Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne veritas kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Zaman kavramını hesaba katamayıp animasyonu zamanında atamamış olma ihtimalim var...gerçekleşirse "bu bir dramdır" fenomenine uğurlanacam

2. ilk videom. Bu kadar acemi bir işle yarışmaya girmeyi düşündüğüm için destek istediğimde doğrudur
  3. animasyonları yarışma gününe yetiştiremedim bende yaptığım kadarını yüklüyorum :/ http://darkspeed54.deviantart.com/art/Mavi-stickman-can-t-fight-special-scftrial-571239137

4. claymore mangası sayesinde daha sağlam bir favori karakter seçtim. Phantom miria - Claymore

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. veritas

veritas

ne ireneymiş arkadaş :D

3. Amygirl

Amygirl

Çok asil bir karakter Teresa kadar olmasa da :*

5. o kadar uğraşıp 800 küsür karelik animasyon yaptım. Boyutu fazla diye yüklenmiyor hiçbir yere :( illa video formatında yapmam gerekecek galiba

6. çizim, yazarlık, bağlama derken şimdide animasyona sardım http://i.hizliresim.com/J6B3N5.gif

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

Geliştir kendini buna AMV yaparız :D

3. veritas

veritas

hiç böyle tepki beklemiyordum :D hevesim arttı sayenizde

7. anime film ve dizilerden sıkılınca bir de şansımı mangadan denedim. Sonuç: Claymore'un kalitesini hatırlamış oldum

8. narutonun animeside vardı dimi :/

9. imzama myanimelist ekledim. Uzun zamandır güncelememişim hazır iyi oldu

1. HolySpirit

HolySpirit

bende bakıcam diyomda bakmıom hiç oraya :D eklicem bi ara animeler

2. veritas

veritas

iy ioluyor unutuyorum sonra hangi bölümde kaldığımı

10. emoji aramam post yazmamtan uzun sürüyor

1. HolySpirit

HolySpirit

o yüzden emojileri hep kayıt ettim ben

2. forevertr3

forevertr3

Emojiler zaten neden var ki? İnsanlar sadece yazarak bile duygularını aktarabilirler. Bilerekten de olsa kendinden çıkamayacak bir şeyi yazamazsın.

3. veritas

veritas

emojilerin asıl kullanımı kinayeli cümlelerde geçerli oluyor aslında. Bakıyorum yazı yanlış anlaşılabilir koy smily geç

11. akame ga kill beklediğimden daha iyi çıktı. Tek şikayetim "yaq orada öyle yapacağına onu öldürseydin o ölmezdi"

1. Nayru

Nayru

ilk 10 maddenin hepsine zarakinin sesi yazsan o bile kabulümdür :D

12. DBZ neden sevmiyorum? Basit salt aksiyon olarak kurgulanmış bir seri ve hikaye-plot- namına bir şey yok. Bir tek lütfen güç dengelerini ayarlayacaksın onu da beceremeyince hiçbir çekiciliği kalmıyor-buraya uzun uzun örneklendiremiyorum-. Buna sıkıcı derecede uzun,güç olarak çeşitliliği olmayan ve tekrarlı dövüş sahnelerini de ekleyince hiçbir cazip yanı kalmıyor. Elbette bazı kaliteli dövüşleri ve karakterleri sayesinde yapacak daha iyi bir işin yoksa sonunu getirebiliyorsun ama milletin övdü...

1. Nayru

Nayru

şimdi hikaye diyorsun güç dengesi flan çok güzel mantıklı şeyler bunlar ancak gelişigüzel olmasının getirdiği bir çekicilik de var sanki...

2. veritas

veritas

tek bir dövüşe sadece o dövüşe odaklanarak bakarsan evet ama "ya önceki adamda şöyle yapmıştı. Şu kadar güçlüydü" falan olarak bakarsan-benim bakışım- hayır. Yani elbette bir çekiciliği var -sonuna kadar izlediğime göre kötü diyemem- ama abartıldığı kadar yok.

13. Torcon ankaraya gidip hiç foto çekmeyen eleman bendim bu arada

1. Ftsuu

Ftsuu

Yakalayın!

2. veritas

veritas

yaklaşmayın! Elimde yastık var ve kullanmaktan çekinmem!

14. Bazen tek ihtiyacım "iyiyim ya nolsun" dediğimde karşımdakinin içimdeki acıyı görüp şöyle karşılık vermesi "Hayır! İyi değilsin! Al sana 100000TL nakit!"

15. DBZ Abridged :D kesinlikle izlenmeli :D Neden db bu kadar plot boşluğu olan bir aksiyon yapımıyken fan yapımı şeyler bu kadar iyi yahuu :D

16. taa one piece e ilk başladığımda yazdığım yazının hortlaması :D

17. bu internet sadece bende mi sıkıntılı?

18. op manga: Gear... :D

19. tokyo ghoul başlamış bulunuyorum.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.