Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yazının Sonunda olması gereken Edit 2: Kışın turşusunu kuracağım. :lol: Mart' ta ilkbahar fotografı paylasmak için lütfen uğrayın.

Yukarıdaki editi acımı azaltmak için yazdım. Saçmalayışımı dikkate almayın. :P

Gelelim konunun amacına;

Bu yıl çok güzel kar yağdı. Fotoğraf çekmeyi sevmeyen ben, kar gorünce hunharca fotoğraf çektim. :D

Forumdan kimler karlı fotoğraf çekti? Animeciler neko sever genelde. Kardan adama kedi kulağı ekleyen var mı aranızda? O.o

Bunları merak ettim. :D

İlk fotoğraf paylaşımları benden gelsin.

Beceriksizce kardan adam denemesi. Agshdhgg Ama o çok tatlı bir kere. :P

http://imgur.com/OqpkUAM

Bahçemizdeki ağaçlar.

http://imgur.com/hJ8HnvJ

http://imgur.com/yxV9csK

Şimdilik bu kadar. :D

İsterseniz wallpaper vb. de paylaşabilirsiniz. :lol: ( ve Songena kıvırdı. Agshdhfjg )

Edit: Konu tutmayacak, bende burda turşusunu kuracakmışım hissi var içimde.... :D

2. Böyle birini kim kaybetmişte sen bulucan [emoji14] nazan öncel gibi börekte mi açamıyorsun :D

Süzgünüm, annem hala bu konuda senden daha iyi [emoji14] komşuların tüm özel günlerinde ve kendi aralarındaki kadınlar matinesinde aranılan kısır ustasıdır.

Umut etmek iyidir. :D Borek? Domates- peynirli ekmek arasi yapabilirim. Domates ve pynirlerin bicimi cok sanatsal. Hicbirinin sekli digerine benzemiyor. :mellow: Ama ekmegin icinde olduklari icin yetenegim hep sakli kaliyor. :(

3. http://now-here-this.timeout.com/wp-content/uploads/2013/03/url-20.gif

Gelecekte ben:

*Mekan Evlenme Programi*

Esim yemekleri benim yerime yapsin. Guzel yemek yapsin. Cikolatayla alakalsi olan tatlilar yapsin. Baska beklentim yok.

Evim yok. Arabam yok. Bilgisayarim var. He bir de sulu boyam, renkli kalemlerim, bir de anime fan artlarim var. Bunlar ev ve arabadan cok daha degerli bir miras. Bunu fark edecek olan taliplerimi bekliyorum.

Not: Gintama izlemis taliplerime oncelik taniyorum.

Daha fazla igrenclesmeden gidiyorum, tamam. :mellow:

4. Animasyon bölümü isteyen biri olarak, bu ülkede okuyupta mezun olduğun garanti iş ve bok gibi para kazanabileceğin en iyi bölümdür diyebilirim. Güzel sanatlar sakat ama ondada yüksek lisans sonra üniversitede soru sorulunca baş salayan arkadaş olursun.

Bende senin gibiydim 10. sınıfta spora başladığım vakitlerdi, özgüven gelmişti. 11. sınıfta ise millet yiğit dışarı çıkalım demekten millet bıkmıştı. Sonra zaten etrafımda pek insan kalmamıştı. Ama özelikle beden gibi derslere dikat ederdim, sosyaleşeceğin güzel yerlerdir, yada okulda maç falan olunca öğlen araları vs. Onun dışında oturur tableten anime ve resim çizerdim. Derstede izinliydim aynı şeyi yapardım.

Şu an açıktayım ve desen kursuna gidiyorum. İstediğim bir şeyi yaptığımdan olsa gerek asosyal olarak bilinen ben, aşırı sosyal olarak tanımlandım kursta vs belirli ortamlarda. Yani demek istediğim biraz klişe olacak ama eğitim sisteminin boktanlığı ve istemediğin şeyleri normalmiş gibi yapman eve gelince rahatlamana sebep veriyor.

Konuya döneceksek myazaki bunu 2 sebepten demiş olabilir. Adam bir çizer ve şu an eğitim alan benim bile kafamda ki soru animasyon anime çizgi film gibi işlerin piyasa işi olması görünmesi. Myazaki gibi adamlar animeyi sanatsal yapan insanlar, her yaşa hitap eden nadide eserler verdiler. Ve sonuç nedir, her yıl çıkan birbirinin kopyası aksiyon serileri. Ecchiye takmıyorum çünkü ecchinin amacı belidir, ama ciddi seri yapıyorsan bir şeyleri adam akılı yap.

Ecchileri izlerim ama koltuğa oturduğum da şu aklımdan geçer bunu gülmek için izliyorum. Bunu yapmıyorsanız ve ciddi ciddi izliyorsanız sorun sizde kusura bakmayın. Ama misal bu senenin çok popüler olan seriler tg, akame gibi serileri izlerken ciddiyetimi koruyorum peki sonuç? Değişik bir konuyla aynı boku ısıtıp önümüze koymak.(Bu konuyu özelden istediğiniz kadar tartışırım)

Bakıyorum eski serilere, daha anime o kadar gelişmemişken piyasa işleri o kadar fazla değil, sürekli ilginç seriler çıkıyor. Ve güzel konuları işleyip sana bir mesaj verme gereği duyuyor. Zaten asıl sanat amacı gütmesi gereken filmlere değineceksek anime filmlerinde piyasa işi örnekler nadirde olsa son dönemlerde çok fazla.

Yani evet anime çöp

Mezun olunca reklam ajansinda calisacaksan is garanti tabii... Ama animasyon filmi/ cizgi dizi yaparsan hic kolay degil. Yapsan bile pek ozurlugun yok. Ya komedi olmak zorunda, ya da kucucuk cocuklara hitap etmesi gerek. En sacma Turk dizilerine o kadar cok talep varken animasyonu cogu kisinin gormemesi, nerdeyse hickimsenin istememesi ayri uzuyor insani.

Ki devlet uni. lerinden bir Anadolu Uni. de ve Dumlupinar' da var. Hele kac kisi aldiklarini hic demiyorum...

Guzel sanatlar icin kurs cok onemli. Kurslarin cogu pahali. İyi kurs bulmaksa ayri bir dert... Yasadigi sehirde kurs olmayanlari hic demiyorum.

Egitim sistemi cidden cok igrenc. Resim ogretmenleri KPSS' yle ataniyor saka gibi. Resimden sogutan ders konularini hic demiyorum.

Bende desen kursuna gidiyorum. Hoca heykel mezunu. Yasadigi zorluklari kendim goruyorum.

Bunlar sadece birkac ornek. En azindan ben gitmemis olsam da meslek liselerine gore guzel sanatlar liseleri cok daha iyi durumda. Egitim acisindan da, sinav acisindanda.

Devlet uni. lerinde torpil sorunu da yok.

Ama bu yonler sinirimi almaya yetmiyor. Sanatci olmayi gectim, hobi olarak ilgilenmek bile zor etraftaki on yargilardan dolayi.

Bu konu disinda soylediklerinde sonuna kadar katiliyorum.

5. Su yorumu yazip yazip silene kadar soylemek istedigim cok sey anlatilmis. Allah razi olsun arkadaslar. :D

Gulsah tum animeleri ayni kefeye koymussun gibi duruyor. Kotu etkileyenler hayattan uzaklastiranlar da var ama bakis acina bagli olarak hayatinin geri kalaninda sana yardimci olacak animelerde var.

11. Sinifin sonlarinda okuldaki resim kursuna bi kiz geldi. Anime izleyen son sinif ogrencisiydi. O bu ulkede animasyon alaninda bir seyler yapmanin ne kadar zor oldugunu bildigi halde cok gucluydu karsimda. Bense degil animasyon bolumu guzel sanatlarin tum bolumlerinden kose bucak kaciyordum. Bu ulkede sanata deger yok diye ... Eger anime izleyen o kizi tanimasaydim korkakliga devam edebilirdim. :D

Gecen yil 3 ay boyunca agladim, aileme istedigim meslegi kabul ettirmek icin.... Bu yilda mutluyum. :D Anime izlemenis olsam istedigim meslege bu kadar bagli olmazdim. Bu kadar iradeli davranamazdim. Anime izlemeseydim belki de bu yil derahanede istemedigim mesleklerden birini secmeye calisiyor olurdum....

Foruma geldigim ilk zamanlarda ergendim. (Simdi de var bu gerci agshshfjf ) O zamanlar yeni yeni anime izlemeye baslamistim Su an coguyla konusamasam da cok iyi arkadaslar tanidim. ( Sen de onlarin arasindasin. :D ) Animelerle ve burada zaman gecirirken cok seye karsi bakis acim degisti. 2012' de gelmistim foruma. Simdi yil olmus 2015 tabii ki insan bu kadar zamanda olgunlasir ama zamandan cok buradaki anilar etkili oldu benim icin. Anime izlememis olsaydim bu forumdaki arkadaslarimi tanimazdim. Bu yuzden anime hata olmadi benim icin. Hem en cok mutlu oldugum dogum gunu hediyemi de forumdakilerden aldim zamaninda. [emoji14] İns. bu cumlemi gorurler. Tekrar tesekkur ettigimi fark etmis olurlar boylece. ( Ara sira o videoyu izleyince az huzunleniyorum ama mutlu da oluyorum. [emoji38] )

Gercekte ne kadar asosyal oldugumu bilmeyen kalmamistir heralde. :D Bu yil ilk donem bir kiz grubuna girdim aslinda. Ama olmuyor yani dişilikten nasibini almamis ben onlarin sadece kiyafetten, asktan bahsedip surekli selfie cekilip, dakika basi instagramda tas kadinlara bakmalarina dayanamadim. :D Okulda zaman zor geciyor ama eve gelince rahatliyorum Animeler ve sanaldaki animeci arkadaslarim olmasa zombi gibi yasardim heralde. :D

Gercekte tahammul edemedigim cok sey var ve asosyalim bu yuzden daha derinden etkileniyorum animelerden. O yuzden gercek hayata donunce hayatin tokat gibi carptigi da oluyor, kabul. Eh bu kadar da dez avantaji olsun bari. [emoji14] Hayat karsisinda daha guclu yapmalari, derin mesajlar vermeleri, mutlu etmeleri, animecileribulmamizi saglamalari, bu forumun olmasi gibi avantajlari da var sonucta. B)

6. Ben de katılcam buna ! Yaois 4ever... :D

brother_x_brother_by_7moonlight7-d4rz3wt

y234.jpg

:wub:  :wub:  :wub: 

brother_x_brother_vol.02_ch06_pg004_inse

Hos geldin. :lol:

Bir buçuk yıldır foruma uğramıyodum. Bizim fc nin baklavacı halini açmışlar :D hayırlı olsun (geç oldu çaktırmayın :D )

Gec oldu ama insanin icinde kalmamasi daha iyi. :D Tesekkurler. Duygulandim simdi. ;( Ecchi FC' den biri hayirli olsun dedi cunku :o Yuri FC ' dekiler de savas acmisti. ;( (Gerci burayi acarak ilk hamleyi ben yapmistim. B) )

Hepiniz Hoş geldiniz ^_^  eklendiniz  :rolleyes:

Abla cok sagol. Sinav senemdeyim ve bu yil pc yok o yuzden cok ihmal ediyorum buralari. ;(

7. Kyoraku ve Ukitake

https://38.media.tumblr.com/47935379fa53ab6184b934d07b5e0621/tumblr_mywmnfNkzv1rae31go1_400.gif

Dostluklarina hayranim. :D

Katsura nin yaninda Elizabet yoksa bir sey eksikmis gibi hissediyorum. Agdhfjfjhk

http://31.media.tumblr.com/tumblr_m75ptrPtr51r4n4dqo9_r3_250.gif

İchigo Rukia

Dost ikilisi mi yoksa aşklisindan ikili olarak mi daha iyiler bilmiyorum. :D Bildigim sey yan yana gordugumde egleniyor olusum. B)

https://31.media.tumblr.com/b79b9198ffc922ce5e3f318e7f04b66b/tumblr_niaaasLQ0C1u2tf13o5_500.gif

8. Cok kararsizim su an. Kaien-dono nun tegmen zamanlarina gideceksem 13. Takimda taichou luk iyi olurdu. ;( Ama ugrasamam o kadar insanla. Ahdhshf

Ukitake nin takimda tegmen olmak da hos olur aslinda. Kaien-dono nun rutbesi ydi hem o. :wub:

Kararimi verdim. 13. takimda tegmen olabilir miyim? :D

9. Ne tatlısın :D

:blush:

sırf 'okuyan olacağını pek sanmıyorum' ibareli paragrafları okuma huyum olduğu için okudum, gerçekten neden sevdiğini gayet uzun uzadıya, karşındaki kişi sonuna kadar tatmin olana kadar ve bir o kadar da ikna edici şekilde vermişsin her ne kadar paragrafın yarısı geçmiş flasbackleri ile örülü fillerlardan oluşsa da  :P  :P 

senin gibi oyun severlerin olduğunu bilmek ne hoş  ^_^  ^_^ 

biran için ''aslında oynama nedenim günün birinde forumda böylesine bir konu açılır da içimi dökerim uzun uzun yazarım millete de okumazsınız zaten deyip okuttururum'' diyeceksin diye bekledim ama...

Son dedigini yazsam iyi son olurmus cidden. :D

Flashbacklerle Naruto' nun parodisini yaptim caktirma. :P

10. Meltem üşenmedin mi len   :ph34r:  bunu yazarken  :D   ama okuyacam ben yazıyı  B)  :D

:D

Telefonda yazdim, usengecimdir oysa şoktayim. :D

Bir kisi okursa kendi kendine konusan deli olmaktan kurtulurum. Ahdhdhsg

Yalniz cok sacmalamisimdir. Okuduktan sonra çaldığım zamanini geri isteme. B)

11. Cool cool oyunlardan bahsedilmis burda. Yorum atmaya utandim simdi. Benim oynadiklarima " Ya o oyun mu, alin sunu disari!!!"diyen olur simdi. Ahxhsdhgj Bozulan PC tam hurdaydi zaten ozelliklerini goren, LoL e girebilmis olmamin mucize oldugunu soylerdi. :D (O oynlri oynadgim icin bnm sucum ykkk tmm mi .s .s )

Neyse beni kendi halime birakin. :D (Ozellikle pro olanlar. ) İki dakika bir sey karalayip cikicagim, soz. :P

Artik super otesi mukemmel cool karizma oyun maceralarimi ve derin nedenlerimi anlatabilirim. B)

http://cdn.teknolojioku.com/data/news/1/1404301227_1-nokia-3310-580-90.jpg

6-7 Yaslarim bunla gecti.

Babam isten gelince el koyardim telefona. :D :D Cok eglenceli, vahset dolu avcilik oyunumdan uyuyana kadar ayrilamazdim. Yilanlar uzayince ne kadar mutlu oluyodum biliyo musunuz? O.o Duygulandim aah ah. ;(

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/06/05/article-0-1E80F18A00000578-418_306x423.jpg

Yas: 8-9

Uydunun cok farkli bi anlami vardi benim icin. ;(

Bunlara cok zaman ayirdim hee. O zamanlar kucuktum oyun oynarken farkli ve karanlik amaclarim yoktu. :( Nedenim sadece eglenmekti. Cocukluk geregi oyun tutkumu yasamakti diger neden de...

Siradaki oyuuun...

...

...

...

S-S-S-STARDOLL! (Bu Kelime icin;

Utanarak bagiran kiz hayal edin. )

Yas: 12-13

O zamanlar kiyafetlere azicik ilgim vardi bu oyun sag olsun sogudum. Hayatin gercek yuzunu de gormustum. Bir daha asla eskisi kadar saf ve mutlu olamayacaktim. :/ İlk defa bu oyunda sanal arkadaslar edinmistim. %90 nedenim sanal arkadasliklardi. Pis islere bulasip annemin telefonundan para yatirmistim oyuna. Biri beni bu buyuk hirsizligim icin polise soylesin. Cok pismanim cok. :( İlk hesabimin sifresini unutmustum. Onda hangi e-posta vardi hatirlamiyordum. O yuzden para verdigim hesap cope gitti yenisini actim.

Yeni hesapta hic para harcamadim. Bu yuzden kiz da ev de eskisi gibi guzel degildi. Cevremin cogu etrafimdan uctu. Partide erkekler eskisi kadar gelmiyordu yanima. Hayatin cok aci bir yuzunu bu oyunda ogrenmis ve olgunlasmistim. Ne kadar malmisim oyle. Cok uzulmustum. Ashfhshfhs

(İtiraf ediyorum yine icim burkuldu. )

Stardoll u az kisi biliyordu baslarda. Sonra cok kisi kesfetti, nerde cokluk orda... Kalabalik ama sevimsiz bir yer oldu sonunda biraktim.

Sanal arkadasligi cok sevmistim oyunda. Ondan once sanki sanal arkadas edinmek cok sacma bir seymis ve zararliymis gibi dusunuyordum. Oyle oldugunu duyardim cunku. ( Cevredeki insanlarin aslinda ne kadar on yargili olabildigini de o zaman cok iyi fark etmistim. )

Stardoll dan sonra uzun sure oyun oynamadim. Sanal arkadaslik da bitmisti haliyle. Siniftaki, sokaktaki arkadaslarimla mutluydum ama sebek sebek PC karsisinda oturup, farkli insanlar tanimayi ozlemistim. :D

Lise 10. ve 11. Siniftayken nefret ettigim bir siniftaydim. PC ozurlusu olarak oyunlardan tirsiyordum. (Hala oyleyim. :D ) Yalnizlik ve issizlik sag olsun oyunlarina adim attim.

Yuklediklerim iki saat yuklenmiyodu... Bende saniyordum ki benim PC nin okuzlugu/yavasligi yuzunden oyle. Adgfshfhdhhj Yuklemek istediklerimi hep iptal ettim.

Anladim ki ben web tabanli online oyuna mecburum. Hani su sirali vurulanlardan. ;(

Bu oyunu soylemeye Stardoll dan cok utandim. Zaten bahsettiklerim oyun yerine koymuyordu, yeni surumu rezalet olunca soylemek zor. :D

Anime izlemede yeni sayildigim zamana denk gelmisti oyunu kesfetmem. Anime sevgim cosmus haldeydi. Oyunda noobken İchigo nickli biri gormustum. Sanki o char İchigo' ymus gibi sevinmistim. ( Yemin ederim salak, gerizekali bu kiz. )

Baktim o char yanima geliyo. Gozlerimden kalp cikti lan. :D

Bana "Songena neye yariyon?" dedi Uhuuu. ;(

Tanisalim mi dese o kadar kirilmazdim lan.

Orihime bile krski-kn .s dese bile tatli kizdi yaralilari tedavi edebiliyor. Bense buyucu olmadigim icin kimseyi tedavi edemezdim. Bu demektir ki Sakura kadar ise yariyordum. O gunku yaptigim hirsi baska zaman yapmadim. :D Acili ve uzun yoldan gectim ve oyuna hic para harcamadigim halde kemdi server imda ilk yirmi sirada oldugum gunler bile geldi. B) Oynadigim 2. Serverda olsa da o cool gunler geldi. :P

( O aralar bendeki sans kimsede yoktu. Bir ay falan surdu yuksek sansim. Sonra oyunu ihmal edince gerilere gittim. :D )

Arasira abaza kisiler can sıksa da, charim iyi diye beni erkek sansalar da en yalniz yillarimda oyun cok iyi geldi.

İlk yilimda uye (Sonra lider B) ) oldugum clanda 20 li 30 lu yaslarinda teyze ve amcalar vardi. :P Gercekte ya da sanalda fark etmez genelde benim yasimda ya da benden kucuk kisilerle sohbet ederdim. Bu oyunda fark ettim ki bir teyzeyle konusmak da baskaymis. :D Okuldaki ogretmenlerle falan konusmaya basladim sonra. Mezun olsam siniftakileri degil 2-3 hocayi ozluycem. :D

Sakarligim zayif bedenim sag olsun gercekte hic savasci kadin havam yok pofff. Oyundaysa tam tersiydi. Ego tatmini icin de oynadim oyunu. B) Sadece sanal alemin iluzyonuydu ama mutlu oluyorum. :D Oyuda az kiz olmasi yetmezmis gibi az kisinin basarili oldugum meslekten dolayi mi bilmiyorum ama olayli geciyordu zamanim. Benim saftirik ve deli kisiligim yuzunden de olabilir. Ahdhsjhjsj

Sonra bakmisim ki olay cikartmaktan da eksik kalmiyorum. :O ( Gercek hayatta kokune kadar cekingen, sesi cikmyan kisiyim. )

Farkli serverden kisileri gordugum yerdeki birine

" Biz farkli Dunyalarin cariyiz Legolas" der olmusum. :O ( Derste yanina erkek otursa gerilip cocugun kalkmasini sabirla bekleyen utangac kiz didi bunuuuu. )

Super takim calismasiyla savas kazaninca yanaklarim agriyana kadar mutlu mutlu guluyorum. :O ( Okulda grup odevlerini bile tek vasina yaparim.)

Anime karakteri yatatmis gibi hissediyordum oyunda. İlk basta ezik olan sonra da guclenmis karakterdim. shounen animemin ismiyse Legend Online. B)

...

Oyunun ismini soylemeye cesaret edebildim. Ajdhdjajgjjt

Edit: Blog yazmayi ozlemisim o yuzden bu kadar uzun yazdim. Destanimla gozlerinize ettigim iskence icin cok ozur dilerim. Gerci okuyanin olcagini pek sanmiyorum. :D

12. İkimizde mayonez seviyoruz birbirimiz için yaratıldığımız çok aşikar. :D Sougo senin olsun kimseye bırakmam Mayora'yı. :D

Sayende aklıma geldi, Gekkan Shoujo Nozaki-kun'dan Kashima ile Hori'nin ana karakterler olduğu bir manga olsaydı normal hikayeden daha çok severdim. Ayrıca Magi'den Sinbad da fena olmazdı her ne kadar onunla ilgili ovaları çıksa bile.

Bazen zit zevkler eglenceli olur. B) O istedigi kadar mayonezi zikkimlansin, yaninda cikolata yerim bir sey olmaz. :D :D

13. Gintama izlemeden önce bile severdim ben mayonezi ama artık 'Mayonez evrenseldir' felsefesini benimsemiş bulunmaktayım. :D Madem çikolata seviyorsun sen Gintoki'yi al, Hijikata bana kalsın. (onu kötü emellerime falan alet edecek halim yok sonuçta ^_^)

Gintoki' yi coktan aldim zaten. :D ( Gintoki' yi kendine koca yapmis biri var. Onun hortlamasindan tirsa tirsa diyorum bunu. )

Ama... Hijikata' yi birakmam. :D Sougo' yu alabilirsin ama. :P

Edit: Gekkan Shoujo' daki Seo' dan harika ana karakter olurdu aah ah. :D

Edit2: Konu kaynatmayi cok ozlemisim. Adhdhshfhd

14. Anime bittikten sonra jump kapağında Gintoki'yle çizilecek karakter için yapılan oylamada da 1. olan Hijikata'ydı :D. Alakasız olacak ama mayonezin tadı bence iyi. :D

Ay cok sevindim su an. :D

Bir yerde Hijikata' nin H' si geciyorsa, mayonezli laf alakasiz olur mu hic? :P İtiraf et, mayonezi Hijikata mi sevdirdi? :D Yoksa nasil tadi iyi olur mayonezin. ;( Cikolata tutkusu var Hijikata pilava mayonez doksun, ben de cikolata. Boyle de yakismaz miyiz birbirimize? ;(

15. Aa sonunda bi ankete sinir olmadim. :D 2014' un en iyi karakterlerindeki 1. den sonra bu anketteki 1. cok iyi geldi. :P

Gintama' da populer anket savasi vardi...

http://blogs.c.yimg.jp/res/blog-7e-ac/kougyo_songohan/folder/600819/41/9376041/img_8?1262963503

Sougo' nun 2. Hijikata' nin 3. olmasina cok uzulmustum. O yuzden bu ankette mutlu oldum kih kih kih.

( Avatarimin Kagura olduguna bakmayin. Agdhdjdjgh Hijikata bir baska. B) Yine de mayonezi sevdiremedi bana ama olsun. :P )

16. *Zeynep Abla nin hayali alinti mesaji*

(Telefona bir seyler oluyo. :( Neyse)

Aslinda soyle bir sey de var. Anime kotu yapilirsa az kisi izler, manhwasina da on yargilari olur. Al senin olsun yakisiklilari o zaman. :D Sonucta anime iyi olmasa bile manhwa devam edecek.

Buna uzulmene gerek yok. :D

Anime iyi olursa harika olur zaten. <3 Belki muzikleri de cok guzel olur. Karakterleri o zaman sana kalmaz gerci. ;(

Geci oylamazsan forumda "Noblesse Timi " kurup tum animeci kizlara karakterlerin en yakisikli resimlerini atariz bak. (M21 haric. Onu az kisi gorsun uhuuu. ;( )

Yine Noblesse kesfedilmis olur. B) Tabii animesiz haliyle. ;(

Ya bir oy bulunamazsa. :P

17. Bu seriyi çok çok sevmeme rağmen bazı şeyler olduğu gibi kalmalı diyorum -_- Vermiyorum oy moy <_< Zaten fazlaca kişi keşfettiği için karnım ağrıyorrr kıskanç insanım ne yapayım :D

Hic paylasimci degilsin. ;( İmzalamazsan her yerde Noblesse tanitimi yaparim. :D

Abla yapma etme, Frankenstein' in sacini ruzgarin savurdugunu dusun. Guzel sesini duycagimizi dusun. :(

Edit: Bir oy da benden. B)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.