Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İletiler bölümüne Witch. kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  

yani nick Civciv olduğuna göre ben de öyle bişey bekliyodum :D

Üye Albümü'ne hiç dikkatli bakmadım şu ana kadar, ondan olabilir :( albüm fotolarını hatırladığım bikaç kişi var: Gizem, Witch, şu yanlış hatırlamıyorsam "ben İrlandalıyım." diyen ama Google'dan foto kullanan eleman, BarbarosOruc aklıma gelenler.

o değil de Ercan bi zamanlar en popüler üye anketlerinde şanım yürüyodu şimdi merak edenim yok, niye böyle oldu  :confused-onion-head-emoticon: 

edit: he bi de İran asıllı bi arkadaş vardı, fotosunu hatırladım ama nickini hatırlayamadım :D

B-B-B-Ben fotoğraf mı atmışım?!! Ne zaman?!! Hangi özgüvenle!! Mümkün değil!

Utandım.

Gidip kafamı kuma gömeceğim ve 600 yıl kadar çıkmayacağım.

2. Kanka Zeynep abla konusunda sana %100 katılyorumda bence görmesek mi ne :ph34r: Hani aklımda avatardakine benzeyen gözlüklü s,yah saçlı biri geldiği için farklı bir yüzü kaldıramayabiliriz belki de :D Gerçi öyleymişde...

PS: O değilde Meltemi nasıl görmezsin ona şaşdım neyse...

Konuyla ilgili...Yavuzu saymazsak ( Banko zaten 2 senedir meraktayız )

Eren'i merak ediyorum.Hazado'yu...Ötekini gördük de ne oldu <_<

Emeli merak ediyorum :mellow:

Kazanova Cem'i merak ediyorum -_-

Komşununoğlu ile Jans09 ( Gerçi konuşmuşluğumuz var ama tip olarak ) :ph34r:

Bir ara üye olan SeptNoir (Gerçi gitti ama iyi kızdı  )

Son olarakda şu sıralar sessiz olan eski xFactoria merak ediyorum...

Edit ana sayfayı kontrolden sonra:

Sırf şu nick garipliği için Leffwn'i merak ediyorum...

Quincy...Gözlüklü biri diye hayallerimdesin değilsen kötü <_<

Witch var birde .İsim olarak tanışmasakda o da iyi kız.Güzel paylaşımlar yapıyordu.Futurecoffeecup ile usta-çırak ilişkileri var gbiydi bir ara :D

Birde Onlin3 ...Gerçi korkuyorum ondan :ph34r:

Ahali diye kısaltmak daha hora geçebilir belkide :D

"O da iyi kız. Güzel paylaşımlar yapıyordu."

Ölmedim ben ya! Buradayım. İsim olarak tanışmasak da diyor bir de :( Onca gece muhabbetlerine katıldım geyik döndürdüm konuşmadığım insan kalmamıştı, kimse beni hatırlamıyor yahu! 

Vefasız forum halkı... -,-

Benimkilere gelelim:

LeornKayn, Cold Dewil, Amygirl, SeptNoir, BynMubo, Pollux, BarbarosOruc. 

Futurecoffeecup'ı defalarca gördüğüm için saymayacağım. :P

3. what the hell did i just watch?!!

Anubis iyidir ya çakal kafalı sembolize edilse de benim kafamda hep ergen deri ceketli taş bir herif oluşurdu niye ki yani?

Çocuklar Duymasın izleyerek illuminati'ye mi karışacaz mason mu olacaz? 31. derecede kalırız bak Çocuklar Duymasın izleyerek mason olan adamı 33. seviyeye çıkarmazlar diyeyim... 

Not: İş bu cevap hiçbir terbiyesizce ima ve küfür içermemektedir!..

4. Okumamış olanlar ve yeniden okumak isteyenler için bugünün yaoi'si: 

SEVEN DAYS

SevenDays02.png

Bir pazartesi sabahı Shino Yuzuru, Seryou Touji'yle çıkma teklif eder. Cidden. Seryou -müthiş popüler ve yakışıklı Seryou- garip bir "alışkanlığa" sahiptir: her Pazartesi biriyle çıkmakta ve haftanın sonunda ise ayrılmaktadır. O bir hafta onunla çıkanlar için o kadar mükemmel geçer ki Seryou "herkes" için mükemmel sevgilidir. Shino'nun Seryou'yla ciddi bir ilişki gibi bir düşüncesi yoktur sonuçta ona aşık olacak falan değildir... mi acaba? :D

tumblr_mypr1seWl51qi59z3o3_r1_500.png

tumblr_mypr1seWl51qi59z3o2_500.png

Kişisel Yorum: Müthiş tatlı, mükemmel bir mangadır. Okumadıysanız mutlaka okuyun. Okuduysanız bir daha okuyun çünkü aklıma geldikçe bile içimde çiçekler açıyor. Ay. Cidden YÜZLERCE yaoi manga okudum bu kesinlikle en tatlı en sıcacık en muhteşem hikayelerden biriydi! Okuyalım, okutalım efendim. 

tumblr_muo220wxJe1sidocto1_r1_500.png

İngilizce okumak isteyenler için: http://mangafox.me/manga/seven_days/

Tercihim Türkçe diyenlere Heterophobia'dan geliyor: http://heterophobiafansub.com/index.php?option=com_content&view=article&id=520:sevendays&catid=57:yaoi&Itemid=500

Yalnız durum şu ki HF mangayı torrent'e yüklemiş bu yüzden kullanmayı bilmeyenlere kısa bir özet geçeyim: Link'e tıklayın sonra download'a basın. Sonra Bittorrent veya Vuze (ben bunu kullanıyorum) programını indirip kurun. Az önce indirdiğiniz dosyayı ise bu programla açın, o indirir.

Şu var: http://evcilmen.blogcu.com/torrent-nedir-nasil-kullanilir/3538255

5. İnsanlar çeşit çeşit. Senin için veya bir başkası için küçük olan bir olay bir başkası için can evinden vurulmak sayılabilir. Şu halde kimsenin sıkıntısını küçük görmek gibi bir lüksümüz olamaz. Gerçi sen de öz eleştiride bulunmuşsun spoiler altında ya... ekleme yapayım dedim. :)

Ben de aynısını dedim ki zaten. Sadece "can evi" falan gibi kelimeler kullanmamıştım. Neyse...

6. Not: Size fanart getireceğim diye sevmediğim shiplerden bile çizim topladım, ruhum kan ağlıyor...

Not 2: +18 paylaşım yapamıyorum diye az kalsın kendimi ranzadan aşağı atıp kendimi intihar edecektim :D

Naruto

SasuNaru/NaruSasu (+18 resim koyamıyoz ki ne fark eder) 

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

Kuroko no Basuke / Kuroko no Basket / The Basketball Which Kuroko Plays

MidoTaka

large.png

tumblr_n1vule234C1tpa3jyo1_500.jpg

tumblr_n2lcbyZij51r2ijn3o1_500.jpg

9C8E965EFCD171BB0C74D14FD2735AB8_B800_24

Kuroko.no.Basket.full.1295923.jpg

KagaKuro

large.jpg

030a4ab2457d6e27fdd5ac9859d2367c.jpg

tumblr_m9cgomjZC71rx4lhio1_500.jpg

large.jpg

large.jpg

AoKuro

tumblr_mfx4kuymwA1ryn4t0o1_500.png

tumblr_mdbyiqyL0l1re6ryjo1_400.jpg

0JjBKLCPljw.jpg

7c8cc4c3gw1ednx67se27j20j90o0tdq.jpg

large.jpg

KiKuro

7326fd51tw1e4q0p36ysbj20g60m8wjv.jpg

9c95921ftw1e9szpa50gvj20dw0kowgb.jpg

61d561e4jw1ecdls18jruj20dr0dtaby.jpg

4a19c33c1bee721970a60d88e99d4958.jpg

tumblr_mg0op9gI3Q1rpj4yeo1_1280.jpg

KiKasa / KasaKise

tumblr_mdpne1PpFO1qif8m3o1_500.png

1347269794_28.jpg

tumblr_mpfzmoDKrI1qif8m3o1_500.png

tumblr_mqt0xuhkVX1s82wz9o1_500.jpg

6ac828b5jw1e9qnsm4d87j20fa0gotbq.jpg

MuraHimu

tumblr_mhegu8Fz6F1qeqrrio1_500.jpg

tumblr_mv7s5dI3kF1s95gmbo1_1280.jpg

[img

http://25.media.tumblr.com/a4724a0a3c5481a130d6ed97cc23b88a/tumblr_mhfo4d5Pj91rtoyd3o1_500.jpg]

tumblr_mv2g3sAkv51sir54bo1_500.jpg

large.jpg

K / K-Project

Kuroh x Shiro (Kuroh x Isana) 

24.jpg

tumblr_mop9m3YYsr1qa2y4ko1_500.jpg

kuroh_shiro__by_icesugarteasweet-d5lqypv

Saruhiko x Misaki nam-ı diğer SaruMi

20130603142924_QNLAC.thumb.600_0.jpeg

31566781_p5.jpg

tumblr_meeagavDft1ry1xpmo1_500.jpg

Mikoto x Munakata (ya da her ne diyorsanız. hiç hoşlanmam bu shipten)

tumblr_mqz0ximF7V1qa2y4ko1_500.jpg

tumblr_mqtrqhPtuW1s7b68bo1_500.jpg

Bonus: DMMd (DRAMAtical Murder - yazın animesi gelen BL oyunu)

800px-Its_fine_everything_is_going_to_be39b8bff2d2bd50ef217e33638a4934ba.jpgŞu anki wallpaper'ım bu :3 

Rengooded.jpg

CG74.jpg

1537748-bigthumbnail.jpg

Size link arıyorum derken spoiler yedim iyi mi :/ 

Daha fazla seri, daha fazla fanart, daha fazla ship'le devam edecektir. İstekleriniz varsa yazabilirsiniz. :)

7. Forumun psikoloğu vardı bir ara :D

Umarım bu konuya yorum yazan çoğu üye sırf gırgır olsun diye yazıyordur. Eğer gerçekten bu kadar küçük şeylere üzülüyorsanız ya da sinirleniyorsanız hayatınız boyunca mutlu olabileceğinizi düşünmüyorum ^_^  Tabi ki istisnalarımız var :D Hele yukarıya yazan bir üyenin ( belirtmeyeyim  :ph34r: ) çilingir sofrası kurdurtacak derdi var :D En çok üzüldüğünüz an diye bir konu vardı orda da var bu durum.. Anime yarım bitince  :mellow: Böyle bir en çok üzüldüğünüz an mı olur Allahınızı severseniz  :mellow: Ama bu da güzel bir şey :) Henüz başınıza kötü bir şey gelmemiş demektir :) Ve umarım hepinizi güzel mutlu ve huzurlu bir gelecek bekliyordur :)

Ben de buraya 1 haftadır hayatımdaki en şiddetli ağrıyı çektiğimi damardan ağrı kesicilerin işe yaramadığını en son narkotik ilaç aldığımı, şu an sandalyede iki büklüm oturduğumu buna rağmen 48 saat ayakta nöbet tutmak benden daha sağlıklı şımarık insanları tedavi etmek zorunda kaldığımı yazacaktım. Tam cümlelerime başlamıştım ki dün aniden sebepsiz yere kalbi duran ve 40 dakikalık uğraşla geri döndürülen delikanlıyı ve ailesini düşünce yaşadığım şeyin çok boş olduğunu kavradım  ^_^ Beterin beteri var.. Şikayet ettiğimiz şeyler bazen çok gülünç olabiliyor  :)

İşte bu yüzden Amy-san hatunun dibidir! Canımsın... 

(ay tam kıro gibi oldum ama içimden bir sevgi öyle bir dolup taştı ki benliğimin derinliklerindeki kamyoncuyu da ortaya çıkardı!)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.