Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

1289
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. kimleri toplamışlar söle ozaman :D konuş ulen :D

Şimdilik 2-3 tanesini çıkarabildim...

Dondurmalı Ore No İmouto ga Konna ...

Kılıçlı olan Dog Days den...

Gerisi yok :D Vakti zamanında söyleseydin, aldığım siteye bakardım ama -_- :P

2. Şu en iyi müzik ödülünü hangi parça ile almışlar merak ettim.

Sakamichi No Apollon animesi zaten Jazz serisi .Serinin her yerinde müzik geçiyor ^_^ Ödülü tek parçadan ziyade hepsinden almışlardır bence ...

Bir tane OST vereyim...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3BNRENSEV0g&feature=share&list=PL392549EA6617ADBD

3. Eh yavaş yavaş seni de kendimize benzetiyoruz. :D Ayrıca konu kimin bi saniye B)

Yok hala daha kendimdeyim merak etme :D Konu güzelde itiraf edecek bir meselemiz yok ki...

tabi kaynaşırsın komşu kızı güzel olunca :D

Kapıya gelen karşı komşunun kızıydı zaten :D .Açsınızdır dedi yemek getirmiş bir tabak...

Dedim buyrun falan 2 dakika diye ama annesi kızarmış :D

4. Eveeeeeeeeeet baklava mühendisi olarak size muhteşem fotolar paylaşma zamanı geldi :D

Yalnız öyle resimler ki bakmaya doyamayacaksınız :D

Bunları özel arşivimden çıkardım... Paylaşsam mı diye bayağı düşündüm :unsure:

Şaka şaka nasıl korktunuz değil mi :D :D

Yoksa bu..

Resmi ekleyen

Neyse bir an 2. bir Dante vakası ile karşılaşacağımı sandım...

Resmi ekleyen

5. Hepsi güzel olmuş merak etme...

Boya Kalemi gözüme değişik göründü :D Tarz olarak da,çizim olarak da.Kötü değil ...

Gerçi ben özellikle dersten sonra çizdiğin peri ( Peridir o herhalde,ben ona benzettim :D ) ve kara kalem çalışmanı çok beğendim.

6. Ecchi Baklava Mühendisi mı ? Yapmayın ya arkadaş...Bir de böyle Rütbe vermeyin :D

Düşündüm düşündüm.Bugün bilerek kaçırdığım bir olay sonucu bende alttakinleri yayınlayım dedim.Alın bakalım Her grupta mutlu olsun B) .Her üye otursun baksın.Olmadı gerekli yerleri kesip kendi fotonuzu yapıştırırsınız....

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Şimdi Dante ile de atardımda ona yapmadığınızı bırakmadınız.Bu nedenle...Trish Ve Lady olsun...

Resmi ekleyen

:ph34r: Beğenen olur mi ki erkeklerden :ph34r: :D

7. 4 Nisandan itibaren biticeği kesinleşti mi ?

Üzüldüm şu an...

TV Tokyonun bazı kararlarını artık cidden sorguluyorum -_- ...Umarım başka yayın saatine alırlar ve animeyi sonlandırmaya kalkmazlar...

Başka güzel bir seriye daha veda etmek istemiyorum açıkcası -_-

Filme gelince,

Çok sevindim. Özellikle de Gintoki ve Yorozuyanın geçmişinin anlatılacak olmasına ^_^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.