşıma kadar genelde hep bunu yaptım o yaş sınırı alabilirz :D

bölümüm iç mimarlık, bölümümü çok seviyordum da şimdi yorumsuz neyse işte düşünmeden hareket etmenin sonucu olarak görüyorum ben  annem için bu yanlış seçimler hep bir ders ama işte bazen kaldırması zor 

Yapacak bir şey yok, bu sisteme alışmamız lazım en az biz yaşlanıncaya kadar böyle gider bu. Mavi olan salıncakları mı diyorsun :D? Ben bu pandemi sürecinden birkaç ay önce sallanmıştım ve bir yandan da hayatımı sorgulamıştım, sen de uygun salıncak bulursan bir dene bence :D Topraktan yemek? Beytize her seferinde daha derin şeyler hatırlıyorsun :D  Çocukluğu bir kenara koyalım şimdilik lisede var mı şimdi yapmadığın ilginç davranışlar mesela ben lisedeyken yastığım ikiye katlar arasına da kafamı koyarak yatardım. "Bu arada çok pişman olan hiç pişman olmamıştır"

Gorjek, 3 saat önce tarihinde yazdı:

@Mutaika @Beytize yapmayın şöyle şeyler @pegasusejder de yapınca benimde bişeyler anlatma isteğim geldi :/

İçeriği Gizle

ilk okulda, okulun bahçesinde ufak bir klübe vardı (sanırsam eskiden güvenlik klübesiydi) okulda kantin olmadığı için o zamanlarda birkaç arkadaşımı toplamıştım okula gelmeden önce markete girip eti tutku falan alıyoduk üstüne 25kuruş koyup satıyoduk, tabi öğretmen kızdığından bıraktık satmayı, bir tüccarın hayallerini yok ettiler :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Daha o zamandan ticarete atılmaya çalışmışım :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Vay be ne potansiyel varmış sende hoca engellemiş seni

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin. :D

Aynen onu da yapmayı severdim. :D

Sonra yeni nesil niye böyle, çocuğun önünü kapatırsanız tabii böyle olur. :D

Asıl sen hoş geldin :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.