Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum güncellemeleri bölümüne 0nLin3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Az önce çin burçlarına göre inek burcu olduğumu öğrendim. Özelliği çalışkanlığıymış -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Alice harikalar diyarının varoş versiyonu :D dev uçaçan böcekler falanda var bu gün gördük arkadaşla :D ben bugün kendimden it diye bahsettiydim içime doğmuş herhalde :D

3. 0nLin3

0nLin3

Bizim komşunun da havlayan papağanı vardı :D Almadan önce köpek kafesinin yanında duruyormuş.

4. ohmy34

ohmy34

ejderha çıktı bana hiç değilse karizmayı kurtardık :D

2. Geçmiş olsun. Oculus Rift, Facebook tarafından alınmış :(

1. Kaxell

Kaxell

Ney ! Gitti benim SAO hayalim. (Yatağın atlında saklanmaya başlar.)

3. Foruma "Bebek" dadandı...

2. kaskas123

kaskas123

5. günün şafağına kadar bekleyelim. elbet beyaz at üstünde bir admin yardıma gelir :D

3. ♠Misaki♠
    4. ohmy34

ohmy34

güzel benzetme :D

4. Nasılsa bugün 18 im diye, elder scrolls beta için gerçek doğum tarihim ile kayır oldum. Tam heyecanlıa kodu giriiyorum, kabul etmedi. Saat farkını hesaplamamışım :D

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Doğum günün kutlu olsun ! :D

3. Lacky

Lacky

Doğum günün kutlu olsun.:)

4. MSempai

MSempai

oynayalım :D

5. Ders boş, duvara basket potası taktık, sıraları çektik oynuyoruz :D Ben de okulun wifi şifresini kırdım :P

1. Lethal

Lethal

Hocalar ve müdür de birleşip seni kafanı kırıcak :D İyi oyunlar :P

2. 0nLin3

0nLin3

Müdür de greve gitti :D

3. ohmy34

ohmy34

ortam şekil diyosun okula kırabilseydim gelirdim *-* biraz aksyon yaşardım *-*

6. Dün buz pateni ile tanıştım. Hala pişmanım...

2. KomşununOğlu
    3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Geçmiş olsun :D

4. ohmy34

ohmy34

hadi 1-2 defa düşersin ve gülebilirsin böylece karizmayı kurtarırsın da 37 tanede de gülersen sana ne derler bilmiyorum :D

7. Mekakucity Actors animesinde Konoha'yı Kira'yı, Death The Kid'i ve aynı zamanda Okabe Rintarou'yu, Mary'yi ise, Kuroneko ve Mayushi'yi seslendirenler seslendirecekmiş!

8. Madoka Movie 3 nete düşmüş ingilizceden, daha yeni görüyorum :P

1. 0nLin3

0nLin3

inanılmazdı...

9. İkinci bölümü izlerken üçüncü bölümün gelmesi kadar mutluluk verici bir şey yok :D

10. Bu senede animeniz bol olsun :D

1. Mileydi

Mileydi

Mangamız da :D

11. Ansatsu Kyoushitsu Special bölümü çıkmış. Boşta olan varsa çevirebilir mi?

12. Toaru Majutsu no Index'den Accelerator'un kendi mangası çıkıyor. Tanıtımını manga haberlerine koydum.

13. Okuduğum manga bitti, yenisine de başlamak istemiyorum, yoksa yarım kalacak onu düşünmekten yarın sınavdan düşük alıcam :D Vakit geçsin diye foruma sardım bu seferde :P

14. Sinüzit, iltihap, et, yamukluk filan bir sürü şey sıraladı doktor. Ameliyat olacakmışım. Endişeye gerek yok, bir iki günde iyileşecek bir şey.

2. LeornKayn

LeornKayn

Geçmiş olsun...burunda bir problem oldumu destan yazıyorlar zaten anlatırken...benimde kıkırdak kırık 18 yaşına gelince ameliyat olucaksın demişlerdi yani bu sene oluyor :)

3. Songena

Songena

İkinize de geçmiş olsun o zaman. :)

4. 0nLin3

0nLin3

Teyzem de aynı ameliyatı olmuştu daha önce, bir kaç gün sonra tamponları çıkardıklarında ilk yorumu şuydu:

-Beynime oksijen gitti, ben hiç nefes almamışım... :D

15. Aaah, Yarın geometri sınavı var ben elimi yardım :(

1. Mileydi

Mileydi

gecmis olsun :(

16. Bu arada dün çok tuhaf bir olay yaşadım. Bluetooth'u açar açmaz anında tanımadığım birinden bir resim geldi. İki seçenek vardı. "Kabul et" ve "Reddetme". Basit bir çeviri hatası olsa da bence bundan güzel bir FF çıkabilir :D

1. 0nLin3

0nLin3

( Not: Gelen resim ders programıydı :D Birisi yanlışlıkla bana atmış. )

17. Dershane sınavı, okul sınavı ve veli toplantısı üst üste gelince bilgisayar karantinaya alındı :(

18. Kimsenin çevireceği yok gibi, o yüzden ben çevireceğim Uchuu Kyoudai animesini :D Ama devamlı çeviremem. Birisinin ilgisini çeker de devralır belki diye çeviriyorum :D Eğer sen uğraşma direk biz başlarız seriye diyen varsa ingilizce altyazıları ben buldum.

1. 0nLin3

0nLin3

ilk 100 satır bitti. Ben yarım kalan 11. bölümden başladım. 12'den sonrası için gönüllü olan yokmu?

19. Aaah, ağzımda yara var ;(

1. SUNA

SUNA

Büyük bir ihtimalle aft'dır...Kenacort-A,kullan.

2. Mileydi

Mileydi

olmadı tuzlu su ile gargara yap gecmis olsun

3. ByBesgen

ByBesgen

Aft kadar iğrenç bir şey yok. İlaç kullanmazsan ciddi bir şey değilse 2 haftaya geçiyor.

20. Level 3 olmuşum yeni fark ettim :D Haruhi Suzumiya favorilerimdendir :P

21. Forum sınırını aşan bir imzanız varsa haber verin, boyutunu ayarlayayım. gif'ler de dahil

1. Mileydi

Mileydi

ben de imza istiyorum ama ne istediğimi bilmiyorum bildigim zaman sana gelebilir miyim :D

2. 0nLin3

0nLin3

Benim konudan yada imzamdaki spoilerden seçebilirsin istersen. Yada orada istek yaparsın yeni imza yaparım.

3. Mileydi

Mileydi

baktım inceledim cok guzel seyler :D

hayır kesinlikle kıskanmıyorum dedim ya

kıskanmıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :P

22. Forumun anasayfası çökmüş :D Merak ediyorum kaç kişi sorunun sadece ana sayfada olduğunu fark etti :D

1. Ogeday

Ogeday

Ne yazık ki ben fark edemedim :D

2. fuyu

fuyu

demek o yüzden başka bi konuya girebildim neden oluğunu çözmeye çalışıyordum :D

3. 0nLin3

0nLin3

Sonunda düzelmiş.

23. İmza güzel oldu, şimdi birde güzel bir avatar lazım :D

24. İmzandaki kagerou project mi? bende takipcisiyim :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.