Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İletiler bölümüne Ohayou_Kerem kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha kime niyet, kime kısmet diyelim şimdi Kerem'ciğim. :) 

Ankara'ya yolunuz düşerse bakarız şimdi söz vermeyeyim. :D

Haha bu işler biraz öyle ne yazık ki :D

Hahaha bak bak laflara bak :D 

Freesia, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende İstanbullu sayılırım. 7 yaşına kadar Küçük köydeydim. Bir ara yolum düşerse misafirin olmaktan onur duyarım. <3 

Haha Küçükköy bana yakın sayılır pek bilmesem de oraları :) Tabi ki de, beklerim efendim :D

2. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Krizi fırsata çevirmeye çalış, geliştirebildiğin kadar geliştir kendini. :) Benim de 1 sene uzamıştı okul ve geçen dönem ortalama yükseltmeye çalıştım ve yaptım diyeyim. :) 

@burakwoz benim de durumum aynı sayılır, hala yükseltme aşamasındayım :D Belki bölümü seversen DGS ile 4 yıllığa tamamlamayı bile deneyebilirsin :)

3. burakwoz, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Röntgen,Mr gibi görüntüleri çekicem umarım yani. Bölümle ilgili senin sahip olduğun bilgi kadar bilgiye sahibim desem yeridir. İzmir'de okumak için seçmiştim. Epey eğlenceliydi üniversitede geçen yarım dönem tadı damağımda kaldı. Emojiler cidden güzel bende denemeliyim. :magic-right-crazy-rabbit-emoticon::whaaat3-onion-head-emoticon::magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

Aa anladım. Haha demek öyle, yeni başladın sen de demek ki :D İzmir okumak için fena bir şehir değil. Eğlenceli olabiliyor ve daha sessiz sakin (İstanbul'a nazaran :D). Sorma ya, benim son senem ama kampüs hayatını özledim şahsen.

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Güzel dövüş mangası arıyorsan holyland'a bakabilirsin, belki okumuşsundur bile ama yine de söyleyim dedim :D

Kimseyi etiketlememişsin ama galiba bana söyledin :D Kenichi'den sonra vurdulu kırdılı içerik kotamı doldurdum sanırım ama tekrardan canım çekerse bakmak isterim, ekleyeyim listeye :D

Eğer bana söylemediysen, bu yazdıklarımı yazmadım say :D

4. pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha evet tatlı bir seridir. :) Zaten o ending şarkısına herkes bayılıyor. :D Ben ara ara o halde dolanıyorum. :D Ben de genelde hislerimle hareket edip canım ne tarz isterse onunla ilgili bir anime bulup izlerim. :) 

Aklıma bir şey gelirse derim o zaman. :D Ergo Proxy'i de izlersin artık, güzeldir. :) 

Zaten diğer türlü zoraki oluyor biraz, zevk alamıyorsun. Zevk alamadıktan sonra da yapmanın bir manası yok.

Tamamdır. Aklımda, bakacağım ona da :whistling-onion-head-emoticon:

5. burakwoz, Şimdi tarihinde yazdı:

Memnun oldum. Burak bende. Tıbbı görüntüleme okuyorum bende. Genel olarak iyiyim teşekkür ederim . Sen nasılsın ?:floating-crazy-rabbit-emoticon: bu arada emojiler epey zevkliymiş burda 

Memnun oldum Burak. Tıbbi görüntüleme mi? Tam olarak ne oluyor o? Cahilliğime ver :D

İyiyim ben de, okul, iş, hobiler arasında, aynı oda içerisinde yatağımda yuvarlanarak geçiyor günler. 

Buradaki emojiler muazzamlar ya :D Bak en sevdiğim kombinasyonu yapayım sana;

:magic-right-crazy-rabbit-emoticon::super-onion-head-emoticon::magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

6. pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha güzel gidiyor mu bari? :D Vay be artık hiçbir şey demeden insanlar başlıyor demek. :D E gelseydin öneri de verirdik yani. :) 

Şu ana kadar çok tatlı :D Endingdeki şarkı muazzam, birkaç gün boyunca evde "dango, dango, dango, daikouzoku" diye dolaşacağım galiba :D Bu tarz zamanlarda hislerimle hareket etmeyi seviyorum genelde. Şöyle bir karakterlere, çizimlere bakıyorum, içime sinerse direk başlıyorum :D 

Haha biliyorum biliyorum burası benim jokerim. Sizlerden öneri alma hakkımı en umutsuz anlarıma saklıyorum :D Bundan sonra da Ergo Proxy var aklımda. Ama benim sormama da gerek yok, içinden gelirse "Kerem hemen ....'ya başla mutlaka izlemen lazım" diyebilirsin :D

7. burakwoz, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani blimiyorum açıkcası. İnsanlarla tanışmak,konuşmak istiyorum ama sosyal medya ve forum sitelerinde insanlara yazıp konuşmak beni oldu olası germiştir. Kişilerin yüzünü göremediğim ,yaşını bilemediğim için hem hitap şekli hemde konuşulacak konular hakkında çıkmaza giriyorum bazense tamamen unutuyorum.  :depressed1-onion-head-emoticon: Teşekkürler.

İnsanlarla tanışmak konuşmak bazen çok zor olabiliyor fakat burası çoğu ortama nazaran daha sıcak bir ortam o yüzden çekinme lütfen. Forum kurallarını gözettiğin sürece burada istediğin şekilde takılabilirsin :D

O zaman buzları kırmak adına ben başlayayım; Adım Kerem, 21 yaşındayım, mühendislik öğrencisiyim :D Genelde samimi konuşmalar hoşuma gider o yüzden "siz"li hitap etmene gerek yok bana karşı :D 

Nasılsın? Nasıl gidiyor?

8. exdegie, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese merhaba,bir süredir anime izliyorum ama foruma kaydolmak daha yeni aklıma geldi-
    Yaklaşık 2 yıldır Japon kültürüne büyük bir ilgim var,türü bana hitap etmese de genel anlamda ayrım yapmadan anime izlemeye çalışmışımdır.Çevirmen arkadaşlara büyük minnettarlığımı iletmek isterim.Belli başlı animeleri izlesem de soru sorsanız yanıtlayabilirim sanırım.Anime manga tarzı konularda unutkan değilimdir tam tersi aslında,ama daha dün forum için kurduğum şifreyi bile 5 dakika sonra unutabilirim belli olmaz,pek bir özelliğim yok ama herkesle tanışmaktan memnun olurum:bye2-onion-head-emoticon:
    (kuralları birkaç kere okudum ama hala bu konu açma konusunu pek anlayamadığım için yanlış yere konu açmış olabilirim şimdiden pardon-)

Hoş geldin tekrardan. İstediğin konu çekinmeden yazabilirsin :) Her türlü muhabbet için de mekana bekleriz :D İyi forumlar :whistling-onion-head-emoticon:

9. burakwoz, 13 saat önce tarihinde yazdı:

İsmim Burak. 21 yaşındayım. Yaklaşık olarak 13 yaşından beri anime ve animasyon türünde izlenebilir içeriklere ilgim olmuştur. Son 2 senede ciddi anlamda animelere(tabiri caizse) gömülmüş haldeyim. Buraya hem insanlarla tanışmak hem de başta bu siteyi kuran insanlar ve fansub görevlileri olmak üzere emeği geçen herkese minnettarlığımı ve teşekkürlerimi sunmak için kaydoldum.Uzun zamandır bu siteyi kullanıyorum ama yeni aklıma geldi .Kuralları okudum ama umarım yanlış yere konu açmamışımdır. Teşekkürler.

Hoş geldin dostun. İstediğin konuda çekinmeden yazabilirsin. Her türlü muhabbet için de mekana bekleriz :D

10. pegasusejder, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Bana ortaokulda annem zorla Suç ve Ceza'yı okutmuştu ama okumamıştım, sonra lisede kendim tekrar karşılaşmıştım ve günler içerisinde bitirmiştim. :D Bence bi ön yargını kırıp tekrar dene. :D 

Haha iyi yapmışsın valla. Ben hep baltalı kısımlarda bırakıyordum ki başları oluyor zaten :D Bir şansımı deneyeceğim tekrardan :) :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

syncdes, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Sinemalar her ne kadar uyku alanım olsa da canım arkadaşlarımla öncesi ve sonrasında yaptığımız onca şeyle birlikte sinemaları da özledim. :D

Destan'dan çok böyle hayali bir varlığın adı hissi vermişti bana. Tinkerbell gibi. :P Bakmam muhtemelen ama inşaallah bakarım. :D

Küçükken okuduysan ve ön yargı da işin içindeyse genelde beğenilmiyor ama bence bir şans daha ver. :D

Sinemada uyuyan arkadaşlarıma çok kızardım ben :D Paranız boşa gidiyor diye uyandırır zorla izlettirirdim :D Bunu bile özledim bak, gerçi onlar özlememişlerdir :D

Haha anladım :) Ben söyleyeyim de, belki bakarsın işte :D

Evet işte biraz önyargım var ama sizlerin hatrına denemek istiyorum tekrardan :D 

11. syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben genel olarak film izlemiyorum çok uzun geliyor. :D Çok ilgimi çekmediği sürece yani o da nadir. Daha da açmayayım kitabı ben en iyisi. Hahah.

İlk öğrendiğimde her yerde kullanır idim. :D İzlemedim ama yine de filmi.. 

Dostoyevski benim en sevdiklerimdendir ama Tolstoy kitapları da tatmin eder beni. Ya ben normalde çok çabuk gerilirim, korkarım ama Dostoyevski'nin gerginliği beni bağlıyor. :D

Filmler uzun oluyor cidden hak veriyorum bu konuda. Çok merakla beklediğim bir film yoksa ben de izleyemiyorum :D. Eskiden sinemaya felan gidiyorduk bahane oluyordu ama o da yalan oldu artık :D

Haha güzel kelime bulunca direk imzası yapıyor insan :D Netflix'te vardı galiba, bakarsın belki.

İkisi de üstadımızdır saygımız sonsuz :D Nasıl ya? :D Beni bağlayamıyor bir türlü.

Ben sekizinci sınıftayken Dostoyevski okumaya çalışmıştım, okuyamamıştım :D Ondan beri biraz ön yargım var diyebilirim. Tolstoy'un dili daha akıcı geliyor, beni çekmeyi başarıyor bir şekilde o yüzden favorim kendisidir :D 

12. syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sana da tünaydınlar. :)

Ben dediğim gibi çok nadiren bilim kurgu okuduğumdan haklarında da pek bir bilgim yok.. Kardeşimin kitap kulübü var halen online olarak yürüttüğü orada karar verilmiş bu kitaba. Ben de kitaplıkta görünce başladım dediğim gibi iyi gidiyor. :) Dünya istilası kurgusu. Okursan haber edersin, üzerine konuşuruz. :)

Adında Odyssey geçen tüm kitaplar, filmler beni çeker. Kelimeye karşı ayrı bir zaafım var cidden. Filmini çok kez televizyonda gördüğüm o kitap ayrıca sanırım. :D Ben edebi romanları özledim biraz Rusya taraflarına doğru gideceğe benziyorum elimdeki kitaptan sonra. :D

Haa anladım. Ben nedense bilim kurgu filmlerini izleyemiyorum biraz cringe geliyor galiba :D Kitaplarda hayal gücü ön planda olunca daha hoşuma gidiyor galiba :D Oo dünya istilası, tam da şu an okuduğum kitabın konusu da aynı, (Dünyalar Savaşı). Olur olur, okursam konuşalım mutlaka :)

Söylenişi güzel bir kelime :) Evet doğru filmi de var, Kubrick çekmişti yanılmıyorsam, filmi de baya sevilir.

Rus romancılarda sadece Tolstoy okuyabiliyorum ben, Dostoyevski felan beni fena sıkıyor, duvarlara üzerime geliyor okuyunca :D 

13. syncdes, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İthaki bilim kurgu demişsin, Ben de "Çocukluğun Sonu"nu okuyorum. Bayağıdır bilim kurgu okumamıştım o yüzden şimdilik bayağı iyi ilerliyor. Ama bundan sonra bilim kurgu okumayacağım bir süre. Çok sevdiğim bir tür değil. :D Okumadıysan bunu oku ama, değişikmiş.

Günaydııın. 

İçeriği Görüntüle

Günaydııınn :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Halihazırda zaten birkaç tanesini okudum ama Çocukluğun Sonu'nu bilmiyordum, bakacağım mutlaka :good-job-onion-head-emoticon: Bundan sonra büyük ihtimal Bram Stoker'dan "Dracula"ya başlarım, ondan sonra Çocukluğun Sonu'na da bakmak isterim :)

Aslında bilimkurgudan ziyade fantastik seviyorum ben ama bazı kitaplar okutturuyor kendini bir şekilde mesela; 2001-Space Odyssey. 

14. Pseudohomophylus, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Amin ^^ İnşaallah. Ben de Allah senden ve senin gibi düşünenlerden razı olsun diyeyim:onion_yep_by_7anime7drawer7: 

Bu ülke ve içindekiler beni daha çok üzecek, ben de böyle böyle büyüyeceğim.

İnsanlara da alışıyorum. Çeşit çeşit, renk renkler. Sevmesem herhalde onlarla aynı gökyüzü altında nefes almaya dahi katlanamazdım.

Ben de yavaştan müsaadenizi ister, meçhule dalmaya niyet ederim.

Hepinize iyi günler, umarım hayalleriniz hayal ettiğinizden daha güzel ve hayırlı şekilde size döner 

Seviliyorsunuz dutluk sakinleri kendinize cici bakın:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:  

Homhom kaçar:happiness-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Alakasız ama ben izlerken acayip keyif aldım siz de izleyin^^

İyi geceleer :bye1-onion-head-emoticon:

15. Pseudohomophylus, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Umarım sonuçlar da güzel gelir o zaman :cheer1-onion-head-emoticon: 

Hocalar ve onların alt türlerini severizzz hepsine selam olsun:tuzkistrokeplz:

İleride telafi için uğraştırmasınlar  diye işimi biraz da garantiye almak istediğimden bunu yaptım. Aynı zamanda şurada mezun olduktan sonra Covid var ben çalışamam deme gibi bir lüksüm yok olması gerekeni yaptığımı düşünüyorum.

Nadide olan her şey kıymete biner misali asistanların yüzünde güller açıyor beni görünce :whistling-onion-head-emoticon: 

Esneklik olduğunu düşünmüyorum, hastane ve hastanenin kendi arkasını garantiye alma çabaları olarak görüyorum.  Temmuz-Ağustos'ta yaşadıklarımızı bilsen tövbe böyle demezdin. 

Ben de öyle umuyorum :D

Haha aynen öyle :D

Oo maaşallah görev bilinci desen var :D Şaka bir yana böyle düşünmen takdire şayan, bu ülke genelde senin gibi düşünen insanları üzmeyi pek sever ama umarım sıkıntı yaşamazsın. Haha asistanlar da taze kan arıyor demek ki :D

Hm anladım, yaşayan olarak sen biliyorsun tabi, ben o ortamı hayal dahi edemiyorum. İnsanın çelikten sinirleri olması lazım. Ne diyim ki, Allah bol bol sabır ve kolaylık versin :admire-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.