Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne Yuki-chan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. telefonumun ekranını kim yaptrsa aylardır benden iyi küfür yiyo. Ekranın tam ortasında dana kadar tozu görmedin mi sen ???-.- işkence gibi valla. :/

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Ondan daha güzelini de ben bulamam ondan dedim.. :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Umutsuz olma be. :D neyse bn kaçiyom. İyi geceler sana.

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

İyi geceler //

2. bi staj belgesi uğruna helak oldum bugün yemin ediyorum ya. hem bedavadan iş gücümüzü sömürcekler hemde uğraştırıyolar. -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Gerekçesi ne olursa olsun böyle bir şeye sevineceğimi sanmıyorum -.-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Özel olması unutmak için neden mi ki :/

4. Yuki-chan

Yuki-chan

O zamn boş ver.

3. İçimdeki ders aşkı kimsede yok ya. Ders dinleyebilmek için yerlerde sürünüyorum.Benden iyi fizyoterapit olur. Bence ben mezun olunca bana gelin. -,-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Uykum yok. Uyuyamıyorum.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Lan erdem senden beterleride var bu dünyada sevinebilirsin. Oda arkadaşım odaya bibergazı sıktı salak geberiyorum galiba.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ya telefonu zor tutuyorum tüm kaslarım titriyo yerimden zor kalkıyom. Kız tek eliyle gebertir beni şu an. Ayrıca laf sokmalarına feedback verecek durumda değilim lutfen benim yerime kendine laf sokar mısın ???

4. Ne istediģim kadar düşük alabiliyorum nede istediğim kadar yüksek. Bide utanmadan telefonuma ilk CC yi yolluyolar. -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

gözlük gerçek değil :P Demin bir gözlük muhabbeti geçti onun üstüne ekledim.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Vay seni fotoşopçu :P

4. Yuki-chan

Yuki-chan

yazın dışarda gözlük takmanın getirilerini bi gözlüklüler bilir. Şopla idare edin :P

5. vvuhuuuuuu Köydeyim ve mantı yapıyoruz :D biri beni kurtarsın lütfennn TT.TT

2. Yuki-chan

Yuki-chan

bilmem.Uykum geldi.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Uyumam icin bundan fazlasi gerekli ama niyse ben kacar iyi geceler minna ( ^3^)

4. Mileydi

Mileydi

iyi geceler Mukommmm :X

6. bugünki sınavda hoca acildeki bilmem neneneli bir hastaya nasıl müdahale ederiz diye sormuş. bekleyin millet yakında acildeki hastalara fizyoterapistler müdahale edecek ;)

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Eeee git tutan var mı ?

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bugün türkbükü yarın marmaris ercan :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Bodrum daha iyi ya marmaristen :D Ama huzur verici dersen marmariz reizzzz :D

7. nolur biri bana yat desin Allah rızası için !!!

2. Yuki-chan

Yuki-chan

tamm la hadi git yat :D istersen sabah devam ederiz ben buralardayım zati :D

3. KomşununOğlu
    4. Yuki-chan

Yuki-chan

gece 6 da yazmış. Ben uyuyodum o saatte zaten :)

8. fotoğraf makinesinden çekilen fotiğrafı direk emaile gönderen bir program var mı? DVR diye bisey var ama bu sanırsam tam olarak bu değil.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

herneyse ben gidiyom. Bunalımımla boğulurum inşallah.

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ona kim söylemiş ? :O

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Muko sen yine niye depresyondasın ? Gel sarılayım kanka ben de az önce öyleydim on saniyeliğine. Sonra burayı okudum kahkaha attım niyeyse. :|

9. Yerime mezun olmak isteyen var mı? :boring-crazy-rabbit-emoticon:

2. Singularity

Singularity

mmm.. oda bir bakış açısı 

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Kullanıcı adından sanırım forum değişmiş eskiden her karakter kullanılabiliyordu :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Eğer ismini değiştirirsen tekrar bu şekilde yazamayacaksın demek oluyor bu. 

10. konserve mısırla çikolatalı süt içtim. sanırım konservede bozuktu yarına sağ çıkarmıyım biomiyorum :/ tek tesellim finallerden kurtulmus olmak olacak :(

11. kaç ay üstüne eve geldim yine aynı şeyler ya babam zavallı hala bulaşık yıkıyo :D niyse artık evde olduğuma göre gelsin animeler diziler filmler ( ^3^)

12. içimdeki acı depreşti :/ ah ahhhh ne mal şeylere takıyom kafayı ben ne zaman akıllancam ben ya *_*

2. Hiro

Hiro

kendime yeni abla bulcam vaz geçtim abi bulcam mert abiye sorsana abim olurmuymuş senden güzel kek yapıyo.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bu durumda nası knkam oluyosun hı hı hıııı ??? Uçünzü bir iyi idare ediyom ha -_-

13. off hoca ya. vize öncesi hasta oldum işte. dışarda ders işlemek nasil bir mantıktr ya. tibialis ant.( halk ağzında buna ne deniyo bilmiyom hatta bir ismi var mı onu bile bilmiyom) bile ağrıyo. :/

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Emel bos ver sen bu uyuzu kndi kndine debelensin yorum falan yazsn ya da bi kutu kene yolla.

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Muko değil miki pls :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Plus: Sana fizik ders notu yollasak sanırsam en iyisi olacak :D

14. forumda avatar resmi olmayan garip isimli üyeleren korkmaya başladım valla :S

15. bir Türk filminde mehmet arabasını surerken kaza yapmıs ve anlını cama çarpmıs ve sevgilisi nalana hikmet demeye başlamıştır. mehmetin lezyonu beyninin hangi bolgesindedir. al işte bn bu sorudan sonra o snavi ciddiye alıcamda soru çözücem.

2. noirwinglessova

noirwinglessova

hadi o zaman dağılın :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Hadi be doğru yapmışım :D prefrontal diye dersten hatrlıyodum demek doğru hatrlıyomuşum. :D şimdi diğerlerinin snavıda kötü geçtiyse büte klmadan atlatabilirim nöroyu.

4. Rıse

Rıse

Lol amy son noktayı koymuş dağılın gençler..:-)

16. Ne fark ettim. Sasukeylen minato birbirlerine çok benziyo. Manganın sonunda narutoyla kardeş çıkmazlar inşallah.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Zengin koca 25 ten sonra.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Sen bana akıl vermiyon. Sinir veriyon. Sinir kaynagisin.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Yanlis yoldasin dön geri. Asıl sen benden akil oliyon borcum olsun hidiyom bn drs notlarimi temize cekcem haydi by

17. oha imzam kaldırılmış lan ne zamandan beri bu böyle. acaba en son ne vardı imzamda onu bile hatrlamıyorum. vay anasnı

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Bi nedeni yok parmağım o sırada 2 ye daha yaknd sonra usendigim icin tekrar 2 ye bastim :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bilmiyom sen kaç istersin.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bence senin yadinla benimkinn ortasini bulalim 19 olsn.

18. Avatar 2 nin çıkacağını duyan son insan olmak istemiyorum biri lütfen durumumun altına '' Aaaaa öylemi bilmiyordum. " yazabilir mi ??? -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Allah sonunu onun gibi etmesin -_- devirdiydiler koca ağacı

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Ni demek. İyi dilek benim işim. (idsnmy ltd.şti)

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Bombalarnan uçaklarnan saldırıyorlar. Şirinler yete diyor yeter artık vurmayın..! Ama komutan kindar komutan gaddar.. Kesin diyor ağacı.. İşte böyle bir sonu oluyor o mukaddes ağacın..

19. ders çalışmak hem psikolojimi hem fizyolojimi mahvediyo. bune abi ya bn aklımı kullanmak istemiyorum artık satıcam 20 senelik az kullanılmıs ftr kazandıracak kadar ortalama bi zekaya sahip beyin satyorum. çok parada istemiyorum. -_-

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Az kullanılmış temiz :P :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Tertemiz :P garantisi bile devam ediyo :D

4. K@rboniQ
  20. Hocalara atar yapmanın ilk meyvesini aldim hayirli olsun AA lik dersim artik CB ^_^

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ben hala burdayim :P ya sirf son yorum yapan bn olmak icin heldim nasi hirs yaptiysam :D

3. free word

free word

eve gelince o 80 iletii yarısı buradandı galiba baksana 46 ileti nedir :D

21. ders çalışma isteğimi arıyorumda buralarda mı acaba ( ._.)

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ya bilgisayar zor ona dicek sözüm yok. sayılar falan aman benden uzak olsun ama en azından dört sene okuduktan sonra karşına gelen bilgisayar yok sen bilmiyosun o öyle mi olur demiyo. Ki bunu yaşadım. Bizzat öz babamdan duydum hemde :(

22. lla biri su sinavlari bitmis sulalesi rahat adamlari alsin basimdan bnim daha 3 finalim var -_-

23. Ya stajda sakat kalanlara falan tazminat ödemiyolar mı? Başparmağımı yaktım. Paramı istiyorum. Sonuçta çok mühim bir organ -.-

24. Ev sahibi kapıya dayanan öğrenci olduğuma göre sırada boş buzdolabı ve kesilen elektrikler var sanırsam. Wifiyide eklicektim ama o bağlı bile değil hali hazırda -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Aynı forumda takılıyoruz bi ara konuşmuşuzdur unutmuşsundur.

Ercan başlık parasına yatarak sen cimrilik yapiyon valla benden soylemesi :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

O kız benim olacak anası .Çuval parasına bakar şurda -.-

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Gerçek yüzünü gösterdin demek -.- ama spidermanle kankalığın yoksa 7. kattan çuvalla kız kaçırmak boraz zor olacak haberin olsun -.-

25. salak böcek sabahtan beri kendini tavana vurup duruyo. hadi cama çarpan sinekleri anlıyorum bi yere kadarda tavana vuran böceği anlamakta güclük çekiyorum. gerbermedide nası kafa varsa artık. pıt pıt pıt sesler çıkarıyo rahatta vermedi iğrenç şey.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Özel diye bi şey var.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Evette doktor nerde acaba :)

4. Yuki-chan

Yuki-chan

iyi ya ne güzel. yatıyorum ben iyi geceler :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.