Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

İletiler bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Nasıl atlanılır ordan  :blink:  Biyerleri kırılır insanın

Doğru pozisyon doğru stilde bişecik olmaz birde betona atmıyor ki uzun bi taşıt arıcına atlıyor betona atlıyamaz ama oradan arabının üst kısmı en azından birazcık esneme kapasitesine sahip :D ben öyle mantık yürüttüm ama o parkurcuların vardır bi bildiği...

Ayrıca insanların yapabilecekleri çok aciap şeyler vardır :D fazla küçük görme insan oğlunu tamam büyü yapamıyoruz ama bazı şeyleri yinede yapabiliriz ninja,samurayların kanından gelen bu Japonlar ise daha iyilerini yapabilirler uzakdoğu acaip bi yer...

2. Buna benzer konu yokmuydu zaten hayırdır silindimi o konu ? idolden ziyade enler diye geçiyordu o konu :D şimdi onu hortlatıp devam ettirmek yeni konu açıp konu yığınlığı oluşturmaktan daha mantıklıydı bence ama tabi silinmediyse...

3. saçsız hiç bir şeye benzememişsin leo kusura bakma :D

Farkındayım abi saçlar uzunken coolluk katıyorda kısayken :D tırt...saç yok birde burun kırık ama beklesin o kıkırdak 20 yaşına az kaldı :D tamir ettirecem ::)))))))))))

4. 2.5 yıl önceki...

WW4vP8.jpg

Kesmeden önce ki  en yakın hali sözde kestirmeden bi hatıra fotoğrafını çekicektim :D unutmuşum...

bundan farkı önlerin biraz daha uzun olması artık hayalgücü :D

32NZJA.jpg

Günümüz :D Burada saçları yana doğru taradım ama belli oluyordur inş :D

9vR1z5.jpg

Büyük ihtimal gelicekte saçlar gidicek gerçi soyda kel yok ama benim saçlar bi ilk için uğraşıyor galiba hayalleri var adamların :D

Buda Bonus...bu bizim evdeki Eren :D yiğenim...

Dip Not:Eren'ler Her yerde abi :D

8mkvRn.jpg

5. konu baslığında yazdığım gibi ortada hata falan yok oyun2 part 2sinide indirdim actım içinden '' disk görüntü dosyası'' cıkıyor onu alıp ''daemon tools''ta sanal sürücüden geçiriyorum sonra sanal sürücüye tıklayınca aç ibaresi çıkıyor ona basıyorum klasörün içine atıyor oyunu açmıyor acaba benmi yanlış yapıyorum yoksa linklermi hatalı ...

Klasörün içinde setup yada emulatör kurma dosyası varsa onları kurman gerekir :D

6. Tekrar ediyorum Amigo-san'lar amacımız yapabileceklerimi görmek ve eğlenmek :) kimseyi liginden veya oynayışından dolayı dışlamayacağız o yüzden ligim şudur şöyle oynarım denenize gerek yok orada bir aile oluşturup sohbet edip arada oyunlar atıp eğlenip güleceğiz isteyen arkadaşlarımızda kurduğumuz dereceli takımla maçlara girecek takılacak ancak sürekli iletişimde olmak için

Turkanime Tv sohbet odasını ekleyip oyun açıldığında aç işaretliyip takılmanız...

KaibaKenji ben oluyorum

npor Kaxell

ve nicklerini yazan daha önceki arkadaşları ekleyip veya buraya sadece nickinizi yazıp katılabilirsiniz...

Edit:Lvl lig oyun tarzı önemli değil...anime forumdan olanlara açıktır tayfa...atılma durumu sadece saygısızlık yapan ve gereksizce gerginlik yaratanlarda olucaktır...

7. takıma baktımda baya iyi yha birisi ilk 5 i ve nerde oynadıkları nı yazabilirmi mümkünse

Takımda olman şart değil kurduğumuz sohbet odasına girmen bile yeterli amaç takım maçları atmaktan güzel bi anime türk ortamı oluşturmak şimdilik herşey güzel gidiyor sohbet odasını daha öncede paylaşmıştık...Turkanime Tv...yani eksik olursa bile rahatça çıkıp 2. takıma ilk takımdan birileri gelebilir maksat eğlence ortam arada bi 2 3 4 5 kişi maç girmek muhabet etmek...

8. Chao Chao ile Lui Bei ve Zhao Yun tarihte savaşmıştır diye biliyorum ben hatta kızıl uçurumda Zhao Yun Lue bei Guan Yu falan Chao Chao'nun büyük ordusuna karşı savaşıyorlardı Zhang Wei sanırsam Lui Bei'nin en iyi stratejik danışmanı sayesinde alıyorlardı savaşı orada hiçta Lui Bei'ye yardım eden biri değildi...ama Cao Cao öncesinde Çin'de kahraman gibi görülen bi adammış hatta filmde saygı bile duyuluyordu düşman olunmasına rağmen....büyük olasıkla Lui Bei  ile ters düşmediği önceki dönemi ilk yıllarını anlatacak hikaye :D merak ettim...ben bunları filmden birde oynadığım oyundan biliyorum ama tabi yanlışta biliyor olabilir :D

9. Şimdi yeniyim güzel ama noobum ne arkadaşım neden türkçe değil neden ingilizce...türkçesiyle ing arasındaki anlam farkımı var neyse çok gereksiz bişeye takıldım sanırsam :D ...

Hoşgeldin...anime forumuna umarım foruma girenlerden olursun çok yeni insan geliyor ama aramızda göremiyoruz...

Ben buralarda karanlığa hizmet eden bir shinigamiyim(ölüm meleği) :P :D

Yasal uyarı bunların hepsi tamamen hayal ürünüdür...

10. Bir dota değil  :(

Ayrıca çok velet var tr serverinde oynanmaz bu oyun veletler ve noob almış başını gidiyor.

Aklınız varsa west te oynayın nooblarla uğraşmayın. B)

Dotacılar her yerde birde dotacıları oyunlarında görsek çok iyi olcak...Dota oynamayıp lol konularına sarkıyorlar galiba :D

Calpazhan...

sup var merak etme hatta 3 tane sup oynıyabilen adam var birinin maini benim ise yedek oynadığım rol...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.