Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Cold Dewil kullanıcısının paylaşımları

1. İnsanı tek aramayla dellendiren insanlar :( Bankalar ve kuryeler

2. İnsanı tek aramayla dellendiren insanlar :( Bankalar ve kuryeler

3. Görkem yaşıyormuş ya la -.- Selamsız sabahsız zotri...

4. Kadınlar kadınlara daha fazla bakıyor. Tescilledim onayladım... Neyse aynısı erkekler için geçerli değil :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Asdghh cidden erkekler birbirine bakmıyo mu? Hadi saç baş kıyafet eleştirisini geçtim hiç mi yakışıklı bir erkeğe yandan bakıp ayar olmuyonuz? :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Niye ayar olalım ki, işte onu anlamıyoruz kızlarda. Yaratılışları böyle ellem

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Yani şimdi bizim kankalarında vücut ve fiziksel yapısı öyle olsa asdfgdsa :D Kadınlar genelde kendilerinden güzeli değilde erkeklerin beğendiklerini kıskanıyor

5. Trenden düşerkene eşyalarınıza dikkat eyleyin. Veledlerinize sahip çıkiyrin... Öz türkçe güldürüyor bazen :D

2. Amygirl

Amygirl

Yallah Pikachu! eletrik cızırtısı!

3. Cold Dewil
    4. Amygirl

Amygirl

2002 Dünya Kupası'nda Hakan Şükür gol atar: Hakan Şükür gine şeytanın kıçını kırdı :D

6. Yaw kuzeye kaçıyoruz serin olsun diye 40 derece ne arkadaş. Denizden çıkan adam 10 metre sonra kuru temizlemeciden çıkan elemana dönüyor,tril tril...

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Yok yok vatilatör ve klima... Bunların mucitlerine şükretmek gerek :D

7. 10 mesaj atarsında okundu diye gözükür ama cevap atılmaz.. (-.-)!

1. Amygirl

Amygirl

Bana bir şey gelmedi -.-

2. Amygirl

Amygirl

Vallahi bildirim falan gelmedi bakıyorum hemen senin için endişelendim hatta alala ;(

8. Alıp başımı gitmek istiyrüm. Sırtımda sırtlık elimde kamera

1. historianWeeb

historianWeeb

ama para yok bun yapacak

2. HolySpirit
    3. Just Haz�do

Just Haz�do

Tamam bende geleyim

9. Cold Dewil

Forumun Enleri

Mükemmel olduğumu biliyorum :pretty-onion-head-emoticon: Neyse bu gazla çok işler başarırım :hate-crazy-rabbit-emoticon: Gün içerisinde kendi en'lerimi güncellicem ama yavrucum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:
  10. Cold Dewil

Forumun Enleri

Abartma yavrucum :D PS: En gevezesi ,en sinirlisi, huzur bozanı... :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Öylemiyim ben :calm-down-crazy-rabbit-emoticon
  11. Cold Dewil

Forumun Enleri

Ayrı konu yada 2015 versiyonuna gerek yok bence,devam edilebilir.Önceden yorumladıysan,kendininkisini güncelleyip 2. kere yollabilirsin ;) Sonuçta forumda olan üyeler 1 yıl içinde değişiyor.O nedenle listende değişebilir ;)
  12. Cold Dewil

selam arkadaşlar :)

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...
  13. Atarlı genç detected...Sadece tek tıkla girip izlediğini belli eden biri için bu kadar yorum yapmak fazla bencede...BB diyorum kendisine... http://i.hizliresim.com/XoqaPO.jpg

2. aizen-

aizen-

yani doğal olarak öyle olması lazım, hani bitirirsin ondan sonra yorumunu yaparsın.

14. Tomb Rider 2013 'ü bitirdim. Survivor oyunları bu ara listemde acaba Dyinglight a da mı el atsam 0.0

15. Cold Dewil

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Arada derede boş yer varsa ekleyip alabilirsin :D
  16. Cold Dewil

Forum üyeleri anime karakteri olursa...

Doğrudur yavrucum B) PS: İmzanı düzenle la :smile_artiz:
  17. Sakurayı sevenlerde var cınımmm :D Dayaktan kurtulma çabası -.-'

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Sonradan sexyleşiyor ama kanka :D Moviede gözüme girdi ama :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ya ben konunun orasinda degildim. Aiskfm neyse.

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Hmmm sanki gıcık olmuyormuşsun gibi geldi karaktere.La bi dur senle hiç Naruto muhabbeti etmemiştim kanka :D İzledin mi ?

18. Sakurayı sevenlerde var cınımmm :D Dayaktan kurtulma çabası -.-'

19. Doğanın 100-150 yılda yaptığını insanlar 10 yılda yaptırtıyor :| Hadi bakalım Maviş maviş izleyelim bu gece seni...Blue Moon

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Gordunuz mu ya

3. HolySpirit

HolySpirit

mavi felan olmadı

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Zaten orjinalini görmemiz imkansız,100 küsür yılda birkaç kez oluyor.Teleskopla ayın hafif çevresinde mavileşti o kadar.

20. Cold Dewil

Kızıl saçlı olsan makise kurisu derdimde kızıl değilsin canım malesef :D Seni Boa Hancock a benzetiyrum :DZeynep abla sert modken otae değil... Otose olabilir asdfdsa :D Katsurayı furkana havale ediyorum :D Yukiyi de Tamaya benzetiyorum :D Gintama dışında Barış admini Ash'in arksında gölgede kalmış elinde onix' i bulunana brooka benzetiyorum. Bknz her pokecenterda aşık olan :D Ayriyeten arada aizeni aratmayacak ruh halleri yaşatıyorda Ezgiyide Sakuraya benzetiyorum :| Eren ( Ehhh günün şartlarına sasuke oluyon... Sen minota dersinde ezgiden kushina çıkar mı ki asdfgfsa)
  21. Cold Dewil

Olmaz :D Koskaca gözlüğe kilo ekleyemem :D
  22. Memlekete millet kasa kasa malzeme götürür ben tek şeftali 2 elma :D

1. historianWeeb

historianWeeb

o tam tersi oluyor bizde :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

O elmalar dan birini yolda yiyorum :D

23. Cold Dewil

Kendimizi söyleyebiliyor muyuz? Şahsen beni anlatacak mangaka çıksa çıksa gintamadan çıkar ama olsun :D Üsteki üye şeklinde ilerliyorum ben ve shinpachiye benzetiyorum :D
  24. Cold Dewil

Selam hepinize ^-^

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... CNBC-e,FX,Fox Crime gençliğinden birini daha görmek güzel :D PS: İstanbul Anadolu or Avrupa ?
  25. Cold Dewil

Bul Getir!

Yoh vs Hao...Reankarne olan ruhları diyebilirz 10.000 yıldan fazla -_- Sağır bir kız karakter ^_^ Aklıma irkek geliyoda kız var mı meraktayım :huh: PS:Konuyu trollemeyin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.