Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İletiler bölümüne Ohayou_Kerem kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Gel birlikte utanalım. .D :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Amann animelerde çok konuşulacak bir şey yok. :D 

Ben o kestirme işini yapamıyorum eğer yaparsam da iğrenç bir baş ağrısı beni bekliyor oluyor. :D 

Hahaha olur :D :love-onion-head-emoticon:

Bir yerden sonra evet haklısın çok konuşulacak bir şey kalmıyor :D

Aa neden acaba? Aksine bana da iyi geliyor tabi ikindi uykusu hariç o baya berbat bir şey. Şu tarz bir durum oluyor ikindi uykusunda :D

Spoiler

syncdes, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Uykun yetmediyse tabii en iyi seçenek uyumak. :D

Yok o zaman yeni başlamıştım da sakin sakin okuyorum, öyle elime alıp 1-2 günde bitirme şeylerini lisede bırakmıştım. :D Aynen hem ütopya hem distopya içeriyor. Film olsa güzel olur diye de düşünmedim değil. Hatta ben kendi hayalimde çektim filmi. imdb +7ye de koydum. Hahah.

Sen bunu demeye kalmadan ben rüya görmeye başlamışım bile :D

Ah ah... Lisede Harry Potter okumak için sabahladığım günler olurdu... Hey gidi hey :D Hem ütopya hem distopya demek. Zaten tüm distopyalar, bazı kişilerin ütopyası değil mi azizim :D 

Oo siz filmi çektiniz yayınladınız puanladınız bile haha :D Bize izlemesi kaldı :D

2. pegasusejder, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen öyle. :D 

Hahaha rica ederim, senin gibi birisini aramızda görmek bir şereftir. :D 

Hahaha türkanime forumunu türkkitap forumuna çevirelim. :D 

Ooo hater naber?

Haha utandırıyorsun :loveloveplz: Teşekkür ederim :D

Bu gidişle öyle olacak, animelerden çok kitaplardan konuşuyoruz :D

syncdes, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Uykuyu defetmek biraz zor oluyor umarım başarırsın. Bu aralar öyle uyandıysam gün sonuna kadar uykulu oluyorum. :)

Bu geçen dediğim ithaki bilim kurgudan "Çocukluğun Sonu"  Farklı bir şekilde, gerçekte gerçekleşecek bazı şeyleri işlediği için sanırım etkilendim. Beklediğim sonu biraz daha farklı göstermişler Daha ayrıntılı betimlemeler vardı. Hoşuma gitti bu kadar derin düşünmesi yazarın.

Valla zaten zar zor uyuyorum o yüzden hazır boşken birazcık kestireyim diyorum :D

Aa evet bahsetmiştin, ben onu bitirdin zannediyordum xd. Zaten kitabın isminden belli, hafif distopik bir bilim kurguya benziyor. Genelde sonları çarpıcı olur böyle kitapların. 

3. pegasusejder, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Burada söyledim. :D 

Ay o koştur koştur ders koyan hocalar... :D 

Yani sonuçta insan hali bir şey, ne kadar uğraşsan da bu pek değişmez gibi. :D 

Haha yani işte seni hızlı ısındırdım ortama fena mı yaptım? :D 

Böyle geldik böyle gideceğiz artık :D

Haha yok canım iyi yaptın tabiki :D Sayende daha rahat alışabildim, forumdaşlığın için teşekkür ederim :D

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi öğleden sonralar, hayırlı cumalar. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:
    Umarım mutlu bir gün geçiriyorsunuzdur. Daha da mutlanarak günü bitirirsiniz inşaallah. :D Ben niye şimdiden günü bitirdim bilmiyorum. Allah Allah.. Kitabımı bitirdim bugün bir de biraz garip düşüncelere daldım. Ürperticiydi her ne kadar inanmasam da. :D 

Hayırlı cumalar sana da :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Benimki hafif uykulu bir gün, umarım senin de günün güzel geçiyordur.

Maaşallah, forumdaki herkes kitap kurdu :D Ne okuyordun? Seni nasıl etkiledi bu kadar merak ettim.

4. pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de kitap okudum, azıcık hayal kırıklığıydı benim için. :/

Hee iyi etmişsin, haftaya tatil miymiş? O kadar takip etmiyorum. :D Ben de iyiyim, kitap okudum.

Ben de geç uyurum ama hemencecik uyanırım. :D Sanırım bu konuda zıtlık yaşadık. :D Hahaha bekleriz. :)) 

Haha maşallah böyle enerjik olmak güzeldir, bizlere de enerji veriyorsun. :) 

Hahaha yani arada kullanılır ona bir şey demiyorum ama sen bayağı bayağı her cümleye resmiyet katıyordun. :D 

Hayal kırıklığı mı? Ne okudun merak ettim?

Aynen öyleymiş ama bir hocamız hemen dersimiz gidiyor diye yarına bir telafi dersi yapıştırdı :D

Haha aynen burada bir zıtlığımız oldu :D Uğraşıyorum böyle olmamak için ama bünyem böyle yapacak bir şey yok :D 

Her cümlemin dilekçe ciddiyetinde olduğunu kabul ediyorum :D Yeni bir ortama girdiğimde böyle oluyorum :D Aslında yüz yüzeyken çok daha kolay kaynaşırım, burada böyle oldu nedense :D

5. Freesia, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim bende dersim bitti takılıyorum. :D Uzun bir aradan sonra tekrar çevrilen bir webtoon vardı da, olay örgüsünü tamamen unutmuşum o yüzden bende baştan okuyorum. :D 

Aslında siz derken çoğulluktan dolayı kullanmıştım ama Arada böyle konuşmak hoşuma gitmiyor değil. :3

Mis gibi aktivite :D İyi okumalar. Benim de dersim şimdi bitti biraz anime izleyeyim.

Bazen "siz" kullanımı benim de hoşuma gidiyor fakat bu konuda @pegasusejder beyefendinin uyarılarından sonra alıştım kullanmamaya :D 

6. pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın, inşallah senin de öyle geçer. :) Nasılsın?

İyiyim teşekkürler, dersteyim şuan. Ders aralarında da buraya bir geleyim dedim. Haftaya okul tatil edildi, sanırım bayram ile birleştirdiler :D Sen nasılsın?

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet, genelde uykum hafiftir. :D Yani bir yandan iyi bir şey bir yandan da saçma sapan bir ses oldu mu uyanıyorsun uykun bölünüyor o yandan kötü. .D ama yine de uykumun hafif olmasını tercih ediyorum, çünkü bir işin varsa ve uyuyakalıyorsan bence gayet kötü bir durum. :) 

Ben de iyiyim, neler yapıyorsun? 

Benim uykum çok ağırdır :/ Çok zor uyurum ama uyudum mu da tam uyurum kısacası :D Hayatımda bir çok şeye uyuyarak geç kaldığım olmuştur. Sunumlardan tut da sevgili buluşmalarına kadar :D Bu konudaki acı deneyimlerimi isterseniz bir ara anlatırım, feyz almış olursunuz :D 

7. Aysenurkrk, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

Bır sey anlamadım:whaaat3-onion-head-emoticon:

Haha iyi anlatamadım sanırım pardon. Rahatım, huzurlu bir ruh halindeyim demek kısaca :)

pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmm evet ben ramazana özel hafif tutuyorum biraz. :D Evet esneklik de önemli, ben de esnesem iyi olacak. :) 

Haa anladım. Ben de hazır evdeyken biraz yüklenmek istedim açıkçası :D Evde otur otur iyice kalas gibi oldum biraz esnemek iyi geldi :D Yoga yapınca sağ omzum ile sol omzumun da aynı esneklikte olmadığını fark ettim :D 

8. Freesia, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Sporla hiç aram yok. Arada sırada bisiklet binerdim, şimdi malum korona da var iyice saldık göbeği. :D

İyiyim bende, akşamki yemeği ısıtıyorum. :D

Haha sporu çok tavsiye ederim. Benim için terapi gibi oluyor :) Yapamasam bile yoga yapmaya çalışıyorum, çok iyi geliyor. Moralin bozulunca ne sigara ne alkol, hemen biraz antrenman yapıyorsun tüm  dert tasa gidiyor :D

Aysenurkrk, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Chıl chıl takılmak ne demek 

Chill İngilzce'de soğuk mânasına geliyor, "cool" kelimesi yerine de kullanılabiliyor. Rahat rahat takılıyorum, huzurluyum anlamında :) 

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh oh ne güzel. :) Bir ara iftar öncesi deneyeyim diyordun, yapabildin mi? :D 

Haha aman ne olacak ya? :)) 

Benim antrenmanlar bir tık ağır gibi, iftar öncesi yeterince enerjik hissedemiyorum. Onun yerine öğleden sonra boşsam yoga yapmaya başladım. Kas yapısı arttıkça vücut esnekliğini elden bırakmamak lazım. Baya rahatlatıyor bu arada :D

9. XOON, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba benim pek arkadaşım yok 13 yaşındayım 

Merhabalar hoş geldin :) Umarım burada bir sürü arkadaş edinirsin kendine. Naçizane tavsiyem, burası hem selam verip hem de kendini tanıtma bölümü olduğundan biraz kendini tanıtabilirsin. Hobilerinden, sevdiğin animelerden bahsedersen ortak zevklere sahip birilerini bilmen daha kolay olur :) İyi forumlar dilerim.

10. Aysenurkrk, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba sıteyı 2 yıldır mı ne kullanıyordum ama kaydolmamıstım yenı oldum   sanırım animeler hakkıda konusmak ıstegı yuzunden favorı serım yok ama sevdıklerım var tabıı sovduklerımde daha cok gızem polısıye gerılım korku joseı shoujo harem falan ızlıyorum dıger aksıyon falan ızlerımde en agırlıklı bunlar 

Doğru yere açmışsın :D Hoş geldin, iyi forumlar dilerim :D

11. pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ohoo o benim için de geçerli. :) 

Haha sende bahtsızlar kulübüne üyesin galiba :D

murat1445, Şimdi tarihinde yazdı:

iyi gidiyor ya ne olsun işler yavaş yavaş açılıyor. bu arada animeye dalmıştım foruma bakmayı unuttum:/

Oh iyi iyi açılsın ya, çark dönsün en azından. Olsun önemli değil ben de geç gördüm zaten :D İyi seyirler

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.