Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Zeynep ablayı Ecchii FC'ye üye mi yapsak ki baksana neler neler çıkıyor :D

Bu arada daha nice sağlıklı mı sağlıklı,mutlu ,huzurlu,yolda piyangoların çıktığı önlerine gül serpen yakışıklı Brad Pittlerin düştüğü,forumda spammersız günlerin geçtiği,hiç olmadı ,beyaz yakalı prensin karşına çıkıpta "Selam Bebek :cool-onion-head-emoticon: " dediği

-Sebastian-anime-33637081-500-636.png

,

ömrün boyunca sana kraliçeler gibi hizmet edecek, sen otur ben her işe koşarım diyen ;

Taj%C5%AB_Kage_Bunshin_no_Jutsu.jpg

Sexy:

300717.jpg

PS:

Yanlız bir ben değil onun altını çiziyim  :pretty-onion-head-emoticon:  :pretty-onion-head-emoticon:

Birinin Doğum günü pastandan çıkması dileklerimle :ragecomic24: Olmadı sadece para düşsün önüne :D

Yanlız dediğim gibi bir ben değil :pretty-onion-head-emoticon:

2. teşekkür ederim hoş buldum :) pek çok anime izledim ama seçici bi yapım var denebilir bana göre anime izleyiciye de bir şeyler katabilmeli sürükleyici olmalı duygu yüklü olmalı yeri geldiğinde , üzüp , yeri geldiğinde mutlu edebilmeli... Sizin önerebileceğiniz animeler varsa mutlu olurum :)

Anladım,genede istediğin tarzı söyleyip mesaj atabilirsin  ^_^ Şimdilik tanışma konunu kaynatmış olmayalımda  ^_^  

Elimden geldiğince öneririm sıkıntı olmaz  ;)

3. Ben yarıda bittim, adamlar hala Gundam serisini çıkarıyorlar :ragecomic29: .Tebrik etmek lazım  -_-

Çoğunluğun dediği gibi devam serilerinden Noragami ve K 'yı bekliyorum bende...

Yenilerdende Mecha,Aksiyon ,Fantastik ve Ecchi  :LTkJN9u: olanlarını gözüme kestirdim...

PS: Bu arada yeni Cyborg filmide geliyormuş.2 saatlik çerezlikler güzel olacak bu sene :D

4. Kendinizden bir parça bırakmanızı istiyorum sizden buraya.

Şimdi sadece şu resmi atıp gitmek vardı da neyse :D

is-really-smiling-pile-poop-make-your-ip

Hmmm bakalım bana kalırsa kapanabilme olasılığı yüksek konunun ama boş da geçmeyelim bari...

Kendimi tanıtmak yerine 1 yıldır ( Şunun şurasında 2 ay önce öğrendiğim bir gerçek ) 

Seni forumdaki diğer Witch ile karıştırıyordum... ( Noktasız Witch  :smile_artiz: )

Kendimden üstün kötü bahsedecek olursam.Türk dizileri dışındaki çoğu diziyi takip etmekteyim :D Film-Dizi ve Anime kültürüm baya iyidir lakin insan kötü yönlerinide söylemeli..Şuana kadar oturupta adam akıllı bitirdiğim tek Türk Filmi Eşkiyadır.Yarıda sıkılırım çoğunda ve el sürmem.Lakin Aksiyon ve Bilim-Kurgu filmlerinin tamamına yakınını izlemişimdir.Haliyle Bilim-Kurgu ve Mecha tarzınıda seviyorum.Güncellemedim ama (5 aydır) +800 den fazlaydı en son anime sayım.Eski tarz yada unutulmaya yüz tutmuş serileri de izlerim.

Ayrıca daha şimdiye kadar zerre dokunmadığım bir seri vardır.O da DragonBall serisi...Ölmeden başlicam umarım bir ara :D

Heee birde hala daha umutla olduğum devam Sezonun gelemesini beklediğim D.Grayman var :D

PS: Selam Genç  ^_^ Hoşgeldin Foruma...

5. Nasıl bir hazdır o yaa :D starcraft iyidir ya bende var arada girerim ama wings of liberty oynamadım. Paralı olduğu için :P ama online oynanan maplar var güzel :D şu aralar grupca Aion oynadığımızdan ötürü giremiyorum :P

Parasız oyun mu var  :smile_artiz:

Online olarak aylık ücreti yok ama öyle düşünüyorsan diyim.30 liraya almıştım indirimdeyken şimdi sanırım 50 filandır.

Ben Aion'u bırakalı sanırım 1 sene oluyor.Oyuna giriş 20 dk sürdüğünden ilk çıktığı zamanlar gına gelmişti.Gerçi uçmak falan güzeldi.

6. Konusu en çok beğendiğiniz oyun nedir ? :D.Şahsen Assassin's Creed serisinin konusunu çok beğeniyorum sizlerinde düşüncelerini alalım :D

AC serisi başta iyiydi de sonradan tırtlamaya yüz tuttu bence.Revo. beri tadı tuzu kalmadı her oyunda farklı kişiler aynı mekanikler farklı arayüzler  :smile_artiz:

Beğendiğim seri olarak... Star Craft serisi  B) Hele birde Wings of Liberty ve Heart Of Swarm oynayınca insanın haz limitleri doruğa çıkıyor .Magnum yemiş kadar oluyorsun :D 

PS: İcy Tower'da güzel konulu.İnsan merak ediyor o kuleye nasıl giriyon en tepede ne var  :LTkJN9u:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.