Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

İletiler bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hoş geldin Aybüke.  ^_^  

Bende senin başlığına güldüm baya.  

Uçan araba hayali oluyorsa uçan terliklerde olabilir :D

karamelli cadı saçlarım karamel rengine çok yakın olduğu ve kendimde şirin çocuksu ve renkli biri olduğum karamelli cadısıda çevremde bana cadı tatlı cadı başımın tatlı belası diyen çok ondan cadı :) başlığa gelirsek ; sitedeki adım crazyac de onun için 

Hoş olmuş güzel olmuş sevdim ben bu nicki :D

2. Anladığım kadarıyla bunları diğer Rock gruplarından ayıran şey erkek olup kız gibi giyinmeleri.İlginç ve garip.

Ama gerçek düşüncelerimi açık açık söyleyecek olursam

Aslında ders olmalı bize çünkü bir savaşı kaybedince böyle oluyor işte.Sizin Kültürünüzü öyle bir değiştiriyorlarki benliğinizi unutuyorsunuz.(Bknz:İkinci Dünya Savaşı)

Japonya ve japonlar hakkında hiç birşey bilmediğini düşünüyorum :D bu olayın savaşı kaybetmeleriyle alakası yok...

Sadık altun ön yargılısın adamlık ne zamandır tipte oldu len....

3. HITT-Sakura Romance varmış mesela şarkı dosyaların içinde...MaleRose-Rose dediğim gibi bi kaç grubun ismini alıp indirmiştim ileride diğer parçalarınıda indiririm unutmayayım diye :D vakit buldukça tamamlıyorum zaten sevdiğim şarkılarını...bir kaçtanede japon rock metal grubu...ayrıca dediklerinin yanında Gazette'nin Guren adlı şarkısı klip söz müzik olarak baya iyidir sağolsun bi kaç fanı türkçe altyazılısını yapmıştı :D

Misal şu MEJIBRAY'ın Emily şarkısı acaip hoşuma gidiyor...birde Deathgaze var capanların sağlam metalcilerinden

Sagopa konusuna hiç girmiyeceğim hayatım boyunca hiç repçi olmadım dinlemedim...linkin park şarkılarının arasına sokmasa dinleyeceğimde yok anca bi rock parçasının içine sokarlarsa zaten linkin parkında çok az şarkısını dinlerim genelde içinde rep barındırmayanları...ayrıca o bi zamanlar deli gibi rep dinleyen özellikle ceza ve sagopa tayfanın içine hiç dahil olmadım kendimi bildim bileli Rock And Roll,Rock,metal,Rock metal türleri ve epic müzik dinliyorum biraderim...Sagopa dinliyorsan buralar hiç uğrama derim biz burada müzikten konuşuyoruz...Sagopa müzik yapmıyor onu bil...

Ancak eğer birgün rep dinleyecek olursam oda kesinlikle Eminem olur...

4. İlk olarak bu akımı saçma bulmuştum ancak...ben hep böyle yaparım ilk önce dışlanan birşeyi dışlar ardından sakin kafa bu olayı düşünürken hak verir öyle oluyorsa buda olur lan diyip kabul ederim :D ....

Ancak bu en büyük etki The Gazzette dinlememden özellikle Cassis hem müziksel hemde söz olarak çok sağlam bir parça...

Ancak ağır visual kei grupları cidden kıza benzebiliyor :) ...The gazzetten başkada kopuk kopuk dinledikleirm vardı biride Ruiza idi sanırsam ... keşif edilmesi gereken entresan bir tarz ama sağlam müzikler yapabiliyorlar...bende yavaş yavaş boş vakit buldukça bakıyorum bazı gruplarına...

5. Ne zamandır yazmıyormuşum 5. Bölümü yayınlayım dedim diğer bölümlere göre kısa kaldı ama kısa olması iyi birşey zaten az okuyan var belkide hiç yok...bölümlerin kısalması okunmasını kolaylaştıracaktır...

6. Tite hitsuguyayı harcadımı :D zaten harcıyordu çocuğu şamar oğlanı yaptı bankaisini bilmem kaç yıldır tamamlatmadı...dedi madem bu kadar dövdüm bu elemanı öldürteyim artık...narutoda aynı olay oldu şimdi izlememişinizdir adını vermeyim:D yazık harbi yazık o kadar beklenti için bekle adamı bi türlü gelişemesin...

7. kusursuz olarak bu kadar büyük çaplı birşeyi uygulamaları zor...eğer kolay olsaydı şuan korsan oyun yayınlayan rozar reoladed gerçi gg oldu aabuk sabuk işler içindeler hala...nosteam bu aralar döktürüyor...bunlar durdururlardı...gerçi yabancı ülkede maddi sıkıntılı oyuncumu var neyse...aynı olay burdada oluşur elbette animeye gönül vermiş bi kaç hacker olucaktır...bu olay onları bi ara getirir olay kopar...yanlış bilgi değilse şu korsan oyunları cracklayan gruplardan birisi ubisoftan para bile almış oyunu bizden önce piyasaya sürmeyin diye...animede küçümsenecek birşey değil her şekil bi yerden bulunur seriler...

Tv'de animemi var arkadaş izleyelim...hadi izledin abuk sabuk noktalara reklam koyuyor adamlar adam gibi bölümlere koysalar neysede film bitecek 20 sn kalmış orayı kesip 8 dk lık reklam koyan bi tv'yi izlemem...sinemaya git dicek şimdi aranızdan biri her film için sinemaya gitmem gerekirse kesinlikle sağlam bi maaş almam gerekir veya sülale rahat olcak ama onlar yok işte...

8. Yeni imzayı görünce ben:  :bled1-onion-head-emoticon: Talha sende oynuyomusun lol aramıza bekleriz Love Mashiro. (Sorunlular takımı)

Ertuğrul sen anca feedle zaten 2 oyun attık 2sindede feedledin taşıyamadın pabucumun prosu seni...

İyi yapmışlar sana tuğrul s17.gifÇok yalvarırsan senide çok profesyonel oyunumla boostlayabilirim.

İlla mid oynatıracaklar abi oynamak istemiyorum mid bak oradaki malzahar ziggs maçlarında midde değildim ha malzaharı maçta yanlış kabiliyet girdim hatta...Ziggs maçta adc niyetine ziggstim aktım ama afk ve feederlere kurban oldum...dereceli girecemde korkuyorum ben afkler yüzünden zamanında 0 puandaydım lige ilk girişim 3 maç attım 3 afk gümüş 3 düştüm:D aynısı olabilir hatta daha beteri... afkler op abi riven shyvanna hikaye afk varsa o op...mid oynadık aldık maçı velkoz morgana malzahar ziggs oynamak istemiyorum artık :D

9. İyi olmuş sana sen bizle girme böyle tanımadıkların trollesinler s17.gif

Trollemediler abi biri iftira gidiyorum diyip afk öbürüde babası çağırdı diye afk kaldı geri kalan 3 afk ise nedensizce...Velkoz'lu maçıda kaybedecektik o gözükmüyor koymadım o maçtada mid yarıyor dingiller ulan lcs neresiyle izliyor bizim oyuncular mid kestin int açtın dön bottaki ittirmiş minionlarla birlikte 2. inhi aç yok adamlar inandı haliyle öldüler...sonra tekrar midden girdiğinde bunları kendi hallerine bıraktım gittim bottan kuleyi aldım...

10. RE9Pya.jpg

Şakamı şimdi bu hadi Zilean ve Vladimirli maçların bozgun olacağı belliydi Kaxel ve cyber ile girdim çünkü...ama gerisi nedir öyle...

Zilean'dan master yi'ye doğru özetler şöyle...

Troll

Troll

afk 4vs5

afk  4vs5

afk + feeder 4vs5 aslında bu maçta hiç bi arada değildi takım... 4vs5 yok yani...

afk

afk

En son zorla kazandım ondada Vel'koz sağolsun yoksa o maçıda satıcak bi timo vardı solo topta...1-4-0 ne demek...

11. O kadar jinx bekliyordum ama onu eklememişler yine de güzel olmuş. 

Jinx kendine ait sinematiği var zaten :D dışlananları koymuşlar :))

bana kalırsa Ahri çok güzel gösterilmiş kırılganlığı belli edilmiş ama korunduğunda ise nasıl ölümcül olduğuda gösterilmiş...ama Kassadin ile Yasou görmek isterdim ben...

ayrıca bunu izledikten sonra Lol bi animasyon şirketiyle anlaşıp çizgi dizi çıkarsa ne izlenir dedim..güzel olursa elbette izlenir ama kaç milyon oyuncusu ve hayranı var oyunun...tamam belki bu kalitede olmaz animasyon ama yinede izletir...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.