Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Paprika kullanıcısının paylaşımları

1. Paprika

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Uğraştım o kadar anca giriş düzeldi ama 9. ve 10. bölüm de normal. Yani yeni bölümü okuyabilirsin -_-
  2. Paprika

Bu ne ya? Buga gel arkadaş yazının geldiği hale bak :angry: :angry: Sorumluluk kabul etmiyorum. Mağdurum :unsure:
  3. Paprika

Volloh kordoş ben sana hak veriyorum, ben de olsam ben de "Nerede lan bu bölüm :angry:" derim. Adamın hem fanfictionunu lütfedip okuyoruz, hem göt baş sallıyor, yazmak bilmiyor <_< Onçün boynum kıldan ince, empati yapıyorum :ph34r:
  4. Paprika

E işte şu an okuyorum neler yazmışım şimdiye kadar, sonra da yeni bölümü yazacağım. Buralardaysan geceye kadar mutlaka okuyacaksın yeni bölümü :unsure:
  5. Paprika

Ohooo yazık sana kardeşim. Zihnin açık olsun, bu seferlik iyi bir şey dileyeyim de çabucak gel, çabucak oku :P Ben mi? :huh:
  6. Paprika

Öyle çabucak yapamam daha yazdıklarımı baştan okuyacağım, çelişmesin diye yazacaklarımla sonra güzel bir müzik listesi yapacağım falan. Ama sanırım sen hemen gelmezsin, yazmış olma ihtimalim de var tabii.
  7. Paprika

Eheh utandım :ph34r:
  8. Paprika

Ben yazacağım bugün bir kere :angry: :angry: Uzun uzun :angry: :angry: Ama oku sen oku bırakma okumayı :unsure:
  9. Paprika

Peki peki bir şey demedim :D Bu aralar pek bir doluyum, vaktim olursa ilk işim ( ilk değilse de ikinci :P ) senin fanfictionını okumak olacak.
  10. Paprika

Aman hemen de reklam :D
  11. Paprika

Hihi ne güzel, güzel vakit geçirebilmeni sağladıysam ne mutlu bana :3
  12. Paprika

Karalama yapmam ki ben hiç :D Oturuyorum 1 saat içinde allah ne verdiyse djfhsjk Onçün yarın ev boş olursa son ses klasik müzik açıp yeni bölümü çıkaracağım.
  13. Paprika

Demesene öyle :( Bilgisayarda çok vakit geçirebilsem yazıcam da suç kahpe kaderin :unsure:
  14. Paprika

Eli kulağında. Ben bu aralar dalıp dalıp sürekli nasıl devam ettireceğimi düşünüp böyle mutlu oluyorum. Paprika bu dalma dönemine girdiğinde bil ki yeni bölüm gelecek :P
  15. Paprika

Kendini tanıtan ben...

HOŞGELDİN Gökay kardeş. Şimdi uzun uzun yazardım da neyse ya. Tek diyeceğim şu ergenlik hususunda; bizim yaşımızda yaptığımız hatalar ve değişimler ergenlik adı altında toplanıyor ve bana göre bu bile bir sınıf ayrımına yönlendiriyor insanları ki bundan nefret ediyorum. Orta yaşlarda bir kişi, "olgun ve yetişkin" bir kişi saçma şeyler yapsa yaşadığı şeylerden olduğu vb gibi kanıya varan insanlar, bizim gibi tazecik beyinlere gelince her şeyi ergenliğe bağlıyorlar, bir fark yaratıyorlar toplumda "yetişkinler ve aşağısı" gibi. Ah şu lanet olasıca toplum :angry:
  16. sen niye bu kadar güzelsin be şarkıı?
  17. Paprika

Selamlar :)

Normalde tanışma konularının altına yorum yaptığımda ortak noktalardan girerek ben de kendimi ucundan biraz tanıtırdım ama senin yazıyı görünce hangi bir unsura cevap yazayım diye şaşırdım. En iyisi sadece hoş geldin demek :P Hoş geldin... ^_^
  18. Paprika

Animelerin nefret ettiğiniz ve sevdiğiniz yönleri

--Çoğu animede konu çok güzel ama öyle sıkıcılaştırıyorlar ki, karakterler hatırına ya da öneren hatırına izlemeye çalışsan bile işkenceye dönüşüyor, bildiğin eziyet ediyor anime sana ve bundan nefret ediyorum. --Şahsen müziklere inanılmaz önem veririm ve konuya ve akışa, ortamları hissettirmeye katkılarının çok fazla olduğu kanaatindeyim. Gelin görün ki tam güzel bir anime buluyorsunuz openinginden cacık olmaz, içinde geçen müzikler de çok alışıldık, insanı o havaya sokamıyor ve bundan nefret ediyorum. --Gerçek hayatta olamayacak ya da bilmem kaç binde bir rastlanabilecek kadar saf- iyi ve salak karakterlerin olması çok sinir bozucu. Bir de bu karakterlere animedeki karşı cinsin büyük bir çoğunluğu hasta olunca "Gerçekten mi? Pfff! <_< " kıvamına geliyorum ve bundan nefret ediyorum. --Bir animedeki tüm erkek karakterler insanüstü yakışıklı ve tüm kızlar melek kadar güzel olunca uyuz oluyorum. Üstüne üslük bu anime karakterlerinin bazıları, animenin gerçekliği içerisinde güzel bile sayılmıyorlar ve bundan nefret ediyorum. Where is the göz, where is the nizam? <_< --Aralarında doğru dürüst hiç bir olay, konuşma geçmediği ve bahsi geçen maşuk, aşık tarafından hiç tanınmadığı halde bu aşkın uğruna bir sürü şey yapılması gibi durumlar olan animeler de var ve bundan nefret ediyorum. --Çok güzel animelerin popülerlik sorunu yüzünden 2. sezonu gelmiyor ya da sadece manga tanıtımı için yapılıyor ve bundan nefret ediyorum. --Aynı türden animelerdeki çoğu unsur birbirine benziyor; orijinal anime sayısı gerçekten çok az ve bundan nefret ediyorum. --100 bölümlük konu çıkacak animeler 25 bölüme, 12 bölümlük konu ile bitirilse de olacak animeler 60 bölüme 40 bölüme kadar gidiyor ve bundan nefret ediyorum. --Savaşlardan önce bana göre çok aptalca, izleyeni gaza getirmeye yönelik laflar söyleniyor, sözler veriliyor ve bundan nefret ediyorum. Yahu savaş be adam konuşmayı sonra yaparsın, hele bir kazan... --Zaten çok fazla örneği olan türlerde animeler çıkmaya devam ediyor (talibi de çok fazla), güzel ve tuhaf- orijinal animelerden çok az çıkıyor ve bundan nefret ediyorum. --Ama animeler eğlencelidir :mellow:
  19. Paprika

Türkiyenin İlk Otaku Sosyal Platformu

Höhö hemen üye oldum. :ph34r:
  20. Captain, what are you doing? Captain staph. :(
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Paprika

Paprika

Ben Johhny depp mi değil mi onu halâ çözebilmiş değilim ldklfş

3. Tzu-kun

Tzu-kun

Yakından belli oluyordur muhtemelen, Coni olsaydı adam kadın tam tersi bir ifade kullanırdı diye düşünüyorum :D

4. Paprika

Paprika

Ama benziyor bir hayli ya. Ben yine de tam tersi bir ifade kullanırdım, adam birebir captain jack sparrow kim kaybetmiş biz bulalım :D

21. Paprika

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum K-pop ve J-pop'a karşı çok büyük bir nefret besliyorum. J-Rock olarak da dinleyeceğim en fazla 3 grup çıkar gerisinden tiksiniyorum. Belki de süslerine çok önem vermelerini sinirimi bozuyor bilemiyorum :ph34r:
  22. Paprika

Bıyık FC

Evet üyelerine ve FC'ne üvey evlat muamelesi yapan koca bir çılgınsın sen eşsiz lider <_<
  23. District 9 izlemiş olan var mı?

24. Benim için bayram şu saatten sonra bitmiş idir. :3

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Paprika

Paprika

similey :( >>>>>>>>>>>>> :)

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Babası para vermemiş bence :D

4. Paprika

Paprika

Veremez zaten :D

25. Monokumacığım 2. olmuş aman ya 1.lik hakkıydı ama neyse :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.