Jump to content

yanki_99

Üyeler
  • İçerik sayısı

568
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

yanki_99 kullanıcısının paylaşımları

1. değiştirdim köyü mü olmuş
  2. Çok uzun zaman geçmiş ama Emel abla Görkem abi doğum gününüz kutlu olsun
  3. bu soru mu Fullmetal alchemist brotherhood tabi ki de her şeyi güzel bir anime ^_^
  4. yeni nick yeni bir sayfa

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Yanki kaç yaşındasın daha yeni sayfa açıyosun ne geçti başından anlat bi ara :)

3. yanki_99

yanki_99

anlatırım

4. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Yine eski haline getirmişsin adını ! O.O

5. yanki_99

Şapkalı Anime Karakterleri

c money of soul and possibility control animesindeki Maskaki
  6. yanki_99

E-Dergi Fan Art

HEM DE ÇOK İYİ OLUR
  7. yanki_99

anime lakabınız

PARLAK ŞEYTAN ÇIKARICISI
  8. yanki_99

Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

Bursasporu da ekleyin
  9. yanki_99

E-Dergi Fan Art

görevim var mı diye öğrenmek istedim oy verebiliyor muyuz diye ;)
  10. yanki_99

E-Dergi Fan Art

çizimler çok iyi ayrıca Ezgi abla ya da Emel abla ben de oy verebiliyor muyum ,dergideki görevim nedir
  11. yanki_99

İtiraf Köşesi

Büyük bir itiraf ediyorum , foruma ilk geldiğimde yanlış yaptığımda ablam(ezgi hep uyarırdı ve buna acayip sinir olurdum.Ama artık bitti baya iyi anlaştık. Bu yazı sigarayı bırakan bir herif var ya 45 yıldır sigara içiyorum diyen ona benzedi :lol:
  12. yanki_99

Koleksiyonunuz var mı?

Rozet koleksiyon oluşturuyorum.
  13. hakkında tamamdır profilime bakabilirsiniz =)

2. Paprika

Paprika

Hahah :D İyi güldürdün akşam akşam.Belgeselin bir dahaki bölümünü dört gözle bekleyeceğim.Başarılarının devamını dilerim. :D

3. Songena

Songena

Yorumlardan sonra merak edip okudum. Harika olmuş gerçekten. :D Fikrimi değiştirdim, şimdi yazmak istiyorum ama istesem de böyle farklı bir şey ortaya koyamam ki. :D

4. yanki_99

yanki_99

çok teşekkür ederim arkadaşlar

14. bilgi için çok teşekkür ederim :lol: Aslında bizim gerçek atalarımız (Hunlar) da öyleydi.
  15. yanki_99

Yankı Karakter Yorumluyor[2] Kirito Part 1

tamam sen kaç yaşındasın herkes mi büyük ya :lol:
  16. yanki_99

yanlış yazmışım :unsure:
  17. yanki_99

sasukeyi yorumlarım animeyi izleyeyim nasıl bir anime bilgi verir misin :lol: :lol: :lol: yorumlanız için teşekkür edrim
  18. yanki_99

kesinlikle :D :D
  19. Arkadaşlar öncelikle uzun bir ardan sonra Merhaba . Forumu baya özlemişim. :lol:. Çok uzatmadan 2012'in en çok izlenen animesi olan Sword Art Online'daki ana karakter olan Kirigaya Kazuto yani Kirito'yu tanıtacağım . Kirito'yu özetlemek gerekirse adam bi kız mıknatısı. Azimli, sadık ve hiç pes etmeyen bir arkadaştır kendisi -KİRİTO- Kirito bilgisayar ile arası çok iyi olan bir lise öğrencisidir. Bir gün Swort art Online diye bir oyunun betasını oynar. Gerçek oyun, ölüm kapananına dönüşür ve binlerce kişi ölüm tehlikesi altında kalır. Oyun 100 bosstan oluşur ve bu bossların hepsini öldürünce oyun biter.Karakterimiz Kirito bir an önce oyundan çıkmak ister. Gerçek oyun başladığında ilk boss ile karşılaşınca gösterdiği üstün başarısı yüzünden beta oyuncu olduğu anlaşılır. Bu yüzden bu uzun yolda kendi başına yürür bu onun daha güçlü olmasını sağlar ta ki güzeller güzeli Asunayla karşılaşıncaya kadar :lol:. VE bosslar geçer 1. ,2.,3.,... hazine odasına gelirler. AHA, bir yaratık . Arkadaşları teker teker ölmeye başlar ve Kirito yılın Oscar'lık bir hareket yapar Asuna yüzünden üye olduğu grupla bir bossa gider.Bossu zor olsada geçerlerler. Herkesin canı yarıdan az bakar başkana canı çok az inmiş tekrar bakar ne fark etsin... Savaşır savaşır adam tam Kirito'yu öldürüken Asuna Kirito'nunönüne atlar ve Kirito'nun kucaklarında ölür. Kirito'nun devreler yanar çıldırır ve tam o da ölürken Asuna'nın kılıcını adama sapla ve oyun biter. GENEL Karizma %100 Zeka%88 Güç%90 Kız tavlama :D %150
  20. yanki_99

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

şunu da ekleyeyim :lol: :lol:
  21. yanki_99

Naruto Çizimlerim :))

pane'i biraz daha iyi çizebilirsen daha güzel olur :lol:
  22. yanki_99

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

animede olan komik bildiğim çeviriler burada ben de bir tane paylaşayım
  23. uzun bir aradan sonra tekrar merhaba

2. Songena

Songena

hoş geldin yankı :)

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Yan gelmiş yan :)

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Hoş geldin little bro. Özlettin.. :(

24. Tekirdağ'da da oluyor ama Antalya 'da yok herkes gibi keşke bende olsaydım diyorum senin adına sevindim ama. :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.