Jump to content

Hokage_Minato

Emektar
  • İçerik sayısı

2967
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

151

Durum yanıtları bölümüne Hokage_Minato kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ilkkez bilgisayar karşısnda uyyuya kaldım çok tuhaf bir şey miş :D

2. korkuyorum tırsıyorum dehşet içindeyim

3. o kadar türkçeyle boğuştuktan sonra ben gidiyorum..

4. Keşke zamanında nelere kırıldığımı bana hatırlatacak bir şey olsaydı. Yeri geldiğinde çat çat söylemek isterdim. İnsanlara kırıldığımda boşverdiğim için geriye dönüp ihtiyacıım olan bilgiyi alamıyorum. Ve ben her ne kadar o olayı unutmuş olsam da kalbim unutmuyor ve öyle bir an geliyor ki bu patlamaya hazır olan arkadaşlığımda nelere kırıldığımı yüzüne vurabilmek için elimde bir şeyler olması gerekiyor. Oysa elimde kalan sadece duygular. Başka bir bok yok anasını satayım. Gidip günlük falan y...

5. Keşke zamanında nelere kırıldığımı bana hatırlatacak bir şey olsaydı. Yeri geldiğinde çat çat söylemek isterdim. İnsanlara kırıldığımda boşverdiğim için geriye dönüp ihtiyacıım olan bilgiyi alamıyorum. Ve ben her ne kadar o olayı unutmuş olsam da kalbim unutmuyor ve öyle bir an geliyor ki bu patlamaya hazır olan arkadaşlığımda nelere kırıldığımı yüzüne vurabilmek için elimde bir şeyler olması gerekiyor. Oysa elimde kalan sadece duygular. Başka bir bok yok anasını satayım. Gidip günlük falan y...

6. Janset ve yokluğu :/

7. Hava sıcaktı, beynim aktı.

8. Hava sıcaktı, beynim aktı.

9. Hava sıcaktı, beynim aktı.

10. Bir de benim kendi iletilerimi beğendiğimi düşünsenize. Beğeni sayım inletir bu forumu falan alshdvasljd Ah ah bir gün bu forumu terk etme kararı alırsam yapacağım ayol.

11. http://i.hizliresim.com/Vpk9bB.jpg sizce bu build solo topta iş görür mü? :D
  12. şu üye grubunda stajyer yazması ne anlama geliyor ?

13. Bundan sonra Yavuz'u merak edersem Eren beni sabun yapsin.

14. 2 lahmacun yedim şimdi, üzeri tereyağıyla yıkanmış resmen :d çıtır çıtır.. o kıymalar ağzımda eridi, yanında da ayran içtim :d keyifler tavan :d

15. "Sevmeyi bilmiyorsun, bildiğini sanıyorsun. İnsanları bir kutuya koyup ihtiyacın olduğunda çıkarıyorsun. " hoşmuş. :O

16. sonunda Clannad animesini bitirdim :D ama bir sezonu -,-

17. Geceyi seviyorum, Fazla ve kalabalık olan ne varsa bir kenara çekiliyor sanki..

18. Mangaka upload sorunu nedeniyle gece eklenecektir bilginize :)

19. TürkAnime TV Uploader

20. Lol de yakıyorum oratalığı katarina

21. TürkAnime TV Uploader

22. Gece kabusu gibiyim saat 03:57'de milletin durumların altına yorum atıyorum noel baba bile bu saate çalışmıyor...One piece 17 bölümdeyim Usop denilen böyle acaip bi burunlu arkadaş babaya hiç çekmemiş annesinin tıp demiş burnundan düşmüş tayfaya katıldı :D

23. ilk günden bardak kıran beceriksiz garson kız varya isye o nenim TT.TT

24. Amanın Minatoyu gördüm çok mutlu oldum ya :D Ne kadar çocukca olsa da insan mutlu oluyor :D

25. Amanın Minatoyu gördüm çok mutlu oldum ya :D Ne kadar çocukca olsa da insan mutlu oluyor :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.