Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İletiler bölümüne Ohayou_Kerem kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Haha kusurluk bir durum yok merak etme. :) Kolay gelsin, neyde çalışıyorsun? Ben de anime izledim, kitap okudum, öyle işte. :)

Bir fizyoerapi şirketinde çalışıyorum. Cihazların elektronik ve yazılımlarını yapıyorum ama part time tabiki maksat harçlık çıksın :D

Oo çok güzel, ben de yatmadan önce 3 bölüm Kekkai Sensen izlemiştim, bir an önce eve dönüp devamını izleyesim var :D

Ne okuyorsun bu arada? 

2. jesustod7, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Yeni bir şeyler deniyorum hep zaten sorun sıkılıp daha başındayken bırakmamda başlıyor aslında bir şeye ne kadar heveslenirsem hevesleneyim bir noktada yoruluyorum (sıkılıyorum), ama bu da geçer elbette sonsuza kadar sürmez.

Bundan sonra yazacağım hep sanırım, teşekkür ederim iyi ki varsınız (ne varsa eskilerde var)

Aynen öyle, geçici bir süreçtir. Hem çok sevdiğimiz şeylerden de bazen sıkılabiliriz, olur öyle yani.

Rica ederiz ne demek :loveloveplz: Yardımcı olabilirsek ne mutlu.

3. jesustod7, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haklısın, biraz da yalnız olduğum için bir motivasyon bulamıyorum aslında, pandemi vesayire derken iyice yalnızlaştım diğer herkes gibi. İnsan tek başına kaldığında uzun vadede hiçbir şey yapmak istemiyor, en azından benim için böyle. :sleeping-crazy-rabbit-emoticon:

Kesinlikle haklısın. Fakat az olsa kendini motive etsen, biraz zorlasan gerisi gelir bence. Çoğumuz bir hevesle, gazla bir şeylere başlıyoruz ama bu hattaki en önemli şey istikrar. Az veya çok her gün bir şeyler yapmak, devam ettirmek. Ayrıca yalnız hissetmene gerek yok, kimse yoksa bile burası var :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

Bir sıkıntın olursa yaz buraya, gereken gazı biz veririz sana :admire-onion-head-emoticon:

4. ybo, 4 saat önce tarihinde yazdı:
    • selamlar, bu ara romantik, okul, yaşamdan kesitler, komedi, dram karışık olan animelere baya sardım. Baya bir araştırdım fakat alttaki örneklerdeki gibi anime bulamadım. Sizlerden öneri almak için foruma kayıt oldum. Toradora, The Pet Girl of Sakurasou, My Teen Romantic Comedy, Teasing master takagi San, Golden Time, Bunny Girl Sepnai tarzı romantik/dram/komedi anime arıyorum. kafama göre bir türlü anime bulamadım. önerileriniz var mı?

Kanojo:3D real girl (2 sezon), Kimi ni Todoke, Ore Monogatari, Sukitte ii na yo. Bunlar son zamanlarda en çok sevdiklerimden, senin istediğin tarzdalar, bakabilirsin.

5. pegasusejder, 57 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet çevremdekilerin yaklaşık 2 hafta sonra oluyor, bizimki niye erken acaba? :D Teşekkür ederim, sana da şimdiden başarılar. :)

Okuldan okula değişiyor tabi. Benim çevremde de en geç girecek benim, bazılarının çoktan bitmiş bile. Aslında daha erken olmasını isterdim, oruçlu vizeye girmek farklı bir deneyim :D Geçen sene de finallere öyle girmiştim. Teşekkür ederim :D

6. Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Bu çok mantıklı aslında. :) Ama teknolojik yunuslar diyince ben onları da biraz robotumsu olarak düşünüyorum. Hani böyle bir gözlerinden lazer falan saçıyorlar gibi. :) Yoksa tabii ki de ben de yunuslara zarar vermek istemem.

Benim aynı şey Lise 2 için geçerli. O zamanlar çarşamba günü 2 bilgisayar dersimiz vardı okulda, ben genelde anime izleyip minecraft oynardım.

Need for speed benim de en sevdiğim bilgisayar oyunlardan biri. Belki de 7 yaşımdan beri oynuyorumdur ara sıra, bana araba sürmeyi öğreten :), şimdi ehliyet almak için bu kadar heyecanlı olmamın en büyük nedenlerinden biridir.

O lise ortamı gerçekten muhteşemdi. Biz bir de bilişim kulübündeydik arkadaşlarla, bilgisayar odası hep bize kalırdı. Bir de ses sistemi vardı, nfs oynarken arkadan tokyo drift şarkısı açardık :D:D

Düşününce nasıl üniversite kazandım bu kafayla hayret ediyorum :d

7. Ari01, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Soru 1 : (Karşılaştığım en ilginçlerinden biri ^^) İnsanoğlunun kaderini tekrar çizecek en büyük ve son savaşı; robotlara karşı mı, teknolojik anlamda çağ atlamış yunuslara karşı mı, yoksa zombi olarak tekrar dünyaya dinozorlara karşı mı yapmak isterdiniz?                                                                                                                                                                                                                                                                           Soru 2 : İstediğiniz herhangi bir yaşta olma hakkınız olsaydı hangi yaşı seçerdiniz? Seçtiğiniz yaşta 1 hafta olacaksınız?                                                                    

Sanırım robotlara karşı ya, canlı varlıklara karşı olunca bi' pişmanlık hissi yaşardım ama robotu alır parçalarım acımam yani :D

Lise 3'e giderdim. O zamanlarım gerçekten çok güzeldi, bilgisayar odasında need for speed underground oynardık arkadaşlarla :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.