Jump to content

EndEverAfter

Üyeler
  • İçerik sayısı

169
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

EndEverAfter kullanıcısının paylaşımları

1. tebrikler kazananlara
  2. EndEverAfter

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

bence Natsu Lucy Jellal Erza Zero Yuki Leyla Mecnun Ferhat İle Şirin Mehmet ile Selenay (iyi çiftiz :D)
  3. EndEverAfter

Animelerde kararsızlığa düştünüz mü ?

darker than blackde kararsızlığa düştüm çünkü kesin 2. sezonu güzeldir diye düşündüm yorumları izledim izlesemmi izlemesemmi dedim izlemez olaydım :D
  4. EndEverAfter

Anime İstek ve Önerileri

izlediklerine bakınca senin stilin bence darker than black ve ghost in the shell serilerini öneririm :D
  5. EndEverAfter

One Piece 3D2Y (Spoiler İçerir)

kafamı var bizde :DD
  6. EndEverAfter

Üye Albümü

Ohoooo ben ameliyathanede vücudum erimiş 57.5 kiloyum .d
  7. EndEverAfter

Üye Albümü

Bende ezgi-chanı koruyom :D uyumuyom :D BANKAI !!!!
  8. son 7 24 e :D

1. Eternal_Aya

Eternal_Aya

hatırlatmasan zaten işim kan ağlıyo :p

2. EndEverAfter

EndEverAfter

:D :D wuhhahahahahha

9. hakkındaya baktımda neden şimdi iyi ff yazdığını anlıyom şevval-chan :D

10. Bu arada kiimse farketmedi :D 4 gün önce 18 yaşıma girdim :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kzsill

kzsill

Nice senelere :3

3. Songena

Songena

:( Geç söylüyorum ama doğum günün kutlu olsun. :) Nice senelere. :)

4. EndEverAfter

EndEverAfter

saolun ya sorun degl .d

11. Duygulandım profil yazına izin ver ağlayayım :'( beni tanıtıyor resmen :D ortak yanımız cokmus :D

1. Amygirl

Amygirl

İçimden gelerek öle yazdım zaten her anime izleyen hayatına bir şeyler geçiriyor onlardan :D

2. EndEverAfter
  12. çizime merak saldım ve sbsde simya ile çıkan sorulardan hiçbirinde yanliş yapmadım (fma candır)
  13. EndEverAfter

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

18 yasındayım sbs ye çalismadım 452 çektim T_T
  14. yaz tatili boyunca hiç uyumadan bleachı bitirdim galiba 3-4 gün uyumadım :D
  15. bilmeden alırdım elime okul defteri niyetine kullanırdım içine matematik ile ilgili yazsam matematik ölürdü amk :D
  16. EndEverAfter

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Cross marian ♥ 1- Cross Marian(d.gray-man) 2-Ichigo Kurosaki(bleach) 3-Minato Namikaze(naruto) 4-Madara Uchiha(naruto) 5-Jellal Fernandes(fairy tail) 6-Allen Walker(d.gray-man) 7-Lavi(d.gray-man) 8-Goku(dragon ball) 9-Rin Okamura(Ao no exorcist 10-Edowado Erurikku(Edward Elric FMA)
  17. muhtemelen ergenler ve yetişkinler boş boş pc ye bakarlardı
  18. EndEverAfter

ichigonun içindeki holow vaste-lode'mi?

Hayır işte o vasto lorde değil herkez vasto lorde diyor ichigonun vasto lorde olması için ilk hollowunun gillian olması lazımdı direkt vasto lorde olamaz şimdi diyeceksiniz ilk maskesi oluşuyo r diye ichigonun onun konuyla hiçbir alakası yok İlk Gillian daha sonra Adjuchas en son ise Vasto lorde olunur. Gillian http://bleach.wikia.com/wiki/Hollow?file=Gillians.jpg Adjuchas http://bleach.wikia.com/wiki/Hollow?file=Adjuchas.jpg Vasto Lorde http://bleach.wikia.com/wiki/Hollow?file=Harribel_As_A_Vasto_Lorde.jpg Ichigonun hollowu vasto lordeye benziyordu vasto lorde değil
  19. EndEverAfter

Vampir Öpücükleri / Kan Akrabaları

Zehirli Şeker daha güzel bursada değilim kuzenim gönderiyo :D
  20. Türk Anime Forumcularıyla tanışmak isterdim animeci kız arkadaşa gerek yok çünkü var zaten .D vasto lorde olmak isterdim :D bide anime yasağımın kalkmasını isterdim :( :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.