Jump to content

orangesenpaii

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    orangesenpaii reacted to canveriven in Anime Çizmeyi Bilen Aranıyor...   
    kardeş ben dil bilgisi bilmeyen bir insanla çalışmam git azcık kendi dilini öğren sonra anime çizersin 
  2. Beğen
    orangesenpaii reacted to Icfannsu00 in Haikyuu to the top   
    Geçen sezonki ile bu sezon arasında fark var cidden düzelmesini umalım
  3. Beğen
    orangesenpaii got a reaction from FakeNanami in Anime İstek ve Önerileri   
    Full metal alchemist'i kime önersem beğendi ama herkesin zevki farklı sonuçta. Umarım beğenirsin izleyince önerimi ve rica ederimm :)
  4. Beğen
    orangesenpaii reacted to FakeNanami in Anime İstek ve Önerileri   
    Bu seferde ben sana önerem şimdi ;

Jibaku Shounen Hanako-kun: İzlediklerimden çizimleri çok tatlı ve değişik olarak bu anime var. Konusu çok özgün geldi bana açıkçası izlerken hiç sıkılmadım ve benzerini bulamadığım tek anime galba.. Türü şöyle bu animede olaylar okulda geçiyor aksiyonu var ama mesela one punch deki gibi değilde hani daha basit çook tatlı bir romantizmi var ve baya bi gizem var animede , bazen ciddi bazen şakamatik oluyo anime yani komedi falan da var alışılmadık bir anime olarak bunu izlemen önerimdir

Kimetsu no Yaiba: Çizimleri güzeldir öyle sahneler geliyo ki vay be diyorsun bazen hüzün bazen komedi var animede ancak baya da güzel aksiyonu vardır karakterlerde sempatik konusu da sağlam bence bu animein bir benzeri de Boku no Hero Academia çizimleri birbirinden farklı konusu biraz benziyor karakter özellikleri baya benziyor bu iki anime bir alana bir bedava gibi birşey :) (ama en sevdiğim BnHA :D)

Kaguya-sama:Love is War: bunun çizimleri çok normal ve basit genellikle animeleri abartılı çizdikleri için normal olan şey alışılmadık gelebiliyor :) romantizm var ama öyle cıvık cıvık değil anime okulda geçiyor konusu da zaten nerden akıllarına gelmişse değişik yani bu da güzeldir 

Net juu no Susume: bu animenin bir çok zamanı bir oyunda geçiyor ancak sonra gerçek hayata dönüyor çizimleri böyle farklı farklı ilerliyoen sakin bir anime

İsekai Quartet: Bu animenin çizim tarzı chibi ve bu anime parody tarzı yani gitmişler konosuba'dan karakter almışlar sonra yetmemiş Overlord'dan da karakter almışlar böle farklı animelerden bir sürü karakter alıp hepsini başka dünyaya göderiyolar işte orda geçirdikleri zamanı anlatıyolar anime bir okulda geçiyor konusu bi değişik ama güzeldir yani 15 dakika zaten her bölüm çerezlik bir anime sıkılınca izlemelik

5. Beğen
    orangesenpaii reacted to FakeNanami in Anime İstek ve Önerileri   
    İlk olarak Fullmetal Alchemist'i (en sevdiğiniz :)) izlemedim ama baya ismini duydum konusunu da okudum güzele benziyor ancak nedense bu animeyi izleyesim gelmiyor bir türlü (valla açıkçası bende kendimi pek anlamıyorum bu konuda :D) şuan önyargı yapıyomuşum gibi hissediyorum kesin izleyince bırakamayacağım bi anime olucak o yüzden başlamaya çalışacağım sağolasınız 
    Sonra Orange senpai :) senin önerdiklerinden Blue Exorcist ve Attack on Titan çok ilgimi çekiyo çizim olsun konu olsun falan Naruto'yu da izlemek için kendimi yavaş yavaş hazırlamaya çalışıyom çünkü baya bölümü var :D (şahsen hunterxhunter'ı 2 ayda zor bitirdim baya sürükleyiciydi ama o 148 bölüm baya uzun sürdü) Guilty Crown ve Kiseijuu animelerine de baktım ama valla doğruyu söylemek gerekirse Blue Exorcist ve Attack on Titan daha çok izleyesim geldi 
    Önerileriniz için teşekkür ederiim

6. Beğen
    orangesenpaii got a reaction from 908 in Anime İstek ve Önerileri   
    İzleme listesi yapıyorum yazacağım bu serileri de .Açıklama için tekrardan teşekkür ederim. :))
  7. Beğen
    orangesenpaii reacted to 908 in Anime İstek ve Önerileri   
    Rica ederim (:
    Gosick'i sever misin, sevmez misin emin değilim.
    Türkiye'de bu kadar popüler olmamasının sebebi, pek bir seveni olmamasıdır galiba. (bana sorarsan 9/10 puanlık bir anime ^-^)

Psycho-Pass: "uzun bir aksiyon/bilim kurgu/polisiye serisine başlamak istiyorum" dersen tam sana göre.
    (yanlış hatırlamıyorsam ilk iki sezonu toplam 33 bölümdü.. 3. sezonu da her biri 40 dakikalık 8 bölümden oluşuyor.)
    Bana göre ilk sezonu efsane olduğu gibi, diğer sezonları da ayrı bir coşkulu geçiyor. (Uzun bölümlerine henüz ben bile başlayamadım (: sadece ilk 3 sezonunu izleyebildim)

son olarak Violet Evergarden, benim için gayet başarılı bir seri. Bu saydıklarımın arasında en beğendiğim olduğunu söylememe gerek yok sanırım ^-^

Her biri, izleyip de pişman olmayacağını düşündüğüm serilerden. Tekrardan iyi seyirler ^-^
  8. Beğen
    orangesenpaii reacted to nezuraraka in Yakusoku no neverland hakkında düşünceleriniz nelerdir?   
    Konusu çok güzel. Şahsen çok ağlattı beni ama aslında o kadar hüzünlü bir anime olduğunu düşünmüyorum. 
    İzlersen pişman olmayacağın bir anime
  9. Beğen
    orangesenpaii reacted to heichou_7 in Anime İstek ve Önerileri   
    İzlemediysen Fullmetal Alchemist: Brotherhood’u izle :) İzlediysen de sallama beni dkıcmejcnksöslxlaössl
  10. Beğen
    orangesenpaii reacted to heymely in Blue Exorcist   
    Ben seneleer önce izlemiştim eğer bırakmadıysam demek ki güzeldir dene bence
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.