Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 7045470-3000.jpg

Başta Milletimin,Uğruna Şehit Düşenlerin,Ailelerinin ve Gelecek Nesillerin...

Bütün Herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutlarım...

Her ne kadar bu sene çıkan olaylar yüzünden kutlanmasa da,

Aklınızda Tarihimizi,

Yüreğinizde Sevgisini,

Pencere ve Balkonlarlarda da Bayrağımızı eksik etmeyin...

30%20a%C4%9Fustos%20zafer%20bayram%C4%B1

Bilmeyenlerimiz için Tarih :

https://tr.wikipedia.org/wiki/30_A%C4%9Fustos_Zafer_Bayram%C4%B1

2. kurallarda wattpad yazamazsın diye bir şey göremedim. Eğer burada bölüm yazın derlerse o biraz saçma olur. Telif haklarını nasıl koruyacaklar.

FF 'in zaten Telif Hakkı denen bir şeyi malesef olamaz.Adı üstünde Fan Fiction ( Fanlar tarafından oluşturulan kurgu ) zaten %90 anime ve mangaların devamı yada Ovası tarzı değişimlerle hayal gücü içerdiği için ( Geriye kalanıda özgün hikaye tarzını giriyor animesiz seriler olarak ) telif hakları kapsamına girmez.

Şahsen benimde telif hakları kapsamında eserim bulunmakta.İsim hakkını aldıysanız zaten alt satırına gerekli bordörünüzü veya isminizle birlikte değiştirilemez linki koyarsanız ( Veyahut bir admine o barkodu yollayıp konuya koyarsanız )...

Bunun dışında kendiniz tarafından konulara koyulan yada yazılan her türlü zaten sizin özgün iradeniz olduğundan ve yayınlayanda siz olduğundan sizin sorumlulunuzda  ^_^

3. Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Anime önerisi istersen danışabilirsin. Bol animeli günler dilerim ^_^

Spoiler değildir İnşallah verdiğin Code Geass çok izlemediğimden bilmiyorum ama spoilersa bi spoilera alırsın. Hoş geldin :D

GoT daki ana karakterlerden birinin ölmesi kadar spoiler içermeyen birşey. Bakıyorsun nasıl olsa bu da ölür diyorsun ya aynı şey gibi.. :D
  4. en azından hentainin amacı belli, ecchilerdeki gibi fan service yapcaz diye ana karakter bacımızı elaleme sergilemiyolar  :ph34r:

Di mi sadece hentailerde bacı(ları)mızı izleyene göz zevki olsun diye koyuyorlar :D

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

PS: Muhabbeti, bilimkurguya çekeydik iyiydi. Nerelere çekildi :D

5. Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Hemşehirimin forumda olması güzel his :D

1-2 tane çok fazla popüler olmamış ama güzel anime izlemişin.Tavsiyem aynı şekilde devam etmendir.Arada derede unutulan değeri bilinmeyen dile gelmemiş o kadar çok anime var ki.Öneri istersen herkes yardımcı olur ^_^

sevdiğin animelere bakınca anime zevkin iyi ama çok izlememişsin gibi göründü bana :D en azından GC-SAOdan ibaret değil yani  :head2:  hoşgeldin.

Güzel yorum güzel dokundurmalar :D

6. Bunun 2015 versiyonu için ayrı konu açalım,eğlenceli bir konu olabilir:D

Ayrı konu yada 2015 versiyonuna gerek yok bence,devam edilebilir.Önceden yorumladıysan,kendininkisini güncelleyip 2. kere yollabilirsin ;)

Sonuçta forumda olan üyeler 1 yıl içinde değişiyor.O nedenle listende değişebilir ;)

7. hahaha iltifat mı hakaret mi anlamadım. Ezgi sakura olsa ben sasuke oluyorum. Bu sebeble sakura olamaz :D 

Ezgi - Makoto Kisaragi oluyor bence :D Tatlı, Ufak, şirin, büyüleyici işte :D :D Ben de Shun Iriya olurum o zaman :D 

Ve sen de Ercan, 2-3 Gün önce Yusufpaşa durağında terleyen adam oluyosun :D :D 

Doğrudur yavrucum B)

FitMan.jpg

PS: İmzanı düzenle la :smile_artiz:

8. Kızıl saçlı olsan makise kurisu derdimde kızıl değilsin canım malesef :D Seni Boa Hancock a benzetiyrum :D

Zeynep abla sert modken otae değil... Otose olabilir asdfdsa :D

Katsurayı furkana havale ediyorum :D

Yukiyi de Tamaya benzetiyorum :D

Gintama dışında Barış admini Ash'in arksında gölgede kalmış elinde onix' i bulunana brooka benzetiyorum. Bknz her pokecenterda aşık olan :D

Ayriyeten arada aizeni aratmayacak ruh halleri yaşatıyorda

Ezgiyide Sakuraya benzetiyorum :|

Eren ( Ehhh günün şartlarına sasuke oluyon... Sen minota dersinde ezgiden kushina çıkar mı ki asdfgfsa)

9. adını unuttum ama bu olur sanırım

chobits.jpg

çılgın bir bilim adam istiyorum  :cool-onion-head-emoticon:

Şimdi bi Mad Scientist atardım da klasik olmasın bunu atayım :D

dr-egg-man-sonic.jpg

PS: Kanatlı bir erkek karakter

10. Tamam kızma  :D  Bu ikisi de yaptı zaman yolculuğu

kurisu_and_kyouma_vector_ver_2_by_saioul

İnfazcılar takımını bulun bana,önceki sorumda olan cevap değil aradığım :D hangi animedem sorduğum zaten belli :D

Elindekiyle yetin genç ^_^

PSYCHO-PASS.full.1336224.jpg

Robota aşık olan bir karakter istiyorum ^_^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.