Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

İletiler bölümüne Mileydi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Maşallah maşallah, ellerine sağlık kıskanmıyorum tabi ki neden kıskanayım ki benim gibi çöp adam bile çizemeyen kişilerin kıskanmaya hakkı yoktur :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Başarılar dilerim umarım istediğin gibi bir çizim kalitesine ulaşırsın :good-job-onion-head-emoticon: Bu arada paylaşımlarını spoiler içine almanı ve konu başlığını Türkçe olarak değiştirmeni rica ediyorum.  

2. 33 dakika önce, 1456ha yazdı:

Fazla aktif bir üye sayılmam aslında, yaoi görünce atladım biraz :loveloveplz:

Ben de 19 Tian'ı çook severim <3 Jian Yi çok tatlı değil mi? :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Son bölümden inciler.. :D

Gizle

e4e40d77321b066f4dcc1da164cf6a8c.jpeg

d7182798431e9f39da80aec5eecf46b3.jpeg

21de1d2e485f31cc58529409985d4755.jpeg

:loveloveplz:  :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:   Ayyy ben daha okumadım ama olsun, hastayım bunlara yaaa normalde çok fazla komedi unsuru olan mangaları vs. sevmem ama bunlar süper ötesi :embarrassed1-onion-head-emoticon: İş yerindeyim yoksa ben buraları çoşturmayı bilirdim :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Eve gidince arşivimin meteorlarını gün yüzüne çıkartayım :evil-smile-onion-head-emoticon:

3. 12 dakika önce, 1456ha yazdı:

Tamamdır teşekkürler :kermityayplz: Bunlar da benden olsun :)

Gizle

z3D8gj.jpg

qbD64R.png

M0ZNgM.jpg

5gvPm5.jpg

R0vmoY.jpg

Ayy sen çevirmenmişsin :onion_gomen_by_7anime7drawer7: Ben de seni yeni üye sanıp tavsiye veriyorum :dong-onion-head-emoticon: 19 Tian hastasıyım  :in-love-milk-bottle-emoticon:

4. 9 dakika önce, 1456ha yazdı:

20 yaşındayım :onion_yep_by_7anime7drawer7:

O halde ekliyorum keyifli forumlar, paylaşımlar falan filan :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: Paylaştığın resim, gif, video benzeri şeyleri spoiler içine almaya özen göstermeni rica ediyorum :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: Soiler butonumuz için o kırmızı karenin içinde ki yere basman yeterli anlatımı göster kısmında :bike-onion-head-emoticon:

Ne çok spoiler yazdım yaa :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

Adsız.png

5. 44 dakika önce, 1456ha yazdı:

Öhöm.. nereden üye olunuyor acaba :happy-milk-bottle-emoticon: Türkanime'de de yaoi fc varmış inanamıyorum :admire2-onion-head-emoticon:

Buradan :dandyonionplz: Lakin önce yaş falan ufacık bir bilgi edinsek malum +15 yaş sınırımız mevcut :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

6. 10 saat önce, Miku^^ yazdı:

Kurallara uyacagima soz veriyorum!!

Fakat benim tablet ingilizce dilinde de oyle yazsam banlanir minim

6) Forumda kullanılan dil Türkçe'dir, mesaj atarken imla ve Türkçe kurallarına uymaya lütfen özen gösterelim. Formumuz Japon kültürü ile alakalı olduğundan Japon dili hariç, başka herhangi bir dil kullanımında uyarı yapılmaksızın ilgili ileti, durum yazısı veya imzalar bunu kapsayan diğer şeyler silinecektir. Bu kuralda sizden kesinlikle yabancı dil kullanmamanızı beklemiyoruz. Türkçesi var olan anime replikleri, kitap alıntıları ve normal konuşma sırasında Türkçe kullanabileceğiniz cümleleri yabancı dil olarak yazmamanız gerekir. Oh My God! yerine "Aman Allahım" kullanmanız gibi... Kısacası yabancı dilde abartı olmamalı.

7. Forumdaşlar ne güzel konuşuyor tartışıyorsunuz da yazdıklarınızı spoiler içine alın lütfen, zaten dark modunda kabak gibi yazılan her şeyi görüyoruz yemediğim spoiler kalmadı en azından konu içinde dikkat ederseniz olabilecek kazaları engelleriz. İyi muhabbetler. Konu başlığı da düzenlenmiştir. Sonra ben bilmiyordum, duymadım, görmedim, okumadım olmasın...:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

8. 14 dakika önce, Brainscan yazdı:

70'ler 80'ler ve 90'lardan tavsiye edebilceğiniz animeler varsa sevinirim. Sevdiğim türler sci-fi - horror - adventure

Son izlediğim ve çok beğendiklerim

Takarajima (özellikle buna bayıldım) - Mirai Shounen Conan - Angel Densetsu - Petshop of horrors - Biohunter - Otenki Oneesan - Yu yu hakusho - Macross - Midnight Eye - Cyber city Oedo - Wicked City

9. İnci tanemmm güzel çevirin için ellerine, gözlerine sağlık :admire2-onion-head-emoticon: İlk bölümü izlerken ne oluyor ben nerdeyim diye bir duyguya kapıldım ilk sezonun ortasından itibaren farklı bir yol izleyediği için arada bağlantı kuramadığım çok şey oldu ama sonradan haa tamam burası buradan geliyor diye izlemeye devam ettim mangasını okumadım ama ilk sezonun gidişatının farklı işlediğini okumuştum arada ki bu kopukluk sanırım bundan kaynaklandı Rin Rin Rin nidaları arasında bir çırpıda bitti yeni sezon isterimmmm :ahaaah-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.