Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Durum yanıtları bölümüne Witch. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yaz tatili başladığından beri anime izlemedim. Artık Naruto filler'larını bile izlemeye razıyım. Ühühüh.

2. radyoaktıf bi orumcek tarafında ısırıldım

3. Bir haftada hem Bleach hem Gintama'yı indirmeliyim ama gözümü D. Gray Man ve Magi'ye diktim. Açgözlü salağın tekiyim.

4. Bir haftada hem Bleach hem Gintama'yı indirmeliyim ama gözümü D. Gray Man ve Magi'ye diktim. Açgözlü salağın tekiyim.

5. Sınavlar Çok Güzel geçmiş!! Çok Mutluyum

6. Bir haftada hem Bleach hem Gintama'yı indirmeliyim ama gözümü D. Gray Man ve Magi'ye diktim. Açgözlü salağın tekiyim.

7. Bugün benim doğum günüm ♥ Reşit oldum resmen *-*

8. 4 temmuz. Mashima-sensei bişeyler açıklıcakmış o gün, umarım anime ile ilgili olur ^^

9. Şu Shingeki'yi beklemek ne zor iş arkadaş...

10. Nedir bu forumda nick değiştirme modası yaa ben de değiştirecem Amyboy yapacam :D

11. SONUNDA GELDİN BE YAZ

12. SONUNDA GELDİN BE YAZ

13. Kaç aydır izlememekten Sasuke'nin sesini unutmuşum lan son filler'ı izlerken fark ettim. Sasuke'yi bile unutturdunuz yeter bu kadar filler yaa!

14. Kaç aydır izlememekten Sasuke'nin sesini unutmuşum lan son filler'ı izlerken fark ettim. Sasuke'yi bile unutturdunuz yeter bu kadar filler yaa!

15. Parti kur oy atak Minato :D

16. 1 hafta sonra yaz tatili geliyor benim için :D 1 HAFTA daha dayanmalıyım :D

17. Yine laptop'ımın şarj aletini bozdum. Alalı beş ay oldu bu beşinci bozuşum. Yetenek benimkisi!!

18. Milletin yazılı dönemi bitti biz daha yeni başladık. Yarın da fizik var. :(((

1. Witch.

Witch.

Bizimki 11'ine kadar sürüyor :(( Geometrici kurtarma yazılısı yaparsa 12 Haziran. ZATEN 12'SİNDE E-OKUL KAPANIYO BEE :(((

2. (See 10 other replies to this status update)

19. Son 4 sınavım kaldı :P Biyoloji biraz sorun olabilir, fakat çalışırsam geçebileceğim den eminim :D

20. Hoca ya bak...Ödevi Twitter'dan vermek ne arkadaş ? Okulda dağıtsana..." Ekleyin beni ders notlarını arada ordan dağıtırım" diyor.Ya yeme beni hocam kabul et reklam kokan hareketler bunlar...

21. Evet Code Geass R1 şu an bitti 2. sezona geçmeden önce bir-iki hafta animelere küsme sendromuna girebilirim.

22. Evet Code Geass R1 şu an bitti 2. sezona geçmeden önce bir-iki hafta animelere küsme sendromuna girebilirim.

23. l a vana sey iz det dey dont rili ker ebağt as

24. Bugün bir hocamdan çok değişik bir şey öğrendim: İnsanlar sevdikleri bir şeye bakarken göz bebekleri büyürmüş. Göz bebeği büyük olan insanlar daha ilgi çekici ve sevecen bulunurmuş... Animelerdeki karakterlerin göz bebeklerinin büyük çizilmesinin sebebi buymuş.. Hoca kendisi aynene böyle söyledi :O Nedense tüm sınıf da bana baktı :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.