Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çeviri beklemekten fitik oldum. :|

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. asci

asci

gintama ova türkçe çeviri gelmiş bu arada:)

3. Songena

Songena

Forumda gordum de izleyemedim. İnmiyo telefona. :(

4. asci

asci

ben de başka siteden izledim buraya geç gelmişti

2. Kill me Heal me... Nasil dizisin sen oyle? En son Gintama' yi bitirdigimde boyle olmustum. :(

2. jans09

jans09

Sakın izleme Meltemmmmm sonu çok feci drama bağladı. Mutlu bitti ama son 2-3 bölüm içim çıktı dramdan :( Oysaki başlarda komikti baya ya o.O

3. Songena

Songena

Kore dizilerinin cogu oyle. Artik bagisikligim var. :D "Simdi guluyorum ama sonunda gulucuklerimi alcaklar. ;( " diyerek izliyorum dizileri artik. Agsgshsfh Bu arada 6. bolumdeyim cok eglendim. Tesekkurler diziyi soyledigin icin. ^^

4. jans09

jans09

Kadın muhteşem oynuyor. Hele kızarması yok mu beni benden aldı gülmekten öldüm... Ne demek şekerim her türlü öneriye ben de açığım :D

3. Gintama' ya son 2 gun! Carsamba nirdesiiin? ;(

1. rek

rek

Pazar günü GoT 5. sezon başlıyor o yeter bana. :D

2. asci

asci

OVA gelecekti öncesinde ama meydanda yok:(

3. Songena

Songena

İng. cevirisi bile yok onun. :( Daha gecenlerde Gintama' nin Face deki fan sayfasinda birkac kare paylasmislardi. :D

4. Bu durum Songena' nin aci tecrubesine dayanilarak yapilmistir. Tahtakale Hobi' den. Lyra markali kuru boya almistim, fiyati 30 tl tuttu. Bugun tekli renkli kalem aldim Lyra' dan 2 tl tuttu. Tekli almak daha hesapliymis. Ki kutudakinde koyu kirmizi kotu boyuyordu. 3tl lik tekli boyalar da kotuydu ayrica. En iyisi kucuk kagida karalayip tekli boya almakmis. kutulu boyalarin cazibesine kapilmayin. :(

2. asci

asci

ben de öyleyim de elime geçeni sanki elime bişey geçecekmiş gibi isim isim yazıp deniyorum tonlama olarak koyuluk olarak vs. :D

5. Rezil olan çekingen insan. :( Onun acisi kimsede yok. Yakisikli birine rezil olan kiz daha kotu. Ondan da kotusu rezil olan kizin, yakisikli cocugun kendisine kil oldugunu bilmesi. :( Daha da kotusu var; o da kizin yakisikli cocuga sempati beslemesi.

2. Witch

Witch

Hic ugrasamam boyle kisilerle D: Hem benim haremim var bana yetiyor B| Uzaktan seven yarali Witch D:

3. Songena

Songena

Bizdensin. :D

4. Witch

Witch

Hadi birlesip dunyayi kurtaralim D:

6. Otoyomonogatari okuyan var mi? (Eski Turkleri anlatan manga. )

1. asci

asci

ben 2-3 sayı okumuştum

7. Hee. -.-' Hee. :( Hee. ;(

2. Songena

Songena

Yetenek sinaviyla aliyor o bolum.

3. Songena

Songena

Hahaha. :D Animasyon bolumunu dusunenlerin ilgi alanini baska tarafa cekersen neden olmasin? B) Sagol. Asil korkunc kisim simdi basliyo. Guzel sanatlar lisesinden mezun olanlarla yariscam. -_- Cok calismayi gectim. Onlar 4 yil cizdi. Bense son yil kursa gidip yarisiyorum. -.-'

4. Songena

Songena

Haklisin. :( Ganbatte bize. :D

8. "Soylemedim mi ogul. Tanzimat var, gavura gavur denmeyecek. " YGS' den bir alinti. Şok gecirdim o soruda. :D

1. Songena

Songena

Trajik anilara bir tane daha eklenmis oldu. :|

2. Nayru

Nayru

neydi o sorunun cevabı?

3. Nayru

Nayru

o kadar da sosyal kasmıştım hiç değmezmiş meğer

9. Sinac sabahiiig. Boynu bukuk beeen diririn dirim din din din Kendini kurban bayramindaki koyun gibi hisseden beeen. din din din dim

10. Forumdaki ilk yorumlarima bakinca bi' tuhaf oluyorum. " Bu kiz ben miyim? Bunu yazarken oyle dusunmeyi nasil becer misin? " gibi sozler diyorum kendime. :D Birkac yil sonra simdiki yorumlarima da boyle tepki verir miyim acaba? O.o

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Yani sana Meltem-chan değil, Meltem-san mı dememiz gerekiyor artıkın :P

3. Songena

Songena

Hala Meltem-chanim. :(

4. fuyu

fuyu

yalnız değilsin :D o kadar çok oluyor ki hele ki ilk iletilerimde -_- geçenlerde de günlüğümü okudum bilimsel makale gibiydi :/

11. http://www.atv.com.tr/webtv/elin-oglu/ozelvideo/elinoglu-yakinda-atvde?id=88dff59d-fbc3-45e2-a016-3d5973d3ecc3 Abnormal Summit Turk versiyon. :D İsmi sevdim. Fragmanda yazilarin altindaki biyik disinda ilgimi ceken sey pek yok. :(
    2. Songena

Songena

En azindan durustler. :D Koreliler de cok diziyi Japon dramalarindan ya da mangalarindan aldiklari icin pek garipsemiyorum. -_-

3. Songena

Songena

Artik bu durumu gectim bizde. :/ Uyduruk diziler bile hep uyarlama. Duzgun yaparlarsa hosuma gider acikcasi. Kore' deki programda Turkiye temsilcisine saygisizlik yapildi. Gecmiste Koreli esinden evlemenmeden birkac ay once bir kizla sanalda hos olmayan konusmasi ortaya cikti diye o kadar yalan hikayeler uyduruldu, abartildi. Sonra adam programdan atildi. :/ Bu olaydan sonra Satin almamiz hos olmayabilir ama Kore den cok daha iyisini yaparsak da sevinirim yani. :(

4. Songena

Songena

İlk bolumden sonra gorcez artik. :D

1. Songena

Songena

Bende onu daha cok sevdim de ilki bu oldugu icin paylastim. :D ( Gerci sona haksizlik etmek olmaz. Zeytin burnu' lu diycekler simdi deyip kimligini gostermesi... Ahdhdjghds

12. Akashi karakterin konusunda hayal kirikligina ugradim... En tiksindigim kisiliklerden biri var icinde. Zaten kibri yuzunden bir yandan sevdigim bir yandan uyuz oldugum Aomine yetiyo animeye. Bir de senin kibrini hic cekemem lan... Gecen haftaki bolumun sonunda ne kadar hirslanip mutlu olduysam bu hafta da o kadar sinirlerim bozuldu. Kararliligin takimi toparlaman etkileyici de o mide bulandirici tavirlarin varken bes para etmez. -_-

2. Songena

Songena

Ankarali karakteri sevmek icin neden var ama o agzini acinca konusmuyo resmen etrafa kusuyor O yuzden biri de sevmiyo o yaratigimsi egoyu :D Ben cok farkli beklerdim bu karakteri. Mucize nesilde Kuroko disinda hepsinde icten ice kibir var zaten. Nolurdu yani bunda olmasaydi... Antipatinde sonuna kadar hakliymissin Zuleyha :D Akashi cizimi yapmistim bir de. Kendimden tiskindim... :P

3. Namida

Namida

bir kac arkadastan duymustum soyle iyi karakter boyle guzel hevesle bekledim karakteri, yok arkadas beklencek bi tarafi yok :D

ya bosver akashi yi haikyuu daki karakterleri ciz. :D hatta sema yeni kalemleriyle bana nishinoya cizecek B) :D

4. Songena

Songena

Haikyuu izlemedim aah ah ;( Openingini de Spyair soyluyor zaten. ;( İzleyince cizecegim ama. :D Sende ciz bir ara. :P

13. Öh Meltem öh son yaptigim yorumun uzunluguna ben bile sasirdim. Forum napsin? :( Sacmalamayi ozlemisim. Pisman degilim. B)

14. Skip Beat manga Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler.............................. Kyoko hanim aga(hanim abla da olur ahshfjs) oldu . :o Rol bile olsa... Meltem şokk!

1. Songena

Songena

En son Corn' u hala peri sandiginda sasirmistim bu kadar. :D Forumda biri ciksa da mangayi konusup eglensem. :D

2. Giselle Night

Giselle Night

En sevdiğim animelerdendir kendisi :) mangasını da biraz okumuştum dizisini izleyip sonunu öğrenince de okumayı bırakmıştım anılar anılar ... :)

3. Songena

Songena

Dizisinin ilk bolumunu izlemistim. :D Odil beni rahatsiz ediyodu o zamanlar. Sonra da devam edemedim bir turlu. :D Yine de canın sıkılırsa bir ara mangaya devam et bence. Sonunu bilsen de harika olaylar var, okutturur kendini. :D Bir de Ren' in menejerinin degerini anladim mangada. O yuz ifadeleri tavirlari falan... Tatliligindan olecem, yanagini sıkasim geliyo. :D

15. Saftiriklik basa bela. Uhuuu. ;(

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Niçın, ne oldu ki. Yazıyı heyecanlı yerinde bırakmışın :(

2. Songena

Songena

Heyecanli yerde kalmasi iyidir. B) Keske sadece bir sey olmus olsaydi. Ahdhshs Hep bir sey oluyor. Gulcek ani oluyor sonra gerci... Biri sinifiniz anime olsa sen ana karakter olurdum demisti. O geliyo aklima saflik yaptigimda. Hayatimdaki en buyuk hakareti yemis gibi hissediyorum. :D

16. No:6 dan Nezumi'nin resmi arsivinde olan varsa paylasabilir mi? Simdi ararsam saatlerce aramadan secemem resim. Zamanim da yok. :(

2. Songena

Songena

Tesekkur ederim yardimci olmayi dusundugun icin. :D

17. Merutemu. :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sana uymuş bak latin harfler, benim ki uymuyor ; barushu

2. Songena

Songena

En azindan benimki gibi kulaga komik gelmiyo. :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bence iyi geliyor kulağa senin ki

18. Gintama' nın yeni sezondaki bölümünü çilekli süt içerek izleyin. ;( :D

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Daha eskisini bitirmedim, oradan oraya başka serilere atlamaktan

3. Songena

Songena

İyi ki bitirmemissin. Yeni sezon bekleme derdi yok. ;( Moralin bozuldukca izlemeni tavsiye ederim ama. :D Cok iyi geliyor. B)

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aklımda olan birkaç animeyi bitireyim, başlayacağım. Seriyi bitirmek üzere, nasıl olsa yeni sezonda geliyormuş.

19. Abnormal Summit ... :D

20. Gekkan Shoujo Nozaki-kun!!!! Cok iyi geldin lan.Ama uzuluyorum senin gibiler yuzunden. Boyle orjinal shoujo anime kolay kolay gelmez ki. Seo, ve Mikoshiba favorim. :D

2. Songena

Songena

Farkindayim onla alakali oldugunun... :D Arada vicik vicik askli Nozaki' nin manga sahneleri icin bile shoujo demeleri lazim. :P Agsjsndjfgk Shoujolardaki gibi saf ana karakter kiz var, hep cocugu dusunuyo vs. benziyo aslinda. :D

3. Songena

Songena

Seo ana karakter kiz olsa efsane olurdu. :D

21. Uzun zaman sonra foruma uğrayınca garip hissettim. :D Bu yıl daha mutluyum. Okulda bölüm değiştirmek iyi geldi. Ama son siniftayim lan. :( Sinifa tam alistigimda lise bitcek. :|

2. Songena

Songena

Hoşbuldum. Uykum geldiği için kaçmıştım Sema. :D Biraz daha hasret gidericem forumla. Resim kursunda bir de YGS kitaplarının başındaydım. Şimdiden çok yoruldum. Ashdrgfucx Eski inek, bencil sınıfta yalnız kalmıştım. Bu sınıfı çok sevdim, inş. bölüm de hayırlı olur. :Dl

3. LeornKayn

LeornKayn

pırt tırt onu bunu bırak sınava hazırlanıyonmu bana ondan söz et...

4. Songena

Songena

Düzgünce çalışmıyorum.2-3 gündür kitap açmadım. Güzel sanatlara hazırlık iyi gidiyor ama YGS ' den batarsam bir anlamı olmayacak. :(

22. http://galeri.uludagsozluk.com/r/yarın-okullar-açılıyor-324220/ Biri beni teselli etsin lan. :( Bölüm değiştircem bir de. Ayrı bir stresi var okulun açılmasının. :|
    1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Hangi bölüme geçiyosun kanka? :3

2. Songena

Songena

Sozel.:D Sonunda arka siraya oturabilcem.TM'de arka siradayken tahtayi gormuyodum. Sayisal derslerde sorun oluyordu. :D

23. Yeni imzam... B)

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Yeni imzan 3 noktamı o.O Anlamadım ben bu terslikte bi işlik var.

2. Songena

Songena

:D Bu terslikte Gaara'lı bir işlik var. :D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Şok güzel :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.