Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

1289
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Aslında bence kesinlikle mutlu son olmamalıydı,çok basit durdu,yakışmadı :P Mangaka kasmasaydı kendini iyi son yapıcam diye,kötü bırakıverseydi çok daha gerçekçi ve doğal olurdu dikkat edin but noktaya >BENCE!!ÜNLEM!

Çünkü bu sıralar forumda düşünce belirtmek de tartışma konusu açmakla eş değer oldu yahu <_<

Bende katılıyorum.Keşke kavuşamasalardı.Belki animeyi öyle toparlarlardı ^_^ Kavuşursan Meşk Olur Kavuşamazsan Aşk olur :P

animenin öyle bi gidişatı vardı ki mutlu son olmak "zorundaydı" sanki :D izlerken "yahu tamam bi şekilde Asuna kurtulcak da bari s.çmayın" diye geçiriyodum içimden, haklı çıktım :(

düşünceni belirtiyorsun altı üstü, takma ergenleri :D

edit: böylece 600. entryim vatana, millete, sevgili Ercan'a( :wub: ), sevmediğim Amy ve Ezgi'ye hayırlı uğurlu olsun B)

Sağol Furkancım daha Nice 600 iletiler daha yazarsın ^_^
  2. Şimdi küfür içerdiğinden spoiler içerisindedir :D

Gintama tuvalet sahnesi...

Kağıtları yoktur ve 4 kişiye kapı altından zımpara kağıdı uzatılır.

Kondou san yan taraftaki kabinde yaşlı adamın Jırt Jırt birşeyler yaptığını anlamsıyla :D

Yok...Yok artık ihtiyar....Siliyorrrr..Şüphe yok siliyor.Kıçını zımpara kağıdıyla siliyor

İnanamıyorum...

(FlashBack ) Sert kıllarım olmasına rağmen benim bile götüm yemiyor ...

O bir bilge :D

Uzak bir doğu diyarında kıçını sıcak kumlarla terbiye etmiş bir bilge :D ( Burda Narutoda ki Jiraiya gönderme yapıyor ) :D

3. Ahahaaa tam benlik yer :D

Direk Gintama ile açılışımı yapayım...

Gintoki ve Pirako beton dökülmüş bir çöp kutusunda saklanır...

Pirako: Abi ,çete ve adamları arasında ki bağlar kolay kolay kopmaz

Gintoki: Bu plastik çöp kutusuyla bağ kurduğumu hatırlamıyorum :D :D

Bir sahnede de gintoki yaralı yatar ve başında Otae bekler.Gintoki uyandığında ise...

Otoe: Ahhh uyanmıyacağını görünce bir ara eşek cennetini boyladın sandım...Ne oldu beni hatırlıyorsun değil mi ?

Gintoki: Bayan düz göğüslü ,değil mi ?

:D :D

4. Şimdi şu tarz birşey söylemek istiyorum ikinizde belirli doğru tarafları alarak tartışıyorsunuz...

Evet Astronomi bilimi asla ( Bunun altını çiziyim asla gerçeğe %100 yaklaşamaz ) .Hiçbir veri %100 emin olunamaz.Gerek gözlemci gerek alınan veri falan bu olaya girmiyorum.Ama şöyle de birşey var. Ya bilim %100 bulamadı o zaman yanlıştır demek de doğru değil.Yada bilim asla %100 bilgiye ulaşamayacaktır demek de olmaz.Her zaman bir soru her zaman bir cevap olacaktır.

Bunu şu şekilde bir örnek veriyim daha anlaşılır olsun.

Pi sayısı: 3,1415926535 ... Ben bunu kısaltayım 3,14 olsun...Yaş kategorisine indireyim 3 olsun demek gibi.Ama ben kalkıpda Pi'nin 2 veya 4 olduğunu iddia edemem.Yani belli mantık çercevesinde kabul görüldüğünü belirtmem gerek...Bazı bilgi ve veriler sadece dünyamıza özel oluyor mesela...Dairesel dönüş yada d. yerçekimi gibi vs...

Biz daha iyisini yapasıya kadar en iyi bu demekten farksız yani.Bazı bulgularımızı da yanlışını bulasıya kadar kendimiz için kabul ettiğimiz şeyler önemlidir.Birileri çıkıpta ışık hızı bize 300.000 km den kısa diyesi kadar ışık hızı 300.000 kmdir...Ondan biriniz asla doğru değil derken birinizde tamamen doğru derken anlaşamıyorsunuz bence .Şimdi Amy'de Tıp alanın da benden bilgili sonuçda...İnsan anatomisi ve fizyolojisi konusunda vs...Ona kalkıpta bu yaptıklarınız yanlış desem bana gülerler.Haklılarda.Çünkü orada yaptıkları bu zamana kadar kabul görmüş doğru tedavi yolu.

^_^ Yazımı yanlış anlamayın ikinizin ele aldığı noktalar farklı :)

5. Laptop alıyorum ödül olarak akdnawugdwayggıyawdawu

Hahahaa :D

Bende bizimkilere karne bastırıp götürsem mi ki ?

Anne Üni. vermiyor ama notlar böyle falan :P Şansımızı denemek gerek sonuçda :ph34r:

Lise 2 - TM 80.09 ortalamayla teşekkür aldım -_-

Hadi sana da geçmiş olsun ^_^ Lise-3 de hayırlı olsun diyelim

lise 3 ve 68,86 ile teşekkür kaçırmanın verdiği acı :(

Sağlık olsun yaaaa boşver ^_^
  6. Sen önce git bnm burcumu öğren <_< Boğa yokmuş hiç etrafında -_- Ben neyim öküz mü <_<

Ben de oğlaklarla iyi anlaşırım diye sana söylicektim ö.m de.. Vazgeçtim

Değiştirmeyek bu arada senin vize soruların çok zor :( ben Dünyanın çevresini bilmeden o sorduğun şeyi hesaplayamam :(

Edit: Düşündüm de bilsem de çözemem :D

Ben insanları burçlarına göre tartmıyorum -_-

Düşün düşün kıvırmanın bu yöntemini buldum...

Zaten senle uyumsuz olsak gülerdim.Yalan ya bu burçlar falan :D

PS:Evet zor oluyor.Sınavda geçen tek burç ismi Oğlak dönencesi ile Yengeç dönencesi <_<

7. Tam tersi burçların olduğu kanıtlanmış bir şey :) Elektromanyetik alan ile açıklanıyor.. Dünyada olan bir olayı evrendeki takım yıldızların ya da yıldızların konumu etkiler...Bununla ilgili Tubitak Jeoloji bölümünde yapılmış bir proje var; okumuştum... Şöyle açıklayayım: Eski toprak insanlar, çiftçiler ayın hallerine göre hasat yaparlar. Mesela babaannem ayın yeni hallerinde hasat yapmaz bereketli olmayacağını ya da hasat edilen malın bozulacağını düşünür. Ayın eski hallerinde tam tersi... Proje bunu bilimsel olarak kanıtlamayı hedefliyordu..

Ha bahsettiğim şeye günlük burçlar girmez.. Burçlara feci inanan bir insanım ama günlük burca inanmam. Bu konu hakkında Üstün Dökmen'in bir sözü vardır: Bir yıldızdaki ışık, kaynağından çıkıp yeryüzüne gelene kadar milyonlarca yıl geçer... Bizim gece gördüğümüz parıltılardır onlar...Milyonlarca yıl önce oluşmuş bir ışık bizim geleceğimizi nasıl etkileyebilir?

Duyunca çok hoşuma gitmişti paylaşayım dedim :D

Bölüm değiştirelim mi :D
  8. "Küçük bir çocukken bile olgun görünür. "

Hahahaa buraya çok güldüm :D

Boğa ve Başaklarla iyi anlaşırmışım öyle yazıyor.Etrafımda boğa veya başak var mı ki benim :huh: Bence gene sizi en iyi anlayan kendi burcunuz oluyor :D

Gerçi bu tarz şeylere pek inanmasamda eskiden ailem Oğlaklar inatçı olur derdi.Niye diye sorduğumda da Keçi işte falan kan çekiyor sizde diye geçiştirirdi.Sonradan farkettim biraz inatçıyım ^_^

9. Valla laptop ta mouse kullanmadan çizdim -_- yoksa çok güzel paylaço çizerim hany :D Bir ara çizeyim tarayıcı bulursam atarım sana.. Dediklerine pişman olursun B)

Hmmm bunun sözünü alıyorum bak :D

Aslında o kadar kötü değil :D

Braaaddd bunuda alalımmmm mı ? :D

10. Bir 0.5 uçlu, bir pilot bir de marker kalem yeterli oldu açıkçası :D

Bende de aynı ekipmanlar var :unsure: Bende ne eksik Resmi ekleyenHatta fazladan bir tane de 0.7 var...

Hayat hiç adil değil...

62 den tavşan çizme ile sınırlı bir yeteneği olan ben seni tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum :mellow:

62 mi ? Ben onu da birleştiremiyorum Resmi ekleyen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.