Jump to content

Ogeday

Üyeler
  • İçerik sayısı

1072
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum güncellemeleri bölümüne Ogeday kullanıcısının eklediği dosyalar

1. “Hiç kimse kötülüğü kötü olduğu için seçmez.Kötülüğü seçen iyiyi aradığını, sonunda mutluluğu bulacağını zanneder.”

1. Sparco34

Sparco34

bencil insanla paylaşımcı insan arasında ki fark bu biri iyi kötüyü ayırt etmez diğeri empati ile doğru olanı arar.

2. 1 hafta sonra yaz tatili geliyor benim için :D 1 HAFTA daha dayanmalıyım :D

1. LeornKayn

LeornKayn

Yaz tatili yaklaştıkça insanın içi bir huzur doluyor :D yüzü gülümsüyor :D özellikle biz öğrencilerin :D

2. Witch.

Witch.

O bir haftada bizim yazılılar var biliyor musun Ogeday? Acı çekiyorum yia ://

3. Ogeday

Ogeday

Bizde çektik o acıları :D Bir de Antalya pilot il mi ne seçilmiş 3-4 senedir pts diye bir sınav uygulaması yapılıyor il genelinde okullar bunu çok önemsiyor filan ama o acılar geride kaldı benim için :D

3. 2 Gündür uyumadım başım çatlıyor...

4. 20 Günün ardından sonunda evimdeyim ^^

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Hoşgeldin diyeyim bende :D

2. Ogeday

Ogeday

Hoşbulduk :D

5. Accelerator adamım ya :D Gülüşü bile ayrı :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Ogeday

Ogeday

2. sezonundan bir sahne ve burada accelerator tüm gücünü kullanamıyor beyninde hasar olduğu için :D

3. Songena

Songena

Böyle tipler yüzünden manga okuyamıyorum. :D Gintama biti. :( Şimdi mangasına başlarsam Gintoki'nin bağırırken çıkardığı ince sesi ve Takasugi'nin gülüşünü nasıl duycam ben ? :P

4. Ogeday

Ogeday

Aynen :D Animelere bu yüzden bayılıyorum ama senin dediğin gibi yapıncada sesler hayal gücüme kalıyor :D Bu arada bence Gintama'nın mangasını okuma çünkü aynı zevki vermiyor.Bu tarz gülüşlere bayılıyorum :D

6. Accelerator adamım ya :D Gülüşü bile ayrı :D

7. Aksiyon animesi arıyorum önerilere açığım ve konusu orjinal olursa sevinirim ^3^

2. Ogeday

Ogeday

AksaMOV izledim ^^ ve deathlilee onları da izledim Magi'de de aksiyon var :)

3. GNtoki

GNtoki

güncelleri takip edebilirsin, şu sıralar kill a kill var önerebileceğim aksiyon

4. Ogeday
  8. Anime önerebilecek var mı aksiyon, doğa üstü güç vb :D Ünlü animeleri izledim onları söylemeyin :D

9. Anime önerebilecek var mı her türe açığım :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

steins gate of courseeee

2. Estable

Estable

Cowboy Bebop, Fate Stay night, Fate zero, Psycho-Pass, Ergo Proxy.

3. Ogeday

Ogeday

Cowboy bebop ve Samurai 7 dışında hepsini izledim teşekkür ederim ^^

10. Animeye başlamamın 1. yıl dönümü :D

2. Amygirl

Amygirl

darısı 10. yıllara :)

3. Ogeday

Ogeday

Teşekkürler :)

4. Ecciel

Ecciel

Seni hep buralarda anime izleyerek görmeyi isteriz. Nice yıldönümlere :)

11. Animeye başlamamın 2. Yıldönümü parti mi yapsam :)

12. ANLAYAMAZSINIZ

13. Annie hep b

2. gereksiz

gereksiz

dur annie nin armine meyli var derken mangadan spoiler mi yedim yoksa bi tarafından mı uydurdun ?? yok arkadaş mangayı ve mangayı ayrı tutmak lazım aynı hikayelerde olsa ikisi ayrı şey yani orda dişi titan annie nin ağlamasını boş yere göstermezler ereni kaybedince bişiler oldu ve titanken savaşırlarkende full tereddüt etti sanki eren onlardan biri olmalıymış gibi ama onlardan bu kadar nefret etmesi onu kırmış gibiydi erene değer veriyo giiydi bir çok anime izliince insanda biraz tahmin yet...

3. Ogeday

Ogeday

Bi tarafımdan uydurdum :D (spoiler vermemek için diğer kısmını cevaplamıyorum) not eminim meyili yok(aşk anlamında fılan dıyorum tabı)Orda ağlama sebebi görevini yerine getirememesi yanı levıler durdurdu ya onu o yuzden(spoiler vermeden bu kadar anlatabılıyorum anca :D)

4. gereksiz

gereksiz

yani buda bi spoiler sayıır ama öğrenmek istiyorum erene meyilli başka kız yok :D eğer öyleyse tmm mikasa katil olmıcak abi mikasa bildiğin yandere yada yeni bi tür korkuç ya :D levi yi dişi titanla savaşırken görmesem onuda öldürür derdim ama levi ayrı bi yaratık anime çok güzel bu bölüm hiiiç hoşuma gitmedi gerçi ok kısaydı ama onda önceki levi vs dişi titan baya hoştu :D

14. Arkadaşlar bir site var nedense açılmıyor yasaklı filan demiyor tıkladığımda bekliyor sonra açılamadı yeniden dene diyor sonra bende ktunnelden de denedim yine açılmadı aynı problemi yaşadım ne yapmam lazım?

2. Ogeday

Ogeday

Sanmam daha 5 gün önce birisi video atmış açıklamaya da bu site linkini koymuş

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bilemedim ki şimdi :| Aklıma başka gelmiyor bende de açılmadı çünkü...

4. Ogeday

Ogeday

Yoksa Türkiye'den mi açılmıyor?

15. Arkadaşlar kaç gündür animelerde karşılaşıyorum ve forumda da bunun açıklamasını görmedim."-Yan" eki ne anlamda oluyor bunu kullanırlarken isimleri de kısaltıyorlar.Örneğin:Kamijou=Kami-yan Smoker=Smo-yan

16. Attack on Titan ilk bölüm çok güzeldi.Kesinlikle çok güzel bir anime olacak ilk bölümden bile bunu anlıyor insan :)

2. Ogeday

Ogeday

Bende :D

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Eren ne güzel bi isim ben hemen alıştım :)

4. Lightning

Lightning

İlk bölümü geldimi :o Nerde linkini verin

2. Lacky

Lacky

Korkunç mu ya ona göre bakacağım.:)

3. Ogeday

Ogeday

Değil :D

4. Lacky

Lacky

İzledim ve ben........birşey diyemiyorum.:D

17. Bana vindictus'a benzeyen bir oyun önerebilecek var mı?Online :)

1. ByBesgen

ByBesgen

Çok fazla incelemedim ama Archage diye bir oyun takılmıştı gözüme baya güzeldi. Ona bakabilirsin bir de Aion var onunla ilgili konu da açtım

2. Ogeday

Ogeday

Archeage süper ama daha çıkmamış ^^

Aion konusuna bir bakayım

18. Beelzebub tarzı hafif komedi olan ve aksiyonu bol ve mümkünse uzun anime önerebilir misiniz :D Ünlü animeleri izledim ^^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.