Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum yanıtları bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çince deyip geçmemek lazım King's Avatar on numara çizimlere sahip bir anime olmuş... Müzik de yakıooooooo!!!!

2. Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiyon, romantizim ne arasanız var bende... Çok çeşitlilik iyidir 

3. Hasretlik yarın sona eriyor uzun zamandır yolunu gözlediğimiz Shingeki No Kyojine artık kavuşuyoruz.

4. Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğunu ve inşallah angut biri olmadığını umuyorum düşünüyorum.

5. Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğunu ve inşallah angut biri olmadığını umuyorum düşünüyorum.

6. Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 

7. Şu netlix denen zımbırtının çıkaracağı death note trailer'indeki görüntüler bende şöyle bir algı oluşturdu.Light tam bir ergen olacak sevgili aşk meşk muhabbetleri

L' (L zaten siyahi bir arkadaş olmuş) ırkçılık karşıtıyız L'yi siyahi yaptık.Bak koçum beyaz adamı zenci yapıyorsunuz arkadaşım bu üstü örtülü sempatizan ırkçılığı nefret ediyorum şöyle olaylardan.

kötü bir seri olacak ama ergen tayfayı tav edecektir diye düşünüyorum vampire daires 4.sezon sonrası gibi olacaktır kalitesi.

8. Şu netlix denen zımbırtının çıkaracağı death note trailer'indeki görüntüler bende şöyle bir algı oluşturdu.Light tam bir ergen olacak sevgili aşk meşk muhabbetleri

L' (L zaten siyahi bir arkadaş olmuş) ırkçılık karşıtıyız L'yi siyahi yaptık.Bak koçum beyaz adamı zenci yapıyorsunuz arkadaşım bu üstü örtülü sempatizan ırkçılığı nefret ediyorum şöyle olaylardan.

kötü bir seri olacak ama ergen tayfayı tav edecektir diye düşünüyorum vampire daires 4.sezon sonrası gibi olacaktır kalitesi.

9. Şu netlix denen zımbırtının çıkaracağı death note trailer'indeki görüntüler bende şöyle bir algı oluşturdu.Light tam bir ergen olacak sevgili aşk meşk muhabbetleri

10. Sokağa çıkıp "Naruto bittiiiiiğğğğğğ" diye bağırıp, hönküre hönküre ağlamak istiyorum :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

11. Sokağa çıkıp "Naruto bittiiiiiğğğğğğ" diye bağırıp, hönküre hönküre ağlamak istiyorum :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

12. Drama hareket demekmiş. Neden böyle bir kelime anlamı var bilmiyorum ama benim için en iyi tür dramdır.

13. İyi-dürüst biri oldun mu yandın. Öyle yaşamak zor bu zamanda.

14. İ-çer-de-ma ( ◡́.◡̀)\(^◡^ )

15. Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 

16. Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 

17. İmzalarınıza dikkat edin. Olur ya kural dışıdır ve siliniverebilir... 

18. http://figurex.net/buyuk-teori-one-piece-finali/

Aklıma yattı benim yorumlardaki görüşleri okumadım çünkü genelde bu tarz konuların altına yorum atan kişiler cinstir. D harfinin teorisinden sonra okuduğum en güzel Teori idi

19. http://figurex.net/buyuk-teori-one-piece-finali/

Aklıma yattı benim yorumlardaki görüşleri okumadım çünkü genelde bu tarz konuların altına yorum atan kişiler cinstir. D harfinin teorisinden sonra okuduğum en güzel Teori idi

20. Gintama'ya yeniden başladım 28. bölüme kadar izlemiştim 2015 yazı şimdi tekrar izleyince gülmediğim bazı bölümlerde güldüm olumlu bir şey olsa gerek ancak bazı bölümler sıkmadı değil şuan 13 deyim bakalım nasıl ilerleyeceğiz.

21. Gintama'ya yeniden başladım 28. bölüme kadar izlemiştim 2015 yazı şimdi tekrar izleyince gülmediğim bazı bölümlerde güldüm olumlu bir şey olsa gerek ancak bazı bölümler sıkmadı değil şuan 13 deyim bakalım nasıl ilerleyeceğiz.

22. İmzalarınıza dikkat edin. Olur ya kural dışıdır ve siliniverebilir... 

23. Gintama'ya yeniden başladım 28. bölüme kadar izlemiştim 2015 yazı şimdi tekrar izleyince gülmediğim bazı bölümlerde güldüm olumlu bir şey olsa gerek ancak bazı bölümler sıkmadı değil şuan 13 deyim bakalım nasıl ilerleyeceğiz.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.