Jump to content

10sakuragi

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    10sakuragi got a reaction from Freesia in Anime İstek ve Önerileri   
    güzel öneriler yapmışsın ve nereye yazmam gerektiğini söylediğin için teşekkür ederim. 
    kızlara yönelik derken shojo yaoi gibi demek istediydim 
  2. Beğen
    10sakuragi reacted to mrsaitama in Anime İstek ve Önerileri   
    Çok fazla aklıma gelmedi aslında. Ore dake Haireru Kakushi Dungeon animesi bu tanıma uyuyor fakat ortalama bir anime yani çokta beğenmemiştim. İzleyecek bir şey bulamadıysan bakabilirsin.
  3. Beğen
    10sakuragi reacted to Gorkito in Anime İstek ve Önerileri   
    yani baya anime biliyorumda, izlemediğimden onları listeme kaydetmedim o yüzden çoğunu söyleyemem bide izlemediğimden dolayı açıklamada yapamıyacağım 
    ama yinede benden beklentinden dolayı gururlandım 

nedense şu aralar hep izlemediğim yerden geliyo öneriler 
    Slam dunk Kaptan Tsubasa (çocukluğuma döndüm hatırlayınca ) : Bunu açıklama gereği duymuyorum. Haikyuu Dumbbell nan kilo motteru? : Spor salonuna kilo vermek için yazılan kızı anlatıyor. Ping Pong the Animation Kuroko no basket Major Keppeki Danshi! Aoyama-kun : Futbolda çok iyi olan ama temizlik hastası olduğu için kıyafetini kirletmeyen Aoyama yı anlatıyor. Yuri on İce Grand Blue (Yani çok az spor ile alakalı bişey görsekte sonuçta spor animesi :D) : Üniversitede aqua diving kulübüne katılan birini anlatıyor. Free Olympia Kyklos : Eski zamanlarda atlet olan bir adam, bir anda kendini günümüz dünyasında buluyor. Uma Musume : at kızların yarıştığı bildiğin koşu animesi. Dog Days : Jimnastik yaprak savaşılan bir dünyaya transfer olan çocuğu anlatıyor.  
    Benim bildiğim bunlar var ama bu animelerden bazılarını izledim sadece o yüzden izlemediklerimde açıklama yapamıyacağım 
  4. Beğen
    10sakuragi reacted to Zorojuro in Anime İstek ve Önerileri   
    Slam Dunk(atasıdır bu işin), Ping Pong The Animation, Prince of Tennis
  5. Beğen
    10sakuragi reacted to Sandrie in Anime İstek ve Önerileri   
    benim bildiğim bi tsurune ,tsubasa, haijime no ippo ve one outs var ama gorjek biliyodur onun yanıtını bekle sen 
  6. Beğen
    10sakuragi reacted to Pika-sama in Anime İstek ve Önerileri   
    Tabi ki; ama reenkarnasyon dediğinde işin içine bazı isekai animelerde giriyor (sonuçta ana akarakter ölüp başka dünyada reankre oluyor) ama hepsi isekai değil konularına bakıp aralarıdan seçebilirsin eğer bunları izlediysen başka bir listede hazırlayabilirim :)    
     -Maou Gakuin No Futekigousha
     -Tokyo Ravens
     -Angel Beast
     -Knight’s & Magic
     -Tensei shitara Slime Datta Ken
     -Youjo Senki
     -Konosuba
     -Isekai wa Smartphone to Tomo ni
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.